شناسنامه فنی مدارس استان کرمان تهیه می‌شود

مدیر‌کل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به اینکه بعد از آغاز سال تحصیلی شناسنامه فنی مدارس استان برای هر مدرسه در حال تهیه است گفت: در این شناسنامه تمام نیازهای یک مدرسه ثبت شده و در دسترس مسئولان قرار می‌گیرد تا بر اساس اولویت اقدامات لازم انجام شود.مطالب مرتبط

صدور شناسنامه برای ۶۵۰۰ باغ پراکنده در پایتخت

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، از تهیه شناسنامه برای ۶ هزار و ۵۰۰ باغ پراکنده شناسنامه در پایتخت خبر داد.

علما و شهدا شناسنامه های ملت هستند/ایران تنها نظام مردمسالار دینی

آمل - امام جمعه موقت تهران از علما و شهدا به عنوان شناسنامه های ملت و شهرها یاد کرد و گفت: این شناسنامه های نفیس باید حفظ و پاس داشته شوند.

آمار دقیق سرانه مطالعه در کرمان اعلام شود

کرمان - استاندار کرمان با اشاره به نبود آمار رسمی از سرانه مطالعه هر فرد در ایران گفت: این آمار در استان کرمان به صورت دقیق تهیه و اعلام شود.

مستند کرمانا اردیبهشت ماه در کرمان کلید می خورد

کرمان - ایرنا - تهیه کننده مستند تلویزیونی کرمانا گفت: این مستند پس از سه مجموعه قبلی 'از سرزمین شمالی' (در مازندران)، 'در قلب کومش' (سمنان) و 'گلستانم آزوست' (در استان گلستان) از ابتدای اردیبهشت ماه سال 98 در کرمان کلید می خورد.

کنگره شهدای کرمان برای سایر استان‌ها الگو شود

کرمان - فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: کنگره شش هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان طبق گفته رئیس بسیج کشور باید برای سایر استان‌ها الگو باشد.

شناسنامه‌دار شدن درختان در کرج

طرح شناسنامه‌دار کردن و نصب برچسب درختان شهر کرج برای سومین سال متوالی در کرج اجرا شد.

ظرفیت‌های فرهنگی بسیاری در استان کرمان وجود دارد

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان برگزاری کنگره شهدای کرمان را بیانگر وجود ظرفیت‌های فرهنگی بسیار در این استان دانست.

تصادفات جاده‌ای در کرمان 10 درصد کاهش یافت

فرمانده پلیس‌راه شمال استان کرمان با اشاره به کاهش 10 درصدی تصادفات و تلفات جاده‌ای در استان کرمان گفت: با این وجود در 11 ماه امسال بالغ بر 500 کشته و حدود 4 هزار نفر مجروح در جاده‌های استان کرمان داشتیم.

فوتبال کرمان در مسیر توسعه است

کرمان – ایرنا – رئیس هیات فوتبال استان کرمان با بیان اینکه فوتبال این استان در مسیر توسعه قرار دارد گفت: 2 تیم مس کرمان و گل گهر در کورس صعود لیگ دسته یک، آرمان گهر سیرجان صدر جدول لیگ 2 و تیم های فوتسال بانوان و تیم های دیگر استان موفقیت بسیاری کسب کردند

تمامی محورهای استان کرمان باز و تردد روان است

کرمان - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان از باز بودن تمامی محورهای استان کرمان خبر داد.

امضای تفاهمنامه تداوم خدمات همایش ۶۵۰۰ شهید استان کرمان

تفاهمنامه ادامه خدمات مدون ۳ تا ۵ ساله همایش ۶۵۰۰ شهید استان کرمان بین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان ، استاندار و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان امضا شد .

آغاز بارش‌های پراکنده در کرمان/ دمای هوا کاهش محسوس پیدا می‌کند

کرمان - کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان از آغاز بارش پراکنده باران و برف در سطح استان کرمان از بعدازظهر امروز خبر داد.

واژگونی علت 56 درصد تصادفات استان کرمان است

مدیرکل راهداری استان کرمان با بیان اینکه واژگونی علت 56 درصد تصادفات استان کرمان است گفت: 4.5 میلیون مسافر از ابتدای سال جاری تاکنون در محورهای استان تردد داشتند.

آخرین وضعیت راه‌های استان کرمان/ رانندگان زنجیر چرخ را فراموش نکنند

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمان به تشریح وضعیت راه‌های استان کرمان پرداخت.

کاشت نهال به یاد شهدای زن استان کرمان

در آستانه روز بزرگداشت شهدا و به مناسبت هفته منابع طبیعی ، بخشی از بوستان 14 معصوم کرمان به نام یکی از زنان شهید استان کرمان نامگذاری و نهال کاری شد .

کاشت نهال به یاد شهدای زن استان کرمان

در آستانه روز بزرگداشت شهدا و به مناسبت هفته منابع طبیعی ، بخشی از بوستان 14 معصوم کرمان به نام یکی از زنان شهید استان کرمان نامگذاری و نهال کاری شد .

کرمان مهیای پذیرایی از مسافران نوروزی

کرمان - ایرنا - استان کرمان با مردمی نجیب و میهمان نواز هر ساله در ایام تعطیلات عید پذیرای میلیون ها مسافر نوروزی است که از سراسر کشور به این استان پهناور سفر می کنند.

برنامه آموزشی ایمنی مدارس تهیه شد

‌شاخص‌های توسعه‌ای استان کرمان زیر متوسط کشوری است‌

استاندار کرمان با اشاره به اینکه شاخص‌های توسعه‌ای استان کرمان زیر متوسط کشوری است گفت: کرمان منابع و ظرفیتهای بسیارخوبی در حوزه اقتصادی دارد اما از این امکانات استفاده نشده است.

چهار وِیژه برنامه نوروزگاهی در استان کرمان برگزار می شود

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از برگزاری چهار ویژه برنامه نوروزگاه از تاریخ یکم تا دوازدهم فروردین ماه سال 1398 بمنظور با نشاط کردن حال و هوای نوروزی در این استان خبر داد.