سمنان|برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر؛ تردد خودروها به کندی انجام می‌شود

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان گفت: برف و کولاک در محور شاهرود – آزادشهر(گردنه خوش ییلاق) سبب کندی تردد خودروها در این محور شده است.مطالب مرتبط

محور شاهرود-آزادشهر مسدود شد/ برف و کولاک در فولاد محله وچشمه علی

سمنان - رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: همزمان با شامگاه دوشنبه محورهای شاهرود-آزاد شهر از طریق خوش ییلاق و همچنین فولاد محله و چشمه علی در دامغان مسدود هستند.

برف و کولاک در گردنه خوش‌ییلاق شاهرود

محمد کرم محمدی معاون استاندار سمنان و فرماندار ویژه شاهرود با حضور در محور مواصلاتی شاهرود_آزادشهر در محدوده گردنه خوش‌ییلاق وضعیت امدادرسانی به خودروها و مسافران را مورد بررسی قرار داد.

برف در گردنه‌های کوهرنگ؛ تردد خودروها به کندی انجام می‌شود

فرماندار کوهرنگ گفت: تردد در محورهای شهرستان کوهرنگ به کندی در حال انجام است.

کولاک شدید در جاده کرج - چالوس

کولاک شدید در محدوده کندوان تا سه راهی دیزین محور کرج - چالوس موجب کندی تردد شده است.

کولاک تردد در چهار جاده زنجان را سخت کرده است

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در پی وقوع کولاک، تردد خودروها در چهار جاده این استان به سختی انجام می شود.

برف و کولاک در محورهای استان سمنان/ ۲۰ تیم هلال احمر اعزام شد

سمنان _ معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه محورهای کوهستانی استان با بارش برف و کولاک همراه است، گفت: ۲۰ تیم امداد و نجات به دو منطقه آزادشهر و فولاد محله اعزام شده است.

کولاک برف تردد در شهرستان کوهرنگ را مختل کرد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش شدید برف همراه با تندباد در این شهرستان از اختلال تردد در محورهای ارتباطی و گرفتار شدن خودروها در برف خبر داد.

کولاک برف تردد در شهرستان کوهرنگ را مختل کرد

شهرکرد - ایرنا - فرماندار شهرستان کوهرنگ با اشاره به بارش شدید برف همراه با تندباد در این شهرستان از اختلال تردد در محورهای ارتباطی و گرفتار شدن خودروها در برف خبر داد.

هشدار پلیس راهور: رانندگان امشب از محور فیروزکوه تردد نکنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نسبت به تردد خودروها در محور فیروزکوه هشدار داد.

کندی تردد در گردنه های برفگیر رازان و زالیان

تردد در گردنه های رازان و زالیان به علت مه گرفتگی و لغزندگی با کندی صورت می گیرد.

جاده های مازندران لغزنده و برفی شد

ساری- ایرنا- مرکز مدیریت راه های مازندران اعلام کرد که هم اکنون تمامی محورهای مواصلاتی هراز، کندوان و سوادکوه مازندران منتهی به پایتخت برفی و مه آلود است که منجر به کندی تردد خودروها شده است.

رانندگان امشب از محور فیروزکوه تردد نکنند

محور فیروزکوه به علت ریزشهای مکرر برای تردد نا امن است، برای تردد از محور هراز استفاده شود.

حالت فوق العاده در 2 مسیر استان سمنان اعلام شد

سمنان- ایرنا- رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: حالت فوق العاده در 2 مسیر در منطقه چشمه علی و شاهرود به علت باد شدید، بوران و کولاک شدید در استان سمنان اعلام شد.

آغاز طرح لکه‌گیری محور بهبهان_گچساران با دستور فوری استاندار خوزستان

محور بهبهان_گچساران یکی از جاده‌های پر تردد و ورودی خوزستان است که علی‌رغم مهم بودن آن مغفول مانده و تاکنون اقدام مناسبی با توجه آمار بالای تصادفات در این محور انجام نگرفته است.

۳۰۰ خودرو در محورهای مواصلاتی سمنان از برف و کولاک رهاسازی شد

سمنان- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان بابیان اینکه این جمعیت شب گذشته ۳۰۰ خودرو را از شرایط برف و کولاک رهاسازی کرد، گفت: امدادرسانی در نواحی کوهستانی همچنان تداوم دارد.

70 سانتیمتر برف در گردنه های استان مرکزی به زمین نشست

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: بلندی برف در گردنه های این استان به بیش از 70 سانتیمتر رسیده است و به دلیل لغزندگی و کولاک تردد در راه ها با کندی جریان دارد.

گردنه بیو مسدود و تردد در گردنه اسدلی تنها با زنجیر چرخ میسر است

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: به علت بارش برف و کولاک، گردنه بیو در مسیر بجنورد- شوقان مسدود و تردد خودروها در گردنه اسدلی در مسیر بجنورد- اسفراین تنها با زنجیر چرخ میسر است.

ارتفاع برف در گردنه های استان مرکزی تا 70 سانتیمتر رسید

اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: ارتفاع برف در گردنه های این استان به بیش از 70 سانتیمتر رسیده است و به دلیل لغزندگی و کولاک تردد در این راه ها با کندی جریان دارد.

تیراندازی در شاهرود تسویه حساب شخصی بود

سمنان- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: حادثه تیراندازی و مجروح شدن جوانی در شهر شاهرود استان سمنان یک تسویه حساب شخصی بوده است.

تیراندازی در شاهرود تسویه حساب شخصی بود

سمنان- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: حادثه تیراندازی و مجروح شدن جوانی در شهر شاهرود استان سمنان یک تسویه حساب شخصی بوده است.