عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در سیستان و بلوچستان آغاز شد

عملیات اجرایی نیروگاه بادی ۵۰ مگاواتی میل نادر در منطقه سیستان با حضور احمدعلی موهبتی، استاندار، همایون حائری معاون وزیر نیرو و نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مدیران استانی و محلی در منطقه میل نادر آغاز شد. ]]>
کلمات کلیدی: [ جاده] [ معاون وزیر] [ مجلس شورای اسلامی] [ سیستان و بلوچستان] [ نیروگاه بادی]


مطالب مرتبط

آعاز عملیات اجرایی خط انتقال گاز ایرانشهر به خاش

عملیات اجرایی خط انتقال گاز ایرانشهر به خاش با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، مدیران استانی، علما و ریش سفیدان شهرستان خاش آغاز شد .

عملیات اجرایی خط انتقال گاز ایرانشهر به خاش آغاز شد

زاهدان- عملیات اجرایی خط انتقال لوله گاز از ایرانشهر به خاش به طول ۱۴۷ کیلومتر با پیش بینی اعتبار ۲۷۰ میلیارد تومان با حضور استاندار سیستان و بلوچستان کلنگ زنی شد.

آغاز عملیات گازرسانی از ایرانشهر به بمپور

عملیات اجرایی خط انتقال گاز از ایرانشهر به بمپور در سیستان و بلوچستان امروز آغاز شد.

اشتغال ایجاد شده در نیروگاه‌های بادی ایران بالاتر از متوسط جهانی

بر اساس مطالعات مقایسه‌ای برآورد میزان اشتغال در نیروگاه‌های بادی کشور و جهان که از سوی ساتبا و توسط دانشگاه تهران انجام شده است، مشخص شد که میزان آمار اشتغال ایجاد شده در این نیروگاه‌ها در ایران بالاتر از متوسط جهانی بوده است.

خط انتقال گاز از ایرانشهر به بمپور کلنگ زنی شد

زاهدان- ایرنا- عملیات اجرایی خط انتقال گاز از ایرانشهر به بمپور امروز / جمعه / در مراسمی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی و محلی آغاز شد.

خط انتقال گاز از ایرانشهر به بمپور کلنگ زنی شد

زاهدان- ایرنا- عملیات اجرایی خط انتقال گاز از ایرانشهر به بمپور امروز / جمعه / در مراسمی با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولان استانی و محلی آغاز شد.

توزیع میوه شب عید در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: توزیع 400 تن پرتقال و 330 تن سیب از امروز/ یکشنبه / به مناسبت ایام پایانی سال و عید نوروز در این استان آغاز شد.

1.5 تن تریاک در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک تن و 583 کیلوگرم تریاک در عملیات مقتدرانه پلیس در شهرستان های خاش و ایرانشهر کشف شد.

کشف یک تن و ۵۸۳ کیلو تریاک در سیستان و بلوچستان

زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۵۸۳ کیلوگرم تریاک در عملیات مقتدرانه شب گذشته پلیس این استان در شهرستان های خاش و ایرانشهر خبر داد.

آغاز توزیع میوه شب عید در سیستان و بلوچستان

به مناسبت ایام پایانی سال و عید نوروز، توزیع 400 تن پرتقال و 330 تن سیب از امروز در سیستان و بلوچستان آغاز شد.

کشف محموله سنگین موادمخدر ‌در سیستان و بلوچستان/قاچاقچیان ‌زمین‌گیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 583 کیلوگرم تریاک در عملیات مقتدرانه شب گذشته پلیس در شهرستان‌های خاش و ایرانشهر خبر داد.  

کشف بیش از نیم تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان 

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات موفقیت‌آمیز مرزداران هنگ مرزی زاهدان علیه قاچاقچیان و كشف 588 کیلو و 450 گرم مواد مخدر خبر داد.

بیش از ۲ تن انواع مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان - جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از ۲ تن و ۳۱۵ کیلوگرم انواع مواد افیونی طی دو عملیات در شهرستان های سراوان و نیکشهر خبر داد.

بیش از 2 تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 2 تن و 315 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق در شهرستان های سراوان و نیکشهر خبر داد.

طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: طرح آرامش بهاری از امروز/سه شنبه/ در 10بقعه متبرکه و زائر سرای این استان آغاز شد.

طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: طرح آرامش بهاری از امروز در ۱۰بقعه متبرکه و زائر سرای این استان آغاز شد.

2.3 تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد

زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 2 تن و 315 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق در شهرستان های سراوان و نیکشهر خبر داد.

کشف 2.3 تن انواع مواد مخدر در جنوب سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 2 تن و 315 کیلوگرم انواع مواد مخدر در 2 عملیات موفق در شهرستان های سراوان و نیکشهر خبر داد.

رقابت قرآنی 1700 قاری در سیستان و بلوچستان آغاز شد

زاهدان - ایرنا - رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: رقابت هزار و 700 نفر از دانش آموزان این استان در آزمون شفاهی حفظ جزء 30 قرآن کریم آغاز شد.

عملیات اجرایی فاز4 سیمان دورود آغاز شد

عملیات اجرایی فاز 4 سیمان دورود پس از وعده‌ها و سال‌ها با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.