خوزستان |خواسته و مطالبه مردم برای ساخت زیرگذر شوش قانونی است+ تصویر

امام جمعه شوش گفت: مردم شوش از وضعیت ورودی شهر نگران و معترض هستند و خواسته و مطالبه آنها هم قانونی است بنابراین باید خواسته‌ آنها که احداث زیرگذر ورودی شهر شوش است هرچه سریعتر انجام شود.مطالب مرتبط

مطالبه حقوق مردم خوزستان از صنایع بزرگ اقتصادی در سال 98 پیگیری می‌شود

امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه محوریت کارها در سال 98 باید براساس جلوگیری از بروز بحران باشد، گفت: در سال 98 همه باید به استان کمک کنیم تا جهش‌هایی برای مطالبه حقوق مردم در بخش نفت، پتروشیمی، فولاد و سایر شرکت‌های بزرگ اقتصادی داشته باشیم.

احداث راه آهن از خواسته های مردم خراسان جنوبی است

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه آهن یکی از خواسته های بسیار مهم مردم خراسان جنوبی است و اهمیت منطقه ای و فرامنطقه ای راه آهن شرق با هیچ راه آهنی در کشور قابل مقایسه نیست.

تاسیس 8 کارخانه در خوزستان برای خودکفایی شکر ضروری است

اهواز - ایرنا - معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به برنامه ریزی خوزستان برای تامین نیاز شکر کشور، گفت: برای خودکفایی در تولید شکر سرمایه گذاری در صنایع و ساخت حداقل هشت کارخانه تولید شکر از چغندرقند الزامی است.

احداث کمربندی مطالبه اصلی مردم حسن آباد فشافویه است

شهرری- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر حسن آباد گفت: اجرای طرح احداث کمربندی که بخش مطالعاتی آن انجام شده و در سفر ریاست جمهوری نیز اعتباری بالغ بر 450 میلیارد ریال برای تکمیل آن تخصیص یافته، امروز مطالبه شهروندان این شهر است.

کارگر لر با غیرت است، مردم و مدیران ما مطالبه گر نیستند

تهران- ایرنا- صنعت لرستان بیمار است و تعداد قابل توجهی از جوانانش جویای کار و دبیر اجرایی خانه کارگر این استان تصریح می کند که بیشترین علت تعطیلی تولیدی ها و کارخانه ها عدم سرمایه در گردش است ضمن اینکه مردم و مدیران ما هم مطالبه گر نیستند.

کارگر لر با غیرت است، مردم و مدیران ما مطالبه گر نیستند

خرم آباد- ایرنا- صنعت لرستان بیمار است و تعداد قابل توجهی از جوانانش جویای کار و دبیر اجرایی خانه کارگر این استان تصریح می کند که بیشترین علت تعطیلی تولیدی ها و کارخانه ها عدم سرمایه در گردش است ضمن اینکه مردم و مدیران ما هم مطالبه گر نیستند.

برگزیدگان «تصویر سال» شانزدهم اعلام شد/ صدقه برای متولی جشن

شانزدهمین جشن «تصویر سال» و جشنواره فیلم «تصویر» عصر جمعه ۲۴ اسفندماه با حضور چهره‌های سینمایی و هنری به کار خود پایان داد.

153فقره ساخت و ساز غیر قانونی در اراضی ملی مشهد تخریب شد

مشهد- ایرنا- سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه هفت مشهد گفت: طی چند ماه گذشته حدود 180 فقره ساخت و ساز غیر قانونی در اراضی ملی حریم این کلانشهر شناسایی شده که 153 فقره از این تعداد تخریب شده است.

تجهیز آزمایشگاه‌های مدارس با تجهیزات آزمایشگاهی ساخت داخل

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برنامه‌های این وزارتخانه برای حمایت و خرید کالاهای ساخت داخل، گفت: تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی یکی از ملزومات مورد نیاز در مدارس است که با ابلاغ بخشنامه‌ای به کلیه مدارس، خواسته شد تا تمام تجهیزات خود را فقط از ساخت داخل خرید

مطالبه مردم از مجلس؛ افزایش تسهیلات خرید مسکن

نایب رئیس اول اتحادیه صنف مشاوران املاک:مجلس باید افزایش تسهیلات خرید مسکن را به عنوان مطالبه مردم در دستور کار قرار دهد

۳ مطالبه اصلی جامعه در آموزش و پرورش قابل دنبال شدن است

وزیر کشورگفت: جامعه سه مطالبه اصلی دارد که اولین آن قانون‌مندی است. عدالت نیز مطالبه دیگر است و اخلاق هم سومین مطالبه است که هر سه آنها را می‌توان در آموزش‌ و پرورش دنبال کرد.

آغاز یک طرح زیرگذر در اهواز

در مراسمی ،عملیات اجرایی زیرگذر پردیس به سپنتا اهواز آغاز شد.

حمایت آمریکا از خواسته‌های الجزایری‌ها/نورالدین بدوی: الجزایر مرحله ویژه‌ای را پشت‌سر می‌گذارد

آمریکا بر حق مردم الجزایر برای برگزاری انتخاباتی آزاد و شفاف تاکید و حمایت خود از روند سیاسی در این کشور را اعلام کرد. نخست وزیر جدید الجزایر نیز تاکید کرد، این کشور مرحله ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارد و مردم الجزایر انتظار دارند تمامی خواسته‌هایشان برآورده

مردم خوزستان مقاومت را برای جهانیان تعریف کردند

دزفول - ایرنا - فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی گفت: مردم مقاوم خوزستان با افتخارات خود در جنگ تحمیلی مقاومت را برای دیگر کشورهای جهان تعریف کردند.

امام جمعه شهرری: اجرای عدالت خواسته مردم است

شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری با بیان اینکه اجرای عدالت از خواسته ها و نیازهای مردم است، گفت: مسئولان رضایت عموم مردم در اجرای عدالت و حق خواهی را جلب کنند.

امام جمعه کرمان: مطالبه‌گری مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف از وظایف صدا و سیما است

امام جمعه کرمان با بیان اینکه در رقابت ناهمگون شبکه‌های داخلی و شبکه‌های متعدد بیگانگان، شبکه‌ها‌ی استانی کار سختی برعهده دارند گفت: مطالبه‌گری مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف از وظایف صدا و سیما است.

توصیه‌های نوروزی برای امنیت مردم و مسافران

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت: امسال تأکید شده تا از اسکان مردم در نقاط پراکنده در حاشیه شهرها و میادین جلوگیری شود و از مردم می‌خواهیم در اقامتگاه‌های قانونی اسکان یابند.

خوشحالم در این زمان و با این نقش شناخته شدم

«اینکه من توانسته‌ام نقش یک جانباز را به خوبی به تصویر بکشم یا نه به نظر مردم بستگی دارد. اما تمام تلاشم را کردم که اضافه کاری نکنم و کار کلیشه‌ای ارائه ندهم، سعی کردم کاراکتری که از هادی که جانباز است به تصویر می‌کشم با جانبازهایی که در این سال ها از تلو

نادری: باید اتحاد و یکرنگی مردم در ساخت سریال‌ها لحاظ شود

نماینده پاوه و جوانرود با تاکید بر لزوم وجود اتحاد و یکرنگی مردم در ساخت سریال‌های تلویزیون گفت که ساخت آثار تلویزیونی با رویکرد نشان دادن فرهنگ و آداب اقوام کار ارزنده‌ای است البته منوط به اینکه در آنها به هیچ قومی توهین نشود.

افتتاح مرحله نخست زیرگذر سه راهی یساقی + گزارش

مرحله نخست زیرگذر سه راهی یساقی در بزرگراه گرگان به کردکوی افتتاح شد