تلاش مجلس بر بررسی صحیح و قانونمند بودجه متمرکز است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم تاکستان و عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: تمام تلاش مجلس بر آن است تا ضمن بررسی صحیح و قانونمند بودجه، بتواند آن را تا قبل از پایان سال به تصویب برساند.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر] [ اقتصاد کلان]


مطالب مرتبط

تلاش ها بر کاهش قطعی برق در تابستان آینده متمرکز است

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی توانیر گفت : تلاش مجموعه وزارت نیرو بر تامین برق ، پیشگیری و کاهش خاموشی ها در تابستان 98 متمرکز شده است .

آغاز جلسه علنی مجلس/ بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه ۹۸

جلسه علنی امروز مجلس به ریاست علی لاریجانی آغاز شد. بررسی جزئیات لایحه بودجه در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.]]>

بررسی ایرادات بودجه سال ۹۸در مجلس

گزارش کمیسیون تلفیق در مورد رفع ایراد شورای نگهبان به لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ در دستور کار امروز صحن علنی مجلس قرار گرفت.

مجلس امروز ایرادات شورای نگهبان به بودجه 98را بررسی می کند

تهران - ایرنا- نمایندگان در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس ایرادات شورای نگهبان به مصوبه بودجه سال 1398 کل کشور را بررسی و اصلاح می کنند.

همدان برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در سال ۹۸ آماده شود

همدان - استاندار همدان با بیان اینکه باید خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در سال ۹۸ آماده کنیم، گفت: باید با تلاش بیشتر سرمایه‌گذاری سالانه در استان همدان را افزایش داد.

تأخیر در تشکیل جلسه علنی مجلس/بررسی‌ ایرادات بودجه‌ در «تلفیق»

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل تشکیل همزمان کمیسیون تلفیق برای بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه، هنوز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز نشده است.

توضیحات «تاجگردون» درباره ایرادات مجمع تشخیص به مصوبات بودجه ۹۸

رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ گفت که مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بررسی ایرادات نهایی شورای نگهبان به مصوبه مجلس در مورد لایحه بودجه ۹۸، نظر مجلس را رد کرده است.

ایرادات شورای نگهبان به مصوبات بودجه ۹۸ رفع شد

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ از رفع ایرادات شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۸ خبر داد و گفت که بررسی این موارد در دستور کار جلسه فردا (یکشنبه) مجلس قرار می‌گیرد.

توضیحات کدخدایی درباره بررسی بودجه ۹۸

دیروز در ادامه رسیدگی بودجه ۱۳۹۸ نظر جدید شورا شامل هفت ایراد برای مجلس ارسال شد

تلاش‌ها بر کاهش قطعی برق در تابستان

تلاش مجموعه وزارت نیرو بر تامین برق، پیشگیری و کاهش خاموشی‌ها در تابستان۹۸ متمرکز شده است.

بودجه نظامی جدید آمریکا روی چین متمرکز است

بودجه ۲۰۲۰ پنتاگون به شکل چشمگیری متاثر از تهدیدات ادعایی علیه امنیت ملی آمریکاست که سرپرست پنتاگون در سه واژه آن را خلاصه کرد: چین، چین و چین.

ایرادات شورای نگهبان به مصوبات بودجه 98 بررسی شد

تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبات بودجه 98 در جلسه امروز - شنبه- این کمیسیون خبر داد.

بررسی و تصویب بودجه در کشور ما اوضاع نابسامانی دارد

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه نمایندگان تلاش بسیاری برای تصویب هر چه بهتر بودجه ۹۸ انجام دادند، گفت: موضوع تصویب بودجه در کشور ما اوضاع نابسامانی دارد.

درخواست تاجگردون برای بررسی مجدد حذف سود مرکب در مجمع تشخیص

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نامه‌ای خطاب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواست تا نسبت به بررسی مجدد حذف سود مرکب از بودجه ۹۸ در مجمع اقدام شود.

تبعیض بودجه‌ای بین استان‌های هم‌تراز باید برررسی شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مباحثی که در خصوص تبعیض بودجه‌ای و تفاوت اعتبارات بین استان‌های هم‌تراز مطرح می‌شود، گفت: این موضوع باید در کارگروه ویژه‌ای با همکاری سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های اجرایی بررسی و از طریق نمایندگان مجلس پیگیری شود.

تبعیض بودجه‌ای باید بررسی شود

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مباحثی که در خصوص تبعیض بودجه‌ای و تفاوت اعتبارات بین استان‌های هم‌تراز مطرح می‌شود، گفت: این موضوع باید در کارگروه ویژه‌ای با همکاری سازمان برنامه و بودجه و دستگاه‌های اجرایی بررسی و از طریق نمایندگان م

آخرین تلاش مجلس برای تصویب نهایی طرح استانی شدن انتخابات درسال ۹۷

بررسی گزارش کمیسیون شوراها در مورد طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس موسوم به «طرح استانی شدن انتخابات» در دستور کار هفته جاری مجلس قرار گرفت.

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر بررسی تبعیض بودجه ای

استاندار اذربایجان شرقی بررسی تبعیض بودجه‌ای و تفاوت اعتبارات بین استان‌های هم‌تراز در لایحه بودجه 98 را خواستار شد.

تلاش ها بر موفقیت در رقابت های اسکی آسیا متمرکز است

کرج - ایرنا - سرپرست تیم اعزامی به مسابقات اسکی قهرمانی آسیا کره جنوبی گفت: تمام تلاش ما بر این است که با دست پر از این رقابت ها بازگردیم.

شورای نگهبان 11 ایراد به لایحه بودجه گرفته است

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان بار دیگر 11 ایراد به لایحه بودجه سال 98 کل کشور گرفته است و مجلس شورای اسلامی فردا چهارشنبه برای بررسی این ایرادات جلسه علنی خواهد داشت.