سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان اردبیل مطلوب است

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برنامه ریزی های متعددی با هدف رفع موانع تولید و اشتغال در مقایسه با سال های گذشته افزایش یافته و سرمایه گذاری بخش خصوصی در این استان نیز رو به بهبودی است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ اشتغال-تعاون] [ امور زیر بنایی]


مطالب مرتبط

شرایط مطلوب درآمدزایی و جذب سرمایه گذاری برای شهرداری ها مهیا شود

اراک- شهردار ساوه گفت: شرایط مطلوب درآمدزایی و جذب سرمایه گذاری برای شهرداری ها بایستی با حمایت های لازم مهیا شود تا بتوان در حوزه توسعه شهری اقدامات موثر به انجام رساند.

سرمایه گذاری 16 هزار میلیارد تومانی در حوزه نیرو

در سال ۹۷ در سه حوزه آب، برق و فاضلاب از محل سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی و همچنین سرمایه‌های دولتی بیش از ۱۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شد

21 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در استان مرکزی جذب شد

رئیس مرکز خدمات و جذب سرمایه‌گذاری استان مرکزی گفت: جلب سرمایه‌گذاری خارجی مصوب در قالب مجوزهای سرمایه‌گذاری خارجی صادره از وزارت امور اقتصادی و دارایی به میزان 21 میلیون دلار توسط سه شرکت دارای سرمایه‌گذار خارجی در سال 97 از دستاوردهای استان است.

بخش خصوصی 147 میلیارد تومان در بندر امیرآباد سرمایه گذاری کرد

ساری - ایرنا - مدیر بندر و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد گفت که بخش خصوصی امسال یکهزار و 470 میلیارد ریال در این بندر سرمایه گذاری کرده است.

سرمایه گذاران خصوصی دربخش سلامت حمایت می شوند

بوشهر- ایرنا - وزیر نفت گفت: مصمم هستیم بخش خصوصی را بطورویژه برای سرمایه گذاری در نقاط کمتر توسعه یافته حمایت و به آن یارانه های ویژه در خرید خدمت پرداخت کنیم تا ماندگاری بخش خصوصی درکنار مردم مستمر و پایدار شود.

سرمایه گذاران خصوصی دربخش سلامت حمایت می شوند

بوشهر- ایرنا - وزیر نفت گفت: مصمم هستیم بخش خصوصی را بطورویژه برای سرمایه گذاری در نقاط کمتر توسعه یافته حمایت و به آن یارانه های ویژه در خرید خدمت پرداخت کنیم تا ماندگاری بخش خصوصی درکنار مردم مستمر و پایدار شود.

خوزستان| 2500 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در بندرماهشهر جذب شد

رئیس شورای شهر بندرماهشهر با اشاره به انعقاد چندین قرارداد سرمایه‌گذار گفت: شهرداری بندرماهشهر توانسته با تشکیل کمیسیون سرمایه‌گذاری بیش از دو هزار و 500 میلیارد ریال سرمایه جذب کرده و برای خود بدون هیچ هزینه‌ی ریالی، درآمدی پایدار ایجاد کند.

جذب ۵۰ طرح سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی

اراک- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: در حوزه سرمایه گذاری خارجی تا کنون ۵۰ طرح سرمایه گذاری به میزان یک میلیارد و ۶۲۱ میلیون دلار در استان مرکزی جذب شده است.

سرمایه‌گذاری بر موقوفات یزد عملاً تعطیل شده است

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به مشکلاتی که در راه سرمایه‌گذاری در موقوفات به وجود آمده گفت: سرمایه گذاری بر موقوفات یزد عملا تعطیل شده است.

ریل گذاری راه آهن اردبیل مهر ماه 98 شروع می شود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت که ریل گذاری 70 کیلومتر اول طرح راه آهن اردبیل- میانه مهرماه سال 98 شروع می شود و تا یک ماه آینده نیز خرید ریل آگهی خواهد شد.

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت شورای گفت‌وگو برای رفع موانع سرمایه‌گذاری

استاندار خراسان رضوی گفت: باید از ظرفیت‌های شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی برای رفع موانع سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های اقتصادی استفاده شود.]]>

شستا در چهارمحال و بختیاری سرمایه گذاری می کند

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طرح های قابل سرمایه گذاری دارای توجیه اقتصادی در استان برای اجرا به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ارائه می شود.

زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری در یزد فراهم است

یزد - ایرنا - استاندار یزد با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری در استان فراهم است؛ راه اندازی و تجهیز مرکز خدمات سرمایه گذاری را از جمله این زیرساخت ها ذکر کرد.

از ارایه بسته ۳۰ پروژه سرمایه‌گذاری تا برگزاری جلسه با بنیاد تعاون ناجا

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران از ارائه بسته ۳۰ پروژه سرمایه‌گذاری در پایتخت خبر داد.

هدایت سیستم تأمین مالی به سمت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی

سهم ناچیز یزد از حجم سرمایه گذاری خارجی + فیلم

از افزایش درآمدهای عمومی یزد تا سهم کمتر از یک درصدی استان از حجم سرمایه گذاری های خارجی

۲۸ نقطه در کرج برای سرمایه گذاری مشخص شده است

کرج - رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج گفت: ۲۸ نقطه در کرج به عنوان فرصت‌های سرمایه گذاری مشخص شده است.

ایجاد شهرک تخصصی خودرو با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تبریز

سرمایه‌گذاری در پروژه‌های گردشگری استان کرمان توجیه اقتصادی خوبی دارد

استاندار کرمان با بیان اینکه قرار است تا اوقاف به روش‌های مختلف در سرمایه‌گذاری در استان کرمان مشارکت کند گفت: سرمایه‌گذاری در پروژه‌های گردشگری استان کرمان توجیه اقتصادی خوبی دارد.

ضرورت سرمایه گذاری‌های مشترک با عراقی‌ها

رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق گفت: سیاست کلی عراق، کاستن از تجارت و پرداختن به سرمایه گذاری‌های مشترک است؛ بنابراین باید در پی ایجاد این نوع سرمایه گذاری‌ها، با طرف عراقی باشیم.