دومین روز حضور استاندار خراسان جنوبی در نهبندان

دیدار چهره به چهره با مردم و کارآفرینان از جمله برنامه های استاندار خراسان جنوبی در دومین روز سفر به نهبندان بود.مطالب مرتبط

دومین روز حضور استاندار خراسان جنوبی در نهبندان

دیدار چهره به چهره با مردم و کارآفرینان از جمله برنامه های استاندار خراسان جنوبی در دومین روز سفر به نهبندان بود.

مسئولان خراسان جنوبی پشت میز خدمت نشستند

بیرجند - ایرنا - مسئولان و مدیران کل خراسان جنوبی در سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان با نشستن پشت میز خدمت در مصلای نمازجمعه نهبندان به درخواست ها و مشکلات مردم رسیدگی کردند.

استاندار خراسان جنوبی از کارخانه شیر نهبندان بازدید کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سومین روز سفر به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر این شهرستان بازدید کرد.

معاون استاندار خراسان جنوبی دستور بررسی مشکلات تالاب نهبندان را صادر کرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تأکید بر شناسایی و پیگیری مشکلات تالاب کجی نمک‌زار نهبندان گفت: برای رسیدگی به وضعیت تالاب‌ها باید ابتدا مشاور ذیصلاح انتخاب شود.

نهبندان منتظر میوه سفر

روزنامه خراسان جنوبی در شماره روز شنبه 22 دی با انتخاب تیتر یک «نهبندان منتظر میوه سفر» و روتیتر «رکوردشکنی استاندار در عملیاتی و ماندگاری سفرهای شهرستانی» به مرور سفر اخیر محمد صادق معتمدیان به نهبندان پرداخت.

تسریع در اجرای باند دوم شوسف- نهبندان پیگیری می‌شود

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی به سفر اخیر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان نهبندان اشاره کرد و گفت: در این سفر مقرر شد تسریع در اجرای باند دوم شوسف -نهبندان پیگیری شود.

بازدید استاندار خراسان جنوبی از قنات و آسبادهای نهبندان

استاندار خراسان جنوبی در سومین روز از سفر به نهبندان، صبح امروز از قنات و آسبادهای این شهر بازدید کرد.

کمیته دائمی توسعه نهبندان راه اندازی شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: براساس سند توسعه نهبندان کمیته دائمی توسعه این شهرستان زیر نظر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی راه اندازی شد.

بررسی مشکلات مردم نهبندان در مصلی نماز جمعه

استاندار خراسان جنوبی و هیات همراه امروز با حضور در نماز جمعه نهبندان و تشکیل میز خدمت از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند و آن را بررسی کردند.

کمترین پروژه های سطح کشور متعلق به خراسان جنوبی است

استاندار خراسان جنوبی از شهرستان نهبندان به عنوان پیشانی توسعه معدنی استان یاد کرد و گفت: کمترین پروژه های سطح کشور متعلق به خراسان جنوبی است و بودجه ناچیز استان را باید بر اساس اولویت ها تخصیص دهیم.

استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهیدین شکوری دیدار کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان نهبندان با خانواده شهیدین سرافراز علیرضا و احمدرضا شکوری دیدار کرد.

33 مصوبه برای توسعه نهبندان اجرا می شود

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد: 33 مصوبه برای توسعه و حل مشکلات مختلف شهرستان نهبندان در کوتاه مدت و بلندمدت اجرایی می شود.

توسعه همه جانبه استان ، تاکید استاندار خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی شب گذشته در جلسه شورای اداری نهبندان، بر توسعه همه جانبه استان تاکید کرد.

ضرورت تکمیل زیرساختهای بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان

استاندار خراسان جنوبی در بازدید از بازارچه مرزی دوکوهانه نهبندان بر تکمیل زیرساختها دراین بازارچه تاکید کرد.

محرومیت زدایی از پیشانی توسعه معدنی

بیرجند - ایرنا - «اگر به دنبال ایجاد عسلویه معدنی در خراسان جنوبی هستیم، شهرستان نهبندان پیشانی توسعه معدنی است»، این جمله را استاندار در نخستین سفر شهرستانی خود به نهبندان مطرح و بر رفع محرومیت از این شهرستان مرزی تاکید کرد.

مطالعات انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی ‌نهایی شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته طرح بزرگ انتقال آب شرب و صنعت از دریای عمان به سه استان خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی در یک برنامه 5 ساله اجرا می‌شود که در سال سوم آب به خراسان جنوبی می‌رسد.

 تشریح برنامه های آخرین روز سفر استاندار به شهرستان نهبندان 

 استاندار در آخرین روز سفر خود به شهرستان نهبندان از کارخانه در حال احداث شیر، مجتمع 54 واحدی گلخانه ای، قنوات، آسبادها، ساختمان در حال احداث اورژانس و کارخانه ی غیر فعال گچ افضل آباد نهبندان بازدید کرد.

850 میلیون تومان به تالاب کجی نهبندان اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: امسال 850 میلیون تومان برای احیای تالاب کجی نمکزار نهبندان اختصاص یافته است.

استاندار خراسان جنوبی شهادت شهید مشرقی را تسلیت گفت

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی شهادت شهید محسن مشرقی را به خانواده معظم شهید و اقشار مختلف مردم تبریک و تسلیت گفت.

نواخته شدن زنگ خطر در تنها تالاب طبیعی خراسان جنوبی

امسال برای احیای تالاب کجی نمکزار نهبندان، 850 میلیون تومان اختصاص یافته است.