تبریز| بارش برف و کولاک شدید راه ارتباطی 35 روستای مراغه را مسدود کرد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه گفت: براثر بارش برف و کولاک شدید که ازعصر روز گذشته آغاز شده راه ارتباطی 35 روستای مراغه مسدود شده و تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد.مطالب مرتبط

تبریز| بارش برف و کولاک شدید راه ارتباطی 35 روستای مراغه را مسدود کرد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه گفت: براثر بارش برف و کولاک شدید که ازعصر روز گذشته آغاز شده راه ارتباطی 35 روستای مراغه مسدود شده و تلاش برای بازگشایی آنها ادامه دارد.

بارش برف و کولاک شدید راه ارتباطی 70 روستای مراغه را مسدود کرد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه گفت: بارش برف و پدیده کولاک که از شامگاه روز گذشته آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد راه ارتباطی 70 روستای مراغه را مسدود کرده و تلاش برای بازگشایی راه‌های مسدود شده به صورت شبانه روزی درحال انجام است.

راه ارتباطی 35 روستای مراغه از محاصره برف بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مراغه گفت: باتلاش شبانه روزی نیروهای راهداری راه ارتباطی 35 روستای این شهرستان که براثر بارش برف شدید و کولاک مسدود شده بود صبح امروز تمام راه‌های روستایی مراغه در بخش مرکزی و سراجوبازگشایی شد.

راه ارتباطی 70 روستای مراغه براثر بارش برف مسدود است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه از مسدود شدن راه ارتباطی 70 روستای این شهرستان در بخش های مرکزی و سراجو بر اثر بارش برف و کولاک 24 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

تلاش برای بازکردن راه ارتباطی 35 روستا در مراغه ادامه دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای مراغه از مسدود شدن راه ارتباطی 35 روستای این شهرستان بر اثر بارش برف و کولاک خبر داد و گفت:عوامل راهداری در تلاشند تا راه ‌های مسدود شده روستایی در بخش های مرکزی و سراجوی این شهرستان بازگشایی کنند.

راه ارتباطی 20 روستای میاندوآب بازگشایی شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای میاندوآب گفت: راه ارتباطی 20 روستای بخش باروق که به علت بارش برف و کولاک شدید مسدود شده بود، با تلاش راهداران بازگشایی شد.

بارش برف راه ارتباطی 55 روستای شیروان را بست

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: بارش برف و کولاک شدید که از پنجشنبه شب در شمال این شهرستان آغاز شده، هم اکنون راه ارتباطی 55 روستای بخش های 'سرحد' و 'قوشخانه' را بسته است.

بارش برف راه ارتباطی 55 روستای شیروان را بست

بجنورد- ایرنا- سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شیروان گفت: بارش برف و کولاک شدید که از پنجشنبه شب در شمال این شهرستان آغاز شده و همچنان ادامه دارد، راه ارتباطی 55 روستای بخش های 'سرحد' و 'قوشخانه' را بسته است.

بارش برف راه ارتباطی 31 روستای آذربایجان‌غربی را مسدود کرد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی گفت: بارش برف و کولاک در شهرهای مختلف آذربایجان‌غربی علاوه بر مسدود شدن راه ارتباطی 31 روستا باعث لغزندگی برخی جاده‌های استان شد.

قطع ارتباط بیش از ۱۰۰ روستای استان

بارش شدید برف و باران در شبانه روز گذشته سبب مسدود شدن راه ارتباطی بیش از ۱۰۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد شده است.

بارش شدید برف در تبریز/ برخی از محورهای شرق تبریز مسدود شد

تبریز- بارش شدید برف در تبریز از عصر امروز پنج شنبه در تبریز آغاز شده و هم اکنون نیز با شدت بیشتری ادامه دارد.

برف و باران راه ارتباطی ۱۰۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد را مسدود کرد

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بارش شدید برف و باران سبب مسدود شدن راه ارتباطی ۱۰۰ روستای این استان شده است.

راه ارتباطی 180 روستای الیگودرز مسدود شد

فرماندار الیگودرز گفت: بارش برف موجب شد راه ارتباطی 180 روستای این شهرستان مسدود شود که تلاش برای بازگشایی این مسیرها ادامه دارد.

برف راه ارتباطی 60 روستای سلسله را مسدود کرد

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای سلسله گفت: بارش 15 سانتی متری برف راه ارتباطی 60 روستای این شهرستان را مسدود کرد.

راه ارتباطی ۳۱روستای آذربایجان غربی مسدود است/افت دمای هوا

ارومیه – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر به دلیل برف و کولاک راه ارتباطی ۳۱ روستای استان مسدود بوده و راهداران در تلاش برای بازگشایی راه ها هستند.

مسدود شدن راه ارتباطی بیش از ۱۴۰ روستای الیگودرز/ وزارتخانه‌ها پای کار بیایند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس از مسدود شدن راه ارتباطی بیش از ۱۴۰ روستا و شهر شول‌آباد به علت بارش برف ریزش کوه خبر داد.

مسدود شدن راه ارتباطی 40 روستا

بارش برف و وقوع کولاک راه ارتباطی 40 روستا در شهرستان کوهرنگ را مسدود کرد.

کهگیلویه و بویراحمد| راه ارتباطی 15 روستای شهرستان لنده مسدود شد

بخشدار مرکزی شهرستان لنده گفت: به دلیل بارش باران در چند روز اخیر، تاکنون راه ارتباطی 15 روستای شهرستان  لنده مسدود شده است.

برف و کولاک ده ها راه ارتباطی را در شمال الجزایر مسدود کرد

الجزیره-ایرنا- مقام های الجزایری اعلام کردند، بارش برف که از چند روز پیش در مناطق شمالی الجزایر آغاز شده، باعث شده است راه های ارتباطی در چندین استان بویژه در مناطق کوهستانی مسدود شود.

راه ارتباطی 20 روستای شهرستان اندیکا در خوزستان مسدود شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری اندیکا گفت: بارش سنگین برف و باران باعث شد تا راه ارتباطی 20 روستای شهرستان اندیکا در خوزستان مسدود شود.