شناسنامه فنی مدارس استان کرمان تهیه می‌شود

مدیر‌کل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به اینکه بعد از آغاز سال تحصیلی شناسنامه فنی مدارس استان برای هر مدرسه در حال تهیه است گفت: در این شناسنامه تمام نیازهای یک مدرسه ثبت شده و در دسترس مسئولان قرار می‌گیرد تا بر اساس اولویت اقدامات لازم انجام شود.مطالب مرتبط

شناسنامه فنی مدارس استان کرمان تهیه می‌شود

مدیر‌کل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به اینکه بعد از آغاز سال تحصیلی شناسنامه فنی مدارس استان برای هر مدرسه در حال تهیه است گفت: در این شناسنامه تمام نیازهای یک مدرسه ثبت شده و در دسترس مسئولان قرار می‌گیرد تا بر اساس اولویت اقدامات لازم انجام شود.

تهیه شناسنامه فنی مدارس استان کرمان

شناسنامه فنی مدارس استان کرمان به منظور ثبت همه نیازهای یک مدرسه تهیه می شود.

شناسنامه‌دار کردن معادن راه اصلی جلوگیری از خام‌فروشی

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان رضوی گفت: اگر بتوانیم برای تمام معادن استان شناسنامه تهیه کنیم قدم مثبتی در راستای جلوگیری از خام فروشی معدنی انجام داده‌ایم.

مشکل مدارس مسکن مهر رفع شود

کرمان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان بر لزوم رفع مشکل مدارس مهر در این استان تاکید کرد.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در استان کرمان در پی درگذشت مدیر مدارس صالحیه و معصومیه کرمان

در پی در گذشت حجت الاسلام محمد رضا حاجی آبادی مدیر مدارس صالحیه و معصومیه کرمان ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان پیام تسلیت صادر کرد.

بسته‌ متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری شهر کرمان تهیه می شود

کرمان - مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و جذب مشارکت های مردمی شهرداری کرمان گفت: بسته متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری در شهر کرمان در حال تهیه است و به زودی ارائه می‌شود.

شرایط نامساعد جوی مدارس ریگان را به تعطیلی کشاند

کرمان - ایرنا - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از تعطیلی مدارس شهرستان ریگان و بخش نگین کویر فهرج در فردا (سه شنبه) به دلیل شرایط نامساعد جوی خبر داد.

تهیه دستگاه چاپ بریل ایرانی برای روشندلان کرمانی

با تهیه دستگاه چاپ بریل از داخل کشور دسترسی روشندلان استان کرمان به انواع کتاب آسانتر شد.

"داستان یک پرچم" دهه فجر امسال در کرمان اجرای عمومی می‌شود

رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کرمان با بیان اینکه استفاده از قالب هنر در برنامه‌های دانش‌آموزی مدنظر است گفت: نمایش دیجیتالی با عنوان "داستان یک پرچم" تهیه شده که در طول ایام‌الله دهه فجر در کرمان اجرای عمومی می‌شود.

نمایشگاه اسناد شناسنامه ای مشاهیر در ثبت احوال یزد

یزد- ایرنا- نمایشگاه اسناد شناسنامه ای مشاهیر و بزرگان استان یزد در محل اداره کل ثبت احوال استان یزد برپا شده و در معرض دید عموم قرار دارد

شناسنامه مناطق روستایی استان زنجان تدوین شود

زنجان-استاندار زنجان گفت: باید شناسنامه های روستایی استان زنجان بر اساس توانمندی ها و قابلیت های هر منطقه تدوین و عملیاتی شود.

۸۱ روستای استان کرمان به شبکه آبرسانی روستایی متصل شدند

کرمان - مدیرعامل شرکت آبفار استان کرمان گفت: همزمان با چهلمین بهار انقلاب و در اقدامی جهادی ۸۱ روستای استان کرمان به نعمت آب شرب سالم دست یافتند.

خشک شدن ۶۰ درصد قنوات کرمان/هشدار در خصوص قاچاق دام از کرمان

کرمان - مدیرکل امور عشایر استان کرمان گفت: بیش از ۵۰ الی ۶۰ درصد قنوات و چشمه سارهای مناطق عشایری استان کرمان خشکیده و با کمبود آب واجه شده اند.

18سرویس متخلف مدارس بافت کرمان توقیف شد

کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافت از توقیف 18خودروی سواری متخلف سرویس مدارس در این شهرستان خبر داد و گفت : رعایت نکردن ظرفیت مجاز وسیله نقلیه، علت اصلی توقیف خودروهای مذکور بوده است.

تداوم طوفان شن و ادامه تعطیلی بسیاری از مدارس ریگان و فهرج

ادامه وزش طوفان شن باعث تشدید مشکلات در شرق استان کرمان شده است و مدارس شهرستان ریگان و بخش نگین کویر فهرج فردا سه شنبه تعطیل اعلام شدند.

سهم استان کرمان از صادرات ایران و افغانستان کم است

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به اینکه حجم مبادلات اقتصادی ایران و افغانستان بالا است اما سهم استان کرمان از این صادرات کم است گفت: صادرات استان کرمان به یک سوم رسیده است.

اختصاص ۵ میلیارد برای تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس بروجرد و اشترینان

نماینده مردم بروجرد از اختصاص پنج میلیارد ریال برای تهیه وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس شهرستان خبر داد.

سطح محرومیت در جنوب استان کرمان بالاست

کرمان - نماینده مردم پنج شهرستانی جنوبی استان کرمان گفت: جنوب استان کرمان محرومیت زیادی دارد که آموزش و پرورش در راس همه این مسائل قرار دارد .

تاکید بر روند احداث مدارس درمجتمع‌های مسکن مهر استان کرمان

معاون استاندارکرمان خواستارتسریع در روند احداث مدارس درمجتمع‌های مسکن مهرشد.

تشییع پیکر مدیر دو مدرسه علمیه و فعال فرهنگی در کرمان

پیکر پاک حجت الاسلام والمسلمین حاجی آبادی مدیر مدارس علمیه صالحیه و معصومیه شهر کرمان امروز بر دستان مردم کرمان تشییع شد .