استاندار خراسان جنوبی از کارخانه شیر نهبندان بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سومین روز سفر به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر این شهرستان بازدید کرد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ صنعت و معدن] [ کشاورزی]


مطالب مرتبط

بازدید سرزده استاندار خراسان جنوبی از روزبازارهای بیرجند

استاندار خراسان جنوبی امروز برای نظارت بر قیمت و کمیت کالاهای مورد نیاز مردم در آستانه سال نو، به روزبازارهای بیرجند سر زد.

گفت و گوی بی واسطه استاندار با کارگران

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در بازدید از چند واحد صنعتی مرکز استان از جمله کویر تایر در کنار برنامه های بازدید، با شماری از کارگران این واحدها نیز در فضای صمیمی و بی واسطه گفت و گو کرد.

توقیف بزرگترین محموله شتر قاچاق خراسان جنوبی در نهبندان

بزرگترین محموله شتر قاچاق خراسان جنوبی در شهرستان نهبندان از سوی اطلاعات سپاه کشف و توقیف شد.

مصدومیت 17 نفر در چهارشنبه سوری خراسان جنوبی

‌معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی گفت: در شب چهارشنبه آخر سال 17 نفر در استان دچار مصدومیت شدند که از این تعداد شش نفر در بیرجند، چهار نفر در قاین، چهار نفر در فردوس، دو نفر در نهبندان و یک نفر در درمیان بودند.

خراسان جنوبی نیازمند جهش در بخش گردشگری است

استاندار خراسان جنوبی یکی از اولویت های جدی را در بحث توسعه استان فرآوری و بسته بندی محصولات عنوان کرد و گفت: همچنین صنایع دستی و گردشگری از دیگر ظرفیت های خوب خراسان جنوبی است که نیازمند جهشی در این حوزه هستیم.

بخش معدن یکی از راهبردهای اصلی خراسان جنوبی است

بیرجند - ایرنا - مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار گفت: بخش معدن یکی از راهبردهای اصلی استان است و ذخایره بسیار غنی در خراسان جنوبی داریم.

خبر خوش استاندار برای مرزنشینان خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی گفت: سهمیه سوخت مرزنشینان تا پایان سال واریز می شود.

رکورد اختصاص اعتبار به خراسان جنوبی شکسته شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته به استان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی یک رکورد محسوب می شود.

رکورد اختصاص اعتبار به خراسان جنوبی شکسته شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته به استان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی یک رکورد محسوب می شود.

نشست عیدانه استاندار خراسان جنوبی با خبرنگاران

بیرجند - ایرنا - در آستانه عید نوروز نشست صمیمی و آیین تقدیر از خبرنگاران و عکاسان فعال در حوزه دولت و استانداری روز دوشنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون سیاسی و امنیتی وی در مرکز استان برگزار شد.

گردهمایی منطقه ای طلاب و روحانیون خراسان جنوبی

گردهمایی منطقه‌ای طلاب و روحانیون خراسان جنوبی با حضور دو هزار نفر از طلاب و روحانیون شهرستان‌های بیرجند، نهبندان، سربیشه، درمیان و خوسف برگزار شد.

پیام تبریک استاندار خراسان جنوبی به رئیس قوه قضاییه

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی انتصاب حجت ‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رئیس قوه قضاییه را تبریک گفت.

32 هزار و 630 واحد مسکونی روستایی خراسان جنوبی نوسازی شد

بیرجند - ایرنا - 32 هزار و 630 امین واحد طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی استان خراسان جنوبی در روستای معصوم آباد شهرستان خوسف با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.

صف های توزیع گوشت به حداقل برسد

بیرجند- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: استاندار در بازدید سرزده از مراکز توزیع گوشت و میوه در بیرجند دستور دارد که صف های تشکیل شده باید به حداقل برسد.

خراسان جنوبی| اعزام 10 گروه جهادی به مناطق محروم نهبندان در نوروز 98

فرماندار نهبندان از اعزام 10 گروه جهادی به مناطق محروم این شهرستان در نوروز 98 خبر داد و گفت: گروه‌های جهادی در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی اشتغالزایی، فرهنگی، آموزشی و عمرانی و بهداشتی در 47 نقطه از روستاهای مرزی شهرستان مستقر می‌شوند.

درخواست نوبخت از استاندار خراسان جنوبی برای مدیریت اختصاص 200 میلیون دلار

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از استاندار خراسان جنوبی خواست اختصاص 200 میلیون دلار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به این استان را مدیریت و پیگیری کند.

انتصاب نخستین بخشدار زن خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در حکمی «مهناز بوستانی درمیان» را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان درمیان منصوب کرد.

استاندار خراسان جنوبی: روند توسعه استان شتاب می گیرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در استان اقدامات ویژه ای در حوزه های زیرساختی انجام می شود و روند توسعه استان شتاب می گیرد.

نشست نوبخت با فعالان اقتصادی خراسان جنوبی

ایرنا - بیرجند - نشست فعالان اقتصادی استان خراسان جنوبی با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در اولین روز سفر معاون رییس جمهوری به استان دوشنبه شب در کارخانه کویر تایر بیرجند برگزار شد.3028*

پیام تبریک استاندار خراسان جنوبی در پی انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه

استاندار خراسان جنوبی در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس جدید قوه قضائیه  را تبریک گفت.