سمنان|برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر؛ تردد خودروها به کندی انجام می‌شود

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان گفت: برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر(گردنه خوش ییلاق) سبب کندی تردد خودروها در این محور شده است.مطالب مرتبط

سمنان|برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر؛ تردد خودروها به کندی انجام می‌شود

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان گفت: برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر(گردنه خوش ییلاق) سبب کندی تردد خودروها در این محور شده است.

امکان تردد در هراز نیست/ فیروزکوه محور جایگزین

دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: امکان تردد خودروها در هراز وجود ندارد و این خودروها می بایست از محور فیروزکوه تردد کنند.

الزام داشتن زنجیر چرخ در دو جاده استان سمنان

پلیس از رانندگان خواست برای تردد در جاده های شاهرود- آزادشهر و شهمیرزاد - فولادمحله در استان سمنان زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

امکان تردد خودروها در هراز وجود ندارد

دماوند- رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت: امکان تردد خودروها در هراز وجود ندارد و این خودروها می بایست از محور فیروزکوه تردد کنند.

برف و بوران در محورهای برف‌گیر شمال‌شرق استان سمنان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان از بارش برف در محورهای «شاهرود - آزادشهر»، شاهرود توسکستان هم‌چنین باد و بوران در محورهای روستایی کالپوش خبر داد.

کولاک برف تردد در شهرستان کوهرنگ را مختل کرد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش شدید برف در این شهرستان گفت: وزش باد شدید به همراه پدیده مه گرفتگی و کولاک برف ، تردد در محورهای شهرستان را با کندی مواجه کرده است.

ممنوعیت تردد در محور شهرکرد - مسجد سلیمان خوزستان

شهرکرد- رئیس پلیس‌راه چهارمحال و بختیاری با اشاره به ممنوعیت تردد در گردنه های «چری» و «شاه منصوری» چهارمحال وبختیاری در پی بارش برف و کولاک، گفت: تردد در محور شهرکرد - مسجدسلیمان ممنوع است.

جاده های لرستان باز و تردد خودروها در آنها جریان دارد

خرم آباد - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ ای لرستان گفت: با توجه به برف و کولاک در برخی از جاده های استان، تمامی مسیرهای ارتباطی باز بوده و تردد خودروها جریان دارد.

امدادرسانی به 75 در راه‌مانده برف و کولاک در گلستان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گلستان با اشاره به بارش‌ برف و وقوع کولاک در مناطق کوهستانی سطح استان، گفت: تاکنون به 68 نفر از در راه ماندگان و حادثه دیدگان در محور توسکستان به شاهرود و تعداد 7 نفر در محور درازنو و رادکان شهرستان کردکوی خدمات رسانی شد

مشکلی برای تردد در محورهای مواصلاتی استان سمنان وجود ندارد

سمنان - رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه مشکلی برای تردد در محورهای مواصلاتی این استان نیست، گفت: تنها در برخی محورهای کوهستانی احتمال لغزندگی خودروها است.

محور خوش‌ییلاق به استان سمنان بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: محور خوش ییلاق شهرستان آزادشهر استان گلستان به استان سمنان که به علت بارش برف و واژگونی یک دستگاه تریلی مسدود شده بود، دقایقی پیش بازگشایی شد.

محور خوش‌ییلاق به استان سمنان مسدود شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گلستان گفت: محور خوش ییلاق شهرستان آزادشهر استان گلستان به استان سمنان به علت بارش برف و واژگونی یک دستگاه تریلی مسدود شد.

بامداد برفی و بارانی در استان سمنان + فیلم

بامداد جمعه در مناطق مختلف استان سمنان بارش باران و برف باعث آبگرفتگی معابر و کندی تردد در جاده ها شد.

برف و کولاک محور دیباج- گلوگاه را در دامغان مسدود کرد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره راه و ترابری دامغان گفت: محور ارتباطی دیباج به گلوگاه به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شد.

۱۹ استان درگیر برف و کولاک/ امدادرسانی در ٨٦ محور کوهستانی

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک در ۱۹ استان کشور گفت: امدادرسانی در ٨٦ محور کوهستانی در حال انجام است.

فارس من| پروازهای خارجی از فرودگاه شاهرود انجام می‌شود

سرپرست معاونت عمرانی استانداری سمنان گفت: پروازهای خارجی از فرودگاه شاهرود به‌ صورت باری یا مسافری شکل می‌گیرد که پیامدهای بسیار مهمی به همراه دارد.

شاهرود بیشترین اقامتگاه‌ بوم‌گردی در استان سمنان را دارد

معاون میراث فرهنگی استان سمنان و رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان شاهرود از رتبه اول شاهرود در ایجاد اقامتگاه‌های بوم‌گردی خبر داد.

تردد در محور قزوین ـ الموت بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست

رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: تردد در محور قزوین ـ الموت به علت بارش برف و کولاک بدون زنجیرچرخ امکان‌پذیر نیست.

باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی البرز

راهداران با وجود بارش برف ،با حضور در محور طالقان و روستاهای کوهستانی البرز ، محورها را برای تردد خودروها باز نگه داشتند.

سمنان سالانه ۱۲۰۰ زائر حج دارد/ پیگیری اعزام از فرودگاه شاهرود

شاهرود -مدیرکل حج و زیارت استان سمنان بابیان اینکه اعزام حاجیان از استان پیگیری می‌شود،گفت: این استان یک‌هزار و ۲۰۰ زائر حرم امن الهی دارد که ظرفیت خوبی برای فرودگاه بین‌المللی شاهرود هستند.