خوزستان|بارندگی‌های اخیر 250 میلیارد ریال به اراضی کشاورزی اندیمشک خسارت وارد کرد

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان اندیمشک گفت: در باران‌های اخیر بیش از 250 میلیارد ریال به اراضی کشاورزی شهرستان اندیمشک خسارت وارد شده است.مطالب مرتبط

سیلاب 336 میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد

زاهدان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وقوع بارندگی همراه با جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی از 18 تا 19 اسفند 336 میلیارد تومان به بخش های زیربنایی، کشاورزی و واحدهای مسکونی این استان خسارت وارد کرده است.

سیلاب 336 میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان خسارت وارد کرد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وقوع بارندگی همراه با جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه های فصلی از 18 تا 19 اسفند 336میلیارد تومان به بخش های زیربنایی، کشاورزی و واحدهای مسکونی این استان خسارت وارد کرده است.

خسارت‌های طوفان و سیلاب در گلستان به روایت تصویر

طوفان و سیلاب شدید 2 روز اخیر در استان گلستان خسارت‌های فراوانی را به اراضی کشاورزی و منازل مسکونی شهرها و روستاهای استان وارد کرده است.

سیلاب ۷۲ هزار و۵۲۷ میلیون ریال به بخش کشاورزی میرجاوه خسارت زد

زاهدان- مدیر جهاد کشاورزی میرجاوه گفت: سیلاب تاکنون ۷۲ هزار و ۵۲۷ میلیون ریال به بخش های مختلف کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرده است.

سیل و برف 85 میلیارد ریال به راز و جرگلان خسارت زد

بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان راز و جرگلان گفت: وقوع سیلاب و بارش برف و سرمای هوا افزون بر 85 میلیارد ریال به بخش کشاورزی و ساختمانی این شهرستان خسارت زد.

سیلاب 72 هزار و 527 میلیون ریال به بخش کشاورزی میرجاوه خسارت زد

مدیر جهاد کشاورزی میرجاوه گفت: سیلاب تاکنون 72 هزار و 527 میلیون ریال به بخش‌های مختلف کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرده است.

خشکسالی به بخش کشاورزی خراسان جنوبی 2437 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: خشکسالی به بخش کشاورزی 2 هزار و 437 میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.

سیل و طغیان رودخانه ها 30 میلیارد ریال به خلخال خسارت زد

اردبیل - ایرنا - معاون امور عمرانی فرماندار خلخال گفت: امسال در اثر جاری شدن سیل و طغیان رودخانه ها بیش از 30 میلیارد ریال به بخش های مختلف این شهرستان خسارت وارد شد.

خسارت 2 هزار و 437 میلیارد تومانی خشکسالی به کشاورزی خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: این استان ها سال هاست با خشکسالی مواجه شده و از این محل 2 هزار و 437 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی وارد شده است.

خسارت 2 هزار و 437 میلیارد تومانی خشکسالی به کشاورزی خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: این استان ها سال هاست با خشکسالی مواجه شده و از این محل 2 هزار و 437 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی وارد شده است.

918.3 میلیمتر بارندگی در حسینیه اندیمشک ثبت شد

اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی از ابتدای سال آبی جاری(اول مهر) تا 27 اسفند، به میزان 918.3 میلیمتر در حسینیه اندیمشک ثبت شده است.

سیل 88 میلیارد ریال به راه های شرق کرمان خسارت زد

کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: سیل هفته گذشته ، 88 میلیارد ریال خسارت به جاده ای اصلی و روستایی ریگان، فهرج و نرماشیر این استان وارد کرده است.

خسارت 30 میلیارد ریالی سیل و طوفان در مناطق مختلف استان

سیل و طوفان به برخی مناطق غرب وجنوب استان اصفهان 30 میلیارد ریال خسارت وارد کرد.

توفان در گلستان خسارت جانی نداشت؛ مزارع گندم زیر آب رفت

مدیرکل بحران گلستان با بیان اینکه توفان شب گذشته و امروز خسارت جانی در پی نداشت، گفت: عمده خسارت‌ها مربوط به آب‌گرفتگی گسترده اراضی کشاورزی و خسارت به تأسیسات زیربنایی، راه‌ها، ابنیه، پُل‌ها و برق است.

یک میلیارد ریال خسارت به دامداران ثلاث پرداخت می شود

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: یک میلیارد ریال مساعدت نقدی برای جبران بخشی از خسارت اتلاف دام های روستای «جوجار» از توابع شهرستان ثلاث باباجانی اختصاص یافت.

اختصاص ۲۴۰ میلیارد ریال برای جبران خسارت کشاورزان البرزی

کرج - مدیرکل مدیریت بحران البرز از اختصاص ۲۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای استمهال تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیده این استان خبر داد.

21 هزار میلیارد ریال برای توسعه آبیاری نوین کشور اختصاص یافت

کرج- ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: برای سال آینده 21 هزار میلیارد ریال به منظور توسعه روش های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی کشور اختصاص یافت.

امهال وام 18 میلیاردی کشاورزان خسارت دیده بابلی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل از امهال بدهی 18 میلیارد ریالی 234 نفر از خسارت دیدگان بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

8000 میلیارد ریال از اراضی ملی اردبیل به بیت‌المال بازگردانده شد

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: امسال بیش از 5 هزار و 500 هکتار از اراضی ملی استان به ارزش بیش از 8 هزار میلیارد ریال به بیت‌المال بازگردانده شد.

بارندگی شدید به خور و بیابانک خسارت زد

اصفهان- ایرنا- فرماندار خور و بیابانک گفت : بارش شدید باران یکشنبه شب علاوه بر ایجاد اختلال در تردد خودرو ها به زیرساختهای شهری و روستایی، کشاورزی و راهها و تاسیسات منطقه خسارت زده است.