چند سئوال درباره نامه تقدیر استاندار اصفهان از رئیس‌جمهور

استاندار اصفهان در نامه‌ای به رئیس جمهور در خصوص تصویب طرح احیای زاینده رود و ساماندهی کمی و کیفی رودخانه کارون بزرگ قدردانی کرد، این در حالی است که نوع نگارش نامه سئوالات بسیاری را برای اصفهانی‌ها ایجاد کرده است.مطالب مرتبط

چند سئوال درباره نامه تقدیر استاندار اصفهان از رئیس‌جمهور

استاندار اصفهان در نامه‌ای به رئیس جمهور در خصوص تصویب طرح احیای زاینده رود و ساماندهی کمی و کیفی رودخانه کارون بزرگ قدردانی کرد، این در حالی است که نوع نگارش نامه سئوالات بسیاری را برای اصفهانی‌ها ایجاد کرده است.

نامه نگاری جمعی از ناشران با رئیس جمهور درباره معافیت مالیاتی

جمعی از ناشران با تنظیم نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور خواستار ورود دولت به موضوع معافیت مالیاتی ناشران و بی‌اعتنایی سازمان امور مالیاتی نسبت به اجرای آن شدند.

20 تفاهم‌نامه با حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران در گلستان منعقد می‌شود

استاندار گلستان با اشاره به سفر رئیس جمهور در روزهای آینده به استان، گفت: 20 تفاهم‌نامه با حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران در استان گلستان منعقد می‌شود.

تقدیر رئیس‌جمهور بولیوی از جمهوری اسلامی برای مبارزه با تروریسم

رئیس جمهور بولیوی از مواضع و خدماتی که جمهوری اسلامی ایران در حفظ صلح و امنیت بین الملل بویژه مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا داشته تقدیر کرد.]]>

رسیدگی به نامه های مردم به رئیس جمهور

سیدمناف هاشمی صبح امروز با حضور در مرکز سامد گلستان، در جریان روند رسیدگی به نامه های مردم به رئیس جمهور قرار گرفت.

مصوبات دروس امتحان نهایی و آیین‌نامه ارزشیابی تحصیلی به امضای رئیس جمهور رسید

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: 3 مصوبه این شورا درباره اهداف دوره‌های تحصیلی، آیین‌نامه ارزشیابی پیشرفت تحصیلی - تربیتی دوره ابتدایی و دروس امتحان نهایی پایه 12 شاخه نظری به امضای رئیس‌جمهور رسید.

تقدیر رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل از استاندار کرمانشاه

کرمانشاه - ایرنا - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در دیدار با هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با زلزله‌زدگان این استان اظهار همدردی کرد و گفت: مدیریت آقای بازوند در این زلزله قابل تقدیر و تحسین است.

انعقاد ۲۰ تفاهم نامه با حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران در گلستان

گرگان- استاندار گلستان از انعقاد ۲۰ تفاهم نامه با حضور رئیس جمهور و هیئت وزیران در گلستان خبر داد.

تصویب طرح احیای زاینده رود، اصفهان را از سقوط نجات داد

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان در نامه ای خطاب به رییس جمهوری تاکید کرد: تصویب طرح احیای زاینده رود و ساماندهی کمی و کیفی رودخانه کارون بزرگ یکی از رویدادهای مهم تاریخی و سیاست های راهبردی و سرنوشت ساز است که اصفهان را از سقوط نجات داد.

اتهام جدید علیه «بن علی» درباره کودتا علیه رئیس‌جمهور پیشین تونس

یک عضو کمیته حقیقت و کرامت تونس از آغاز تحقیقات قضایی درباره کودتای «زین‌العابدین بن علی» رئیس‌جمهور مخلوع تونس علیه «الحبیب بورقیبه» رئیس‌جمهور پیشین این کشور خبر داد.

تقدیر معاون رئیس‌جمهور از مدیری که 4 گورخر را زنده جابه‌جا کرد!

اخیراً کلانتری به‌عنوان معاون رئیس‌جهور از یکی از مدیران سازمان محیط زیست بابت انتقال موفق 4 گورخر ایرانی تقدیر کرده است! سازمانی که به بهانه کمبود اعتبار پا به ورطه "شکارفروشی" گذاشته اما در عین حال احیای گورخر در کویر را از نان شب واجب‌تر می‌داند.

38 تفاهم‌نامه توسعه‌‌ای با حضور رئیس‌جمهور در گلستان امضا شد

با حضور رئیس‌جمهور و جمعی از مسوولان 38 تفاهم‌نامه توسعه‌‌ای به منظور آبادانی و پیشرفت مناطق مختلف استان گلستان امضا شد.

قدردانی نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان از رییس جمهور

گرگان - ایرنا - سیدکاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و سیدمناف هاشمی استاندار از حضور و استقبال مردم در جریان سفر رییس جمهوری به این استان شمالی با صدور پیام مشترکی تقدیر کردند.

مورالس از جمهوری اسلامی برای مبارزه با تروریسم تقدیر کرد

رئیس جمهور بولیوی از مواضع و خدماتی که جمهوری اسلامی ایران در حفظ صلح و امنیت بین‌الملل بویژه مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا داشته تقدیر کرد.

تائید دروس امتحان نهایی و آئین نامه ارزشیابی پیشرفت تحصیلی توسط رئیس جمهور

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: سه مصوبه این شورا درباره اهداف دوره‌های تحصیلی، آئین نامه ارزشیابی پیشرفت تحصیلی تربیتی دوره ابتدایی و دروس امتحان نهایی پایه ۱۲ شاخه نظری به امضای رئیس جمهوری رسید.

۳۸ تفاهم نامه با حضور رئیس جمهور برای توسعه گلستان امضا شد

گرگان - ۳۸ تفاهم نامه در راستای توسعه استان گلستان با حضور رئیس جمهور و هیات دولت امضا شد.

کمیسیون حوضه آبریز درباره بازگشایی زاینده رود تصمیم می‌گیرد

استاندار اصفهان در خصوص مسئله آب اصفهان گفت: قرار نیست برای حل مساله استان، استان دیگری را درگیر مشکل کنیم.

مصوبه جدید هیئت وزیران درباره نحوه توزیع آرد صنف و صنعت ابلاغ شد + سند

معاون اول رئیس جمهور تصویب نامه هیئت وزیران درباره نحوه توزیع آرد مورد نیاز صنف و صنعت را ابلاغ کرد.

رئیس جمهور برزیل هیچ مذاکره‌ای درباره پایگاه نظامی آمریکا نداشته است

مشاور امنیت ملی برزیل بر این باور است که رئیس جمهور این کشور با هیچ کسی درباره احتمال ایجاد یک پایگاه نظامی آمریکایی مذاکره و گفتگو نکرده است.

واکنش‌ها درباره ماهواره پیام/اظهارات اژه‌ای درباره رییس بعدی قوه قضاییه/نامه خرازی به جهانگیری

اعلام عناوین ایام‌ فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، تشییع پیکر شهدای حادثه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ نیروی هوایی ارتش، پیشنهادهای صادق خرازی به جهانگیری، شکایت از یکی از معاونین رئیس جمهور به اتهام سرپیچی از اجرای حکم قانونی، مصوبه کمیسیون تلفیق برای اجرای احکا