حضور وینگادا در کنار تیم ملی فوتبال ایران

نلو وینگادا به منظور بررسی سایر تیم‌های ملی شرکت کننده در جام ملت‌های آسیا و تهیه گزارش و آنالیز دیگر رقبا برای تیم ملی از دیروز فعالیتش را آغاز کرد.مطالب مرتبط

حذف تیم فوتبال ساحلی ایران از مسابقات قهرمانی آسیا

تهران-ایرنا- تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست 3 بر 2 مقابل ژاپن از گردونه مسابقات قهرمانی آسیا کنار رفت و حضور در جام جهانی پاراگوئه را نیز از دست داد.

گزارش سایت مراکشی از احتمال حضور «رنار» در تیم ملی فوتبال ایران

یک سایت مراکشی اخبار مربوط به حضور «اروه رنار» سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور روی نیمکت ایران را منعکس و اعلام کرده رسانه‌های ایران دست‌بردار این مربی نیستند!

فوتبال جهان| شکیری از اردوی تیم ملی سوئیس کنار گذاشته شد

فوتبال جهان - هافبک تیم فوتبال لیورپول نمی‌تواند تیم ملی کشورش را دربازی‌های نخستش در مرحله انتخابی یورو 2020 همراهی کند.

فرصت حضور اقتصادی زنان باید در کنار نشان های تجاری فراهم شود

تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: بخشی از مسئولیت اجتماعی اصناف این است که فرصتی فراهم کنند تا زنان سرپرست خانوار در کنار نشان های پررونق تجاری که در مکان عادی مشغول فعالیت هستند، حضور داشته باشند.

فرصت حضور اقتصادی زنان باید در کنار نشان های تجاری فراهم شود

تهران- ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران گفت: بخشی از مسئولیت اجتماعی اصناف این است که فرصتی فراهم کنند تا زنان سرپرست خانوار در کنار نشان های پررونق تجاری که در مکان عادی مشغول فعالیت هستند، حضور داشته باشند.

حضور رئیس فدراسیون فوتبال در تمرین تیم امید

تمرین امروز تیم ملی فوتبال امید ایران با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد

حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در اردوی تیم فوتبال امید

مسعود سلطانی فر، سیدرضا صالحی امیری و رئیس فدراسیون فوتبال از اردوی تیم فوتبال امید ایران بازدید کردند.

وزیر ورزش: مشکلات تیم ملی امید را حل می کنیم

سلطانی فر با اشاره به عزم و اراده ملت ایران برای موفقیت تیم ملی فوتبال امید در رسیدن به بازی های المپیک تصریح کرد: همه مصمم هستیم که این بار تیم ملی فوتبال ایران سهمیه حضور در بازی های المپیک را بدست آورد و باعث شادی و شعف مردم شود .]]>

ایران و عراق باید متحد باشند/ در روزهای سخت کنار مردم عراق بودیم

رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران و عراق طی سال‌های گذشته با مسئله تروریسم مواجه بوده‌اند، گفت: بسیار خوشحالیم در روزهای سخت در کنار مردم و کشور عراق بودیم.

اولیایی: پرخاشگری‌های فوتبال شرم‌آور است

تهران - ایرنا - هیات موسس اتحادیه باشگاه های فوتبال ایران گفت: پرخاشگری ها و ناهنجاری هایی که در فوتبال ایران وجود دارد واقعا شایسته فضای فوتبال نیست. احساس شرمساری و ناراحتی می کنم.

تصاویر منتخب سال 1397

سال 1397 با تلخی ها و شیرینی ها رو به پایان است. از حضور تیم ملی در جام جهانی و موفقیت ورزشکاران ایرانی در مسابقات جاکارتا تا حمله تروریستی در اهواز و چابهار همه در کنار یکدیگر ، رویدادهای ایران در سال 97 را رقم زدند.

ایران و عراق تصمیم گرفته‌اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران و عراق تصمیم گرفته اند در شرایط سخت در کنار یکدیگر باشند، گفت: روابط ما بر پایه احترام، اعتماد و منافع متقابل شکل گرفته است.

شفر: خادم فوتبال ملی ایران هستم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است اهمیت تیم امید کمتر از تیم ملی بزرگسالان نیست و موفقیت این تیم اتفاق مهمی برای فوتبال ایران است.

با قدرت در کنار متحدین خود در منطقه ایستاده‌ایم

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه «روابط ⁧ تهران ⁩و بغداد استراتژیک و پایدار می‌ماند»، گفت که ایران با قدرت در کنار متحدین خود در منطقه ایستاده است.

گرانقیمت‌ترین ستاره‌های 19 ساله فوتبال اروپا/سانچو در کنار وینیسیوس+عکس

امیدهای فوتبال ایران آزمایش‌خون دادند

اردوی تیم فوتبال امید ایران صبح امروز با انجام تست آمادگی جسمانی و آزمایش خون در مرکز ملی فوتبال دنبال شد.

ایوانکوویچ: امیدها آینده فوتبال ملی ایران را رقم می‌زنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با آرزوی موفقیت برای اعضای تیم ملی فوتبال امید ایران گفت: باید به موفقیت و درخشش این بازیکنان با استعداد با هدایت کادر فنی توانمند امیدوار باشیم.

رئیس جمهوری : دولت در شرایط سخت در کنار ملت خواهد بود

بوشهر-ایرنا- رئیس جمهوری گفت: دولت در این شرایط سخت در کنار ملت خواهد بود و به مردم قول می دهیم همه امکانات و توانایی ها که از آن ملت ایران است برای رفع مشکلات به خدمت گرفته شود.

فوتبال جهان| تساوی آمیا در حضور 77 دقیقه‌ای قدوس

فوتبال جهان - تیم فوتبال آمیا با حضور مهاجم ایرانی‌اش به تساوی دست یافت.

برانکو ایوانکوویچ: امیدها آینده فوتبال ملى ایران را رقم مى‌زنند

سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس با آرزوى موفقیت براى اعضاى تیم فوتبال امید ایران گفت: باید به موفقیت و درخشش این بازیکنان با استعداد با هدایت کادرفنى توانمند امیدوار باشیم.