چند سئوال درباره نامه تقدیر استاندار اصفهان از رئیس‌جمهور

استاندار اصفهان در نامه‌ای به رئیس جمهور در خصوص تصویب طرح احیای زاینده رود و ساماندهی کمی و کیفی رودخانه کارون بزرگ قدردانی کرد، این در حالی است که نوع نگارش نامه سئوالات بسیاری را برای اصفهانی‌ها ایجاد کرده است.مطالب مرتبط

نامه رئیس دفتر رئیس‌جمهور به سازمان اداری و استخدامی درباره اعمال مدارک تحصیلی بالاتر

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به نامه درخواست رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس برای لغو محدودیت اعمال مدرک تحصیلی بالاتر، در نامه‌ای به رئیس سازمان امور اداری و استخدامی خواستار پیگیری موضوع شد.

4700 میلیارد تومان تفاهم‌نامه در سفر رئیس جمهور به گیلان امضاء شد

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان گفت: در سفر رئیس جمهور به گیلان 14 تفاهم‌نامه همکاری با اعتباری بالغ بر 4 هزار و 700 میلیارد تومان با دستگاه‌های اجرایی امضاء شد.

امضای تفاهم‌نامه جهاد دانشگاهی در حضور رئیس جمهور/از پرورش ماهی در قفس تا مطالعات زیست محیطی

تفاهم‌نامه استانداری بوشهر و جهاددانشگاهی در سفر رئیس‌جمهور به استان بوشهر منعقد شد.

نامه سه نماینده به رئیس جمهور درخصوص شرایط اقتصادی مطبوعات

سه تن از نمایندگان تهران که مدیران مسئول سه روزنامه کشور نیز هستند، در نامه‌ای به رییس جمهور خواستار توجه به وضعیت اقتصادی مطبوعات در سال ۹۸ شدند.

نامه عارف به لاریجانی درباره اتفاقات روز گذشته مجلس

سخنگوی فراکسیون امید گفت که رئیس این فراکسیون به رئیس مجلس درباره اتفاقات روز گذشته مجلس نامه نوشته است.

استاندار خوزستان: سفر اخیر رئیس جمهور به عراق برای خوزستان مفید بود

استاندار خوزستان با اشاره به سفر حسن روحانی رئیس جمهور به عراق برکات این سفر برای استان خوزستان را برشمرد و گفت: برخی توافقات این سفر برای خوزستان بود و می‌تواند تاثیر مثبتی در استان داشته باشد.

استاندار اصفهان: بازگشایی زاینده‌رود سبب افزایش 30 درصدی مسافران نوروزی می‌شود

استاندار اصفهان گفت: سال گذشته 2 و نیم میلیون مسافر به استان اصفهان آمدند و پیش بینی می‌شود با توجه به بازگشایی زاینده‌رود شاهد افزایش 25 تا 30 درصدی مسافر در اصفهان باشیم.

گزارش عملکرد در حوزه مشکلات محیط زیستی کلانشهرها به رئیس جمهور

عیسی کلانتری در نامه‌ای به رئیس جمهور گزارشی از عملکرد سازمان محیط زیست در حوزه معضلات زیست محیطی کلان شهرها را ارائه کرد.

دستاوردهای سفر رئیس جمهور به عراق/ امضای 5 موافقت‌نامه اقتصادی بین دو کشور

پست اینستاگرامی معاون رئیس‌جمهور درباره تجربه سفر با خلبان زن پرواز تهران- مشهد

معاون رئیس‌جمهور در اینستاگرام خود از تجربه سفرش به خراسان رضوی با یک خلبان زن نوشت.]]>

«Copy / Paste»؛ زخمی کهنه بر تارک پژوهش‌های دانشجویی

خرید و فروش متون علمی، از تحقیق‌های دانش‌آموزی گرفته تا پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی، آفتی است که شان علمی کشور را زیر سئوال برده است، آفتی که هنوز راهکاری عملی و جدی برای درمان آن به کار بسته نشده است.

نامه وکیل کوهن به کنگره برای شفاف سازی موضوع عفو

در بحبوبه صحبت‌ها دال بر این که مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر به کنگره دروغ گفته، وکیل کوهن نامه‌ای به رئیس کمیته نظارت مجلس نمایندگان ارسال کرد و در آن به شفاف سازی در باره شهادت موکلش دال بر این که وی هرگز به دنبال عفو ا

94 درصد بودجه عمرانی استان اصفهان جذب شد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان با اشاره به مصوبات آخرین جلسه شورای برنامه ریزی استان اصفهان، گفت: امسال 94درصد بودجه طرح های عمرانی جذب شده است.

زاینده رود روزهای ابتدایی نوروز 98 در اصفهان جاری می شود

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: بازگشایی زاینده رود در نوروز 98 قطعی است تا این رودخانه همزمان با سال نو در کلانشهر اصفهان جاری باشد.

زاینده رود روزهای ابتدایی نوروز 98 در اصفهان جاری می شود

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: بازگشایی زاینده رود در نوروز 98 قطعی است تا این رودخانه همزمان با سال نو در کلانشهر اصفهان جاری باشد.

رئیس جمهور عازم عراق شد

رئیس جمهور دقایقی پیش با بدرقه رسمی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و معاون اول رئیس جمهور تهران را به مقصد بغداد ترک کرد

رئیس جمهور عازم عراق شد

رئیس جمهور دقایقی پیش با بدرقه رسمی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و معاون اول رئیس جمهور تهران را به مقصد بغداد ترک کرد.

نامه رئیس فراکسیون فرهنگیان به "روحانی" برای لغو محدودیت اعمال مدارک تحصیلی بالاتر

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار لغو محدویت اعمال مدارک تحصیلی بالاتر برای کارکنان دولت و به ویژه فرهنگیان شد.

واکنش برایان هوک به اظهارات رئیس جمهور کشورمان

نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران به اظهارات رئیس جمهور کشورمان درباره سیاست‌های خصمانه واشنگتن درقبال ایران واکنش نشان داد.

تقدیر استاندار تهران از نیروی انتظامی