اصفهان| هیچ مبلغی در 3 سال گذشته بابت عوارض آلایندگی به شهرضا پرداخت نشده است

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: در 3 سال گذشته هیچ مبلغی بابت عوارض آلایندگی از سوی مجتمع فولاد و نیروگاه جنوب استان به شهرضا پرداخت نشده است.مطالب مرتبط

اصفهان| هیچ مبلغی در 3 سال گذشته بابت عوارض آلایندگی به شهرضا پرداخت نشده است

نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: در 3 سال گذشته هیچ مبلغی بابت عوارض آلایندگی از سوی مجتمع فولاد و نیروگاه جنوب استان به شهرضا پرداخت نشده است.

شرکت های نیشکر عوارض آلایندگی به شادگان پرداخت کنند

آبادان - ایرنا - فرماندار شادگان پرداخت عوارض آلایندگی از سوی شرکت های کشت و صنعت نیشکر منطقه به شادگان را خواستار شد.

تعیین ۲۵درصد سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس گفت: با یپگیری‌های انجام شده، ۲۵درصد از عوارض آلایندگی صنایع پارس جنوبی به عنوان سهم لامرد و مهر مشخص شده که در سال جدید اعمال می‌شود.

25 درصد از عوارض آلایندگی پارس جنوبی، سهم مُهر و لامرد است

شیراز-ایرنا- نماینده مردم شهرستان های مُهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی گفت: 25 درصد از عوارض آلایندگی صنایع پارس جنوبی به این 2 شهرستان جنوبی استان فارس اختصاص یافت.

تعیین عوارض تونل‌های تهران طرح شورای شهر قبلی است

تهران- ایرنا- مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: اخذ عوارض برای ورود خودروها به تونل‌های پایتخت طرح شکست‌خورده شورای شهر گذشته است و تعیین این نوع عوارض در شورای شهر فعلی و شهرداری مطرح نشده است.

تعیین ۲۵درصد سهم لامرد و مهر از عوارض آلایندگی پارس جنوبی

سهم لامرد و مهر از آلایندگی صنایع پارس جنوبی اعمال می‌شود.

زائران زمینی اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف شدند

تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از معافیت زائران زمینی اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور خبر داد و گفت: این عوارض برای زائران عتبات در طول سال آینده مطابق قانون سال 96 اخذ می شود.

دبیرخانه دایمی جشنواره انار در شهرضا تشکیل شود

شهرضا - فرماندار شهرضا گفت: به منظور معرفی ظرفیت های اقتصادی، کشاورزی و گردشگری این شهرستان لازم است دبیرخانه دایمی انار شهرضا تشکیل شود.

اجرای پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌ها؛ به‌زودی

الکترونیکی کردن پرداخت عوارض آزادراه‌ها تأثیر بسزایی داشته و بعد از اجرایی شدن این پروژه دیگر اتومبیل‌ها در آزادراه‌ها نیاز به توقف ندارند.

پرداخت تسهیلات به صنعت در اصفهان صفر است/مشکلات پلی اکریل رفع شود

اصفهان - نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فشار سخت بانک ها بر صنعتگران گفت: پرداخت تسهیلات به صنعت در اصفهان در حد صفر است.

طرحی برای حذف زوج و فرد و اخذ عوارض تردد به شورای عالی ترافیک نرسیده است

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور گفت:هنوز هیچ مستندی مبنی بر اینکه طرح زوج وفرد حذف و عوارضی بابت آن گرفته شود به شورای ترافیک تهران و شورای عالی ترافیک کشور ارائه نشده است.

زائران اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف شدند

بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور زائران اربعین در سال آینده که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از ایران خارج می‌شوند از پرداخت عوارض خروج معاف خواهند شد.

آذری: بدهی استقلال یک میلیارد و 800 میلیون تومان است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: بدهی باقی مانده استقلال بابت مرتضی تبریزی یک میلیارد و 800 میلیون تومان است که متاسفانه هنوز پرداخت نشده است.

وعده "به زودی" برای حذف گیت های اخذ عوارض آزادراهی

معاون ساخت و توسعه آزادراه ها گفت: پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراه‌های کشور به‌زودی به مرحله اجرایی می‌رسد.

حقوق کی‌روش پرداخت نشده است/ از مردم عذرخواهی می‌کنم

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه حقوق کارلوس کی‌روش پرداخت نشده است، گفت: اگر صحبت‌های کی‌روش باعث آزرده خاطر شدن مردم شده است از آنها عذرخواهی می‌کنم.

عوارض خروج از کشور زائران عتبات در سال ۹۸ افزایش پیدا نمی‌کند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸ از مصوبه این کمیسیون در مورد معافیت زائرین اربعین از پرداخت عوارض خروج از کشور در سال ۹۸ خبر داد و گفت که عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات در سال ۹۸ نیز افزایش پیدا نمی کند.

موتورسیکلت‌ها بیشترین آلایندگی را در قم دارند

قم - معاون حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری قم گفت: متهم ردیف اول در آلودگی‌های شهری، وسایل حمل‌ونقل هستند و بیشترین آلایندگی در قم مربوط به موتورسیکلت‌ها است.

تلاش برای احیای بازار تاریخی شهرضا در دل بافت قدیمی

برای مرمت بازار شهرضا پنج میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت .

مهمترین رویدادهای استان اصفهان در قاب مطبوعات

طرح های آبی استان از بودجه حذف نشده است و تشکیل پارلمان کودکان در اصفهان تیتر درشت برخی روزنامه های امروز استان اصفهان است.

سهم حمل و نقل ناوگان عمومی به شهرداری همدان پرداخت نشده است

رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه خرید 17 دستگاه اتوبوس جدید را شهرداری در دستور کار دارد ، گفت: باید 82 درصد سهم حمل و نقل ناوگان عمومی را دولت بپردازد اما تاکنون ریالی در این حوزه به شهرداری همدان پرداخت نشده است .