تکلیف کنوانسیون های مرتبط با AFTF یکماه دیگر روشن می شود

شهرکرد - ایرنا- رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال ایرنا که سرانجام AFTF چه خواهد شد، گفت: تکلیف این کنوانسیون ها یک ماه دیگر روشن خواهد شد.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ مجلس]


مطالب مرتبط

تکلیف سه بازنشسته دیگر هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چه می‌شود؟

با وجود استعفای دو عضو بازنشسته هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، تکلیف سه عضو دیگر مشخص نشده تا ابهامات در مورد آینده آنها افزایش پیدا کند.

تکلیف ۲ وزن دیگر هم مشخص شد

­رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو برگزار شد و ۲ تکواندوکار دیگر هم به عضویت تیم ملی درآمدند

شمارش معکوس برای تعیین تکلیف مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

حکم سرپرستی سازمان تأمین اجتماعی چند روز دیگر به اتمام می‌رسد و وزیر رفاه باید تکلیف مدیرعاملی این سازمان را مشخص کند.

محسن رضایی چی را به چی ربط داد!

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز گذشته در توئیتی با ارتباط دادن اقدام تروریستی در نیوزیلند با لوایح مرتبط با اف‌ای‌تی‌اف در ایران نوشت: «اگر کنوانسیون‌هایی مانند مقابله با تأمین مالی تروریسم در ایجاد امنیت مؤثرند، چرا باید در کشوری آرام چون نیوزیلند شاهد کش

حرف اول و آخر مجمع؛ فوتبال را فوتبالی‌ها اداره کنند/تکلیف دو بازنشسته دیگر چه می‌شود؟!

تجارت «افعی دم‌عنکبوتی» ممنوع می‌شود

دفتر کنوانسیون (SITIS) تجارت گونه‌های گیاهی و جانوری در ایران، پیشنهاد داده که افعی دم‌عنکبوتی در لیست این کنوانسیون قرار گیرد.

سایه روشن( وعده های سر خرمن )

بهنام امیری درسایه روشن این هفته از پروژه هایی رونمایی کرده که باید خیلی وقت پیش تر از این ها به بهره برداری می رسیدند .

میرزایی: پیوستن به FATF گام خوبی برای مقابله با اختلاس و فساد است

رئیس کمیته سیاست خارجی فراکسیون امید با تاکید بر اینکه «پیوستن به FATF گام بلندی در راستای شفافیت مالی خواهد بود»، گفت: اگر کنوانسیون‌های مرتبط با FATF را تصویب کنیم گام بلندتری در راستای شفافیت مالی و مقابله با اختلاس و فساد برداشته‌ایم.

شگرد دولت برای تحمیل کنوانسیون‌ها/سیاست دولت فقط ترساندن مردم است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی گفت: دولت برای اعمال فشار بر مجلس و سایر نهادها در راستای تصویب کنوانسیون‌ها از راه دیگری وارد می‌شود و سیاست مرعوب سازی مردم را دنبال می‌کند.

132 خانواده شهید مفقودالاثر یزد منتظر تعیین تکلیف هستند

یزد- ایرنا - نماینده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در یزد گفت: با گذشت 30 سال از پایان هشت سال جنگ تحمیلی در دفاع مقدس هنوز 132 خانواده شهید مفقودالاثر استان منتظر روشن شدن وضعیت فرزندان خود هستند که این امور توسط این نهاد پیگیری می شود.

آتش سوزی در مجتمع پتروشیمی تگزاس آمریکا

آتش‌سوزی در انبار مواد پتروشیمی منطقه هوستون همچنان در روز دوشنبه ادامه داشت و انتظار می رود دو روز دیگر روشن بماند‌.

مخالفان FATF بر شاخه نشسته‌اند و بن می‌برند

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تصریح کرد:مخالفان AFTF متاسفانه بدون توجه به منافع ملی، برای از میدان به در کردن رقیب و تامین منافع کوتاه مدت گروهی خود، بر شاخ نشسته‌اند و بن می‌برند.

بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه روشن پیش روی ملت است

کرمان - ایرنا - امام جمعه سیرجان از بیانیه مهم گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راهی روشن پیش روی ملت بخصوص جوانان نام برد .

روحانی در روز روشن به عراق سفر کرد

تهران – ایرنا - سفر تاریخی رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق با دعوت رسمی و در روز روشن در حالی انجام شد که چندی پیش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بدون رعایت آداب دیپلماتیک و در تاریکی شب به این کشور سفر کرده بود.

پایان اردوی انتخابی تیم ملی ساواته

نخستین مرحله از مسابقات درون اردویی تیم ملی ساواته ایران پایان یافت و تکلیف نفر اعزامی وزن منهای ۷۰ کیلوگرم به زمانی دیگر موکول شد

اقدام جدید آمریکا و متحدانش علیه هواوی

دولت آمریکا و متحدانش تصمیم گرفته اند که دیگر به هیچ وجه تجهیزات تولید شده توسط شرکت هواوی را برای نصب بر روی سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی مرتبط با امنیت ملی خود خریداری نکنند.

افتتاح 800 طرح کارنامه روشن دولت در بخش ورزش است

شیراز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: تا پایان امسال، شمار طرح های ورزشی افتتاح شده به 800 طرح می رسد که گویای کارنامه روشن دولت در بخش ورزش است.

افتتاح 800 طرح کارنامه روشن دولت در بخش ورزش است

شیراز- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: تا پایان امسال، شمار طرح های ورزشی افتتاح شده به 800 طرح می رسد که گویای کارنامه روشن دولت در بخش ورزش است.

۱۳۰۰ دانش‌آموز دختر آبادانی جشن تکلیف گرفتند

آبادان - هزار و ۳۰۰ دختر کلاس سوم ابتدایی رسیدن به سن تکلیف خود را جشن گرفتند.

گود برج میلاد تعیین تکلیف می‌شود

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران از تعیین تکلیف گود برج میلاد خبر داد