سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل مطلوب است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برنامه ریزی های متعددی با هدف رفع موانع تولید و اشتغال در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان نیز رو به بهبودی است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ اشتغال-تعاون] [ امور زیر بنایی]


مطالب مرتبط

سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل مطلوب است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برنامه ریزی های متعددی با هدف رفع موانع تولید و اشتغال در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان نیز رو به بهبودی است.

موانع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اردبیل از میان برداشته می‌شود

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری اولویت اساسی کمیته قضایی است و موانع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان برداشته می‌شود.

سرمایه گذاری 900 میلیارد تومانی بخش خصوصی در اردبیل

نشست مجمع مطالبه گران با حضور شهردار و اعضای شورای شهر اردبیل در مسجد جامع اردبیل برگزار شد.

سرمایه‌گذاری دولت در استان اردبیل 118 درصد رشد یافت

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: سال گذشته سرمایه‌گذاری دولت در استان رشد 118 درصدی داشته است.

جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نگاه اشتباه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در بحث ورزش گفت: مشارکت و حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی باید در تمامی‌ حوزه های ورزشی تقویت و احیا شود.

حمایت دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در پتروشیمی بروجن

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری روز چهارشنبه در سفر به تهران که برای جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در جهت تکمیل طرح پتروشیمی بروجن انجام شد، حمایت دولت را از سرمایه گذاری در این طرح اعلام کرد.

سرمایه گذاری بخش خصوصی در هنر قلمکاری

با سرمایه گذاری بخش خصوصی هنر قلمکاری نیز وارد صنایع دستی حسن آباد شد.

چشم‌انداز 320 میلیاردی سرمایه‌گذاری در استان همدان/ آغاز به‌کار واحد پرورش کروکودیل در ملایر

مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: احتمال می‌دهیم 320 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری تا پایان سال در استان انجام شود.]]>

بخش خصوصی استان تحرک چندانی ندارد

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: بخش خصوصی موتور محرکه سرمایه گذاری و باعث توسعه و آبادانی است اما متاسفانه بخش خصوصی در این استان تحرک چندانی ندارد.

جایگاه بخش خصوصی در ورزش نیازمند تقویت است

سمنان- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به نگاه اشتباه به سرمایه گذاری بخش خصوصی در بحث ورزش گفت: مشارکت و حضور سرمایه گذاران این بخش باید در تمامی‌ حوزه های ورزشی تقویت و احیا شود.

برخی رفتارهای غیرقانونی بانک ها رصد می شود

اردبیل - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در جهت حمایت از کار ، تولید و سرمایه گذاری برخی رفتارهای غیرقانونی بانک ‌های استان در زمینه عدم همکاری با سرمایه گذاران رصد می شود.

زیرساخت لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امام مهیاست

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان با بیان اینکه روند صادرات و واردات در بندر امام به عنوان اولین بندر غلات کشور به خوبی در حال انجام است گفت: زیر ساخت لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر امام خمینی فراهم است.

تمایل بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح‌های ورزشی

بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح‌های ورزشی به ویژه استخر‌ها تمایل دارند.

بیش از یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در گنبدکاووس محقق شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بخش خصوصی با سرمایه‌گذاری بیش از یک‌هزار میلیارد تومان کمک زیادی به شهرستان گنبدکاووس در راستای اشتغالزایی کرده است.

هموارسازی مسیر سرمایه گذاری، تدبیری در گردشگری مازندران

ساری - ایرنا - سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد ریالی در بخش های مختلف حوزه گردشگری استان مازندران طی پنج سال گذشته نشان از هموار شدن مسیر سرمایه گذاری در این بخش اقتصادی استان دارد.

سرمایه‌گذاری لازمه‌ی بهره‌وری از فناوری است

در نشست تحول دیجیتال و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان، به نقش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای بهره‌وری از فناوری و ایجاد کارآفرینی تاکید شد.

سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در صندوق‌های خطرپذیر پشیمان شدند!

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به پشیمانی عده‌ای که در صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر سرمایه‌گذاری کرده‌اند، گفت: سرمایه گذاران در این صندوق‌ها، پروژه های موجود را غیر اقتصادی برآورد و در نتیجه با منابع آن‌ها اوراق با درآمد ثابتِ بدون ریسک خریداری کردند

30 فرصت جدید سرمایه گذاری یزد تأیید شد

یزد - ایرنا - مدیر کل امور اقتصادی و دارایی یزد گفت: 30 فرصت جدید سرمایه گذاری این استان مورد تائید سازمان سرمایه گذاری، کمک های اقتصادی و فنی ایران قرار گرفت.

30 فرصت جدید سرمایه‌گذاری یزد تأیید شد

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد گفت: 30 فرصت جدید سرمایه‌گذاری این استان مورد تائید سازمان سرمایه‌گذاری، کمک‌های اقتصادی و فنی ایران قرار گرفت.]]>

بخش دولتی باید در خدمت بخش خصوصی باشد/ مردم باید کاهش آمار بیکاری را احساس کنند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری به‌ دنبال سود و امنیت است، گفت: بخش دولتی باید در خدمت بخش خصوصی باشد و موانع را از سر راه سرمایه‌گذار بردارد.