عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در سیستان و بلوچستان آغاز شد

عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در منطقه سیستان با حضور احمدعلی موهبتی، استاندار، همایون حائری معاون وزیر نیرو و نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی و محلی در منطقه میل نادر آغاز شد. ]]>
کلمات کلیدی: [ جاده] [ معاون وزیر] [ مجلس شورای اسلامی] [ سیستان و بلوچستان] [ نیروگاه بادی]


مطالب مرتبط

عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در سیستان و بلوچستان آغاز شد

عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در منطقه سیستان با حضور احمدعلی موهبتی، استاندار، همایون حائری معاون وزیر نیرو و نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی و محلی در منطقه میل نادر آغاز شد. ]]>

آغاز ساخت نیروگاه بادی 50 مگاواتی در شمال سیستان و بلوچستان

ساخت نیروگاه بادی 50 مگاواتی در منطقه میل نادر شهرستان نیمروز در شمال سیستان بلوچستان آغاز شد.

کلنگ زنی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در زابل

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: نیروگاه ۵۰ مگاواتی میل نادر نقطه شروع و زیرساختی است که امیدواریم بتوانیم اولین برقش را در سال ۹۸ به شبکه بدهیم.

آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین المللی چابهار؛ بزودی

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملیات اجرایی فرودگاه بین المللی چابهار بزودی آغاز می شود که این امر تاثیر بسزایی در بر طرف کردن مشکلات جابجایی مسافر در این شهرستان دارد.

ساخت نیروگاه برق ۲۵ مگاواتی در گچساران

ساخت نیروگاه برق ۲۵ مگاواتی در گچساران برای تحقق برق پایدار این شهرستان اجرا می‌شود.

اورهال دکل های 230 ولت سد دز آغاز شد

اندیمشک - ایرنا - مدیرعامل سد و نیروگاه دز گفت: عملیات اورهال دکل های 230 کیلوولت نیروگاه دز و خطوط انتقال انرژی پس از گذشت نزدیک به 60 سال از احداث نیروگاه آغاز شد.

سه نیروگاه 500 مگاواتی برق در کرمان به‌زودی وارد مدار می‌شوند

رئیس اتاق کرمان با اشاره به اینکه کرمان در بحث انرژی‌های نو و خورشیدی به‌خوبی عمل کرده است گفت: سه نیروگاه برق 500 مگاواتی برق در کرمان در حال ساخت است و به‌زودی وارد مدار می‌شوند.

بزرگترین نیروگاه خورشیدی استان بوشهر احداث می شود

دشتی- فرماندار دشتی گفت: عملیات اجرایی بزرگترین نیروگاه خورشیدی استان بوشهر در دهه فجر آغاز می شود.

فعال کردن رمز پویا برای انجام عملیات بانکی در سیستان و بلوچستان

رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان گفت: شهروندان باید در اسرع وقت نسبت به فعال سازی رمز دوم پویا از طریق بانک مربوطه اقدام کنند.

ادامه وزش طوفان در نیمه شمالی سیستان و بلوچستان تا شنبه شب

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید در مرکز سیستان و بلوچستان سبب شد تا در اثر خیزش گردوغبار غلظت ذرات معلق در هوای زاهدان به ۲ هزار و ۱۹۸ میکروگرم بر مترمکعب معادل ۱۴ برابر حد مجاز برسد.

امدادرسانی البرزنشینان به سیستان و بلوچستان/ طرحی برای تأمین وسایل گرمایشی

مدیرعامل هلال احمر استان البرز از برگزاری طرح «ققنوس» توسط خیرین استان خبر داد و گفت: این طرح با هدف تامین وسایل استاندارد گرمایشی در مدارس سیستان و بلوچستان اجرایی می‌شود.

عملیات اجرایی پروژه بزرگ مترو اسلامشهر آغاز شد

تهران- ایرنا- عملیات اجرایی مترو اسلامشهر روز شنبه با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور آغاز شد.

نقش کمرنگ دانشگاههای سیستان و بلوچستان در حل معضلات

استاندار سیستان و بلوچستان:دانشگاهها باید در حل معضلات سیستان و بلوچستان ورود کنند و پژوهش‌های دانشگاهی باید راهکاری برای حل مشکلات باشد.

همایش سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان در چابهار آغاز شد

چابهار- ایرنا - همایش فرصت های سرمایه گذاری سیستان و بلوچستان با هدف شناسایی و شکوفایی ظرفیت های اقتصادی، تجاری، گردشگری، شیلاتی، کشاورزی و صنعت و معدن در سالن همایش های منطقه آزاد چابهار آغاز به کار کرد.

عملیات اجرایی دو طرح کشاورزی در بروجن آغاز شد

شهرکرد - ایرنا- عملیات اجرایی دو طرح کشاورزی امروز (پنجشنبه) با حضور محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

عملیات اجرایی دو طرح کشاورزی در بروجن آغاز شد

شهرکرد - ایرنا- عملیات اجرایی دو طرح کشاورزی روز پنجشنبه با حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

عملیات اجرایی راه آهن بوشهر- شیراز آغاز شد

بوشهر-ایرنا- عملیات اجرایی قطعه 10 راه آهن شیراز - بوشهر با اعتبار 2هزار و 343 میلیارد ریال شامگاه پنجشنبه در آئینی با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بوشهر آغاز شد.

آغاز عملیات اجرایی طرح تامین و آبرسانی به شهر رویدر

بندرخمیر - با حضور استاندار هرمزگان و احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، عملیات اجرایی طرح تامین و آبرسانی به شهر رویدر آغاز شد.

عملیات اجرایی راه آهن بوشهر- شیراز آغاز شد

بوشهر-ایرنا- عملیات اجرایی قطعه 10 راه آهن شیراز - بوشهر با اعتبار 2هزارو 343 میلیارد ریال روز پنجشنبه در آئینی با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در بوشهر آغاز شد.

مرحله دوم عملیات اجرایی طرح آبرسانی به شهر رویدر آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- مرحله دوم عملیات اجرایی طرح تامین و آبرسانی به شهر رویدر با حضور استاندار هرمزگان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسوولان آغاز شد.