استاندار خراسان جنوبی از کارخانه شیر نهبندان بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سومین روز سفر به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر این شهرستان بازدید کرد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ صنعت و معدن] [ کشاورزی]


مطالب مرتبط

استاندار خراسان جنوبی از کارخانه شیر نهبندان بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سومین روز سفر به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر این شهرستان بازدید کرد.

بازدید استاندار خراسان جنوبی از قنات و آسبادهای نهبندان

استاندار خراسان جنوبی در سومین روز از سفر به نهبندان، صبح امروز از قنات و آسبادهای این شهر بازدید کرد.

 تشریح برنامه های آخرین روز سفر استاندار به شهرستان نهبندان 

 استاندار در آخرین روز سفر خود به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر، مجتمع 54 واحدی گلخانه ای، قنوات، آسبادها، ساختمان در حال احداث اورژانس و کارخانه ی غیر فعال گچ افضل آباد نهبندان بازدید کرد.

مسئولان خراسان جنوبی پشت میز خدمت نشستند

بیرجند - ایرنا - مسئولان و مدیران کل خراسان جنوبی در سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان با نشستن پشت میز خدمت در مصلای نمازجمعه نهبندان به درخواست ها و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

استاندار خراسان جنوبی وارد نهبندان شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در نخستین سفر شهرستانی خود عصر چهارشنبه وارد نهبندان شد.

دومین روز حضور استاندار خراسان جنوبی در نهبندان

دیدار چهره به چهره با مردم و کارآفرینان از جمله برنامه های استاندار خراسان جنوبی در دومین روز سفر به نهبندان بود.

ضرورت تکمیل زیرساختهای بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان

استاندار خراسان جنوبی در بازدید از بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان بر تکمیل زیرساختها دراین بازارچه تاکید کرد.

نهبندان منتظر میوه سفر

روزنامه خراسان جنوبی در شماره روز شنبه 22 دی با انتخاب تیتر یک «نهبندان منتظر میوه سفر» و روتیتر «رکوردشکنی استاندار در عملیاتی و ماندگاری سفرهای شهرستانی» به مرور سفر اخیر محمد صادق معتمدیان به نهبندان پرداخت.

استاندار خراسان جنوبی بر تکمیل زیرساخت های بازارچه دوکوهانه تاکید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در بازدید از بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان بر تکمیل زیرساخت های این بازارچه تاکید کرد.

تسریع در اجرای باند دوم شوسف- نهبندان پیگیری می‌شود

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به سفر اخیر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان اشاره کرد و گفت: در این سفر مقرر شد تسریع در اجرای باند دوم شوسف -نهبندان پیگیری شود.

کمیته دائمی توسعه نهبندان راه اندازی شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس سند توسعه نهبندان کمیته دائمی توسعه این شهرستان زیر نظر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی راه اندازی شد.

کمترین پروژه های سطح کشور متعلق به خراسان جنوبی است

استاندار خراسان جنوبی از شهرستان نهبندان به عنوان پیشانی توسعه معدنی استان یاد کرد و گفت: کمترین پروژه های سطح کشور متعلق به خراسان جنوبی است و بودجه ناچیز استان را باید بر اساس اولویت ها تخصیص دهیم.

استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهیدین شکوری دیدار کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان نهبندان با خانواده شهیدین سرافراز علیرضا و احمدرضا شکوری دیدار کرد.

33 مصوبه برای توسعه نهبندان اجرا می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: 33 مصوبه برای توسعه و حل مشکلات مختلف شهرستان نهبندان در کوتاه مدت و بلندمدت اجرایی می شود.

توسعه همه جانبه استان ، تاکید استاندار خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی شب گذشته در جلسه شورای اداری نهبندان، بر توسعه همه جانبه استان تاکید کرد.

عقب ماندگی شاخص های توسعه در نهبندان جبران می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: عقب ماندگی شاخص های توسعه در نهبندان با استفاده از امکانات استانی و ظرفیت های کشوری در بازه زمانی مشخص جبران می شود.

بررسی مشکلات مردم نهبندان در مصلی نماز جمعه

استاندار خراسان جنوبی و هیات همراه امروز با حضور در نماز جمعه نهبندان و تشکیل میز خدمت از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند و آن را بررسی کردند.

محرومیت زدایی از پیشانی توسعه معدنی

بیرجند - ایرنا - «اگر به دنبال ایجاد عسلویه معدنی در خراسان جنوبی هستیم، شهرستان نهبندان پیشانی توسعه معدنی است»، این جمله را استاندار در نخستین سفر شهرستانی خود به نهبندان مطرح و بر رفع محرومیت از این شهرستان مرزی تاکید کرد.

روند احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان تسریع شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی بر لزوم تسریع در روند احداث مجتمع آبرسانی شاهکوه نهبندان برای رفع مشکل کم آبی این منطقه تاکید کرد.

دیدار چهره به چهره استاندار با مردم و کارآفرینان

استاندار خراسان جنوبی در دومین روز سفر خود به شهرستان نهبندان به مناطق کم برخوردار، معادن و مناطق گردشگری این شهرستان رفت.