فرمانده سپاه عاشورا: جنگِ جهانی امروز، جنگ رسانه و فضای مجازی است

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: امروز جنگ، جنگ رسانه، اطلاعات، رویدادها و اخبار است. مطالب مرتبط

فرمانده سپاه عاشورا: جنگِ جهانی امروز، جنگ رسانه و فضای مجازی است

فرمانده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: امروز جنگ، جنگ رسانه، اطلاعات، رویدادها و اخبار است. 

فرمانده سپاه قدس گیلان: پاسخگویی به شبهات فضای مجازی از برکات حلقه و شجره صالحین است

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: یکی از برکات بزرگ راه‌اندازی حلقه و شجره طیبه صالحین پاسخگویی به بسیاری از شبهات فضای مجازی بود.

فضای مجازی و رسانه عامل مهمی در تربیت و شکوفایی کودکان است

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز در کنار خانواده و مدرسه عامل مهم دیگر در تربیت و شکوفایی کودکان و نوجوانان این سرزمین، فضای مجازی و رسانه است.

لزوم افزایش سواد رسانه ای در فضای مجازی

یزد - ایرنا – میزگرد آسیب شناسی فضای مجازی با حضور جمعی از مسئولان و کارشناسان این حوزه در خاتم برگزار و حاضران به افزایش بستر آموزشی و سواد رسانه ای در این فضا تاکید کردند.

لزوم ورود متخصصان به فضای مجازی

­جانشین فرمانده کل ارتش: دشمنان می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند

فضای مجازی ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است/ رسانه ها امید را در جامعه ترویج دهند

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی فضای مجازی را ابزاری برای مقابله با جنگ نرم دشمنان دانست و گفت: باید در فضای مجازی دقت‌‌های لازم را کرد و با هدف مقابله فرهنگی با شبهات فکری با دشمن مبارزه کرد.

سروش: اعمال محدودیت در فضای مجازی به معنای واگذاری عرصه به دشمنان است

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی فضای مجازی را همچون اتاق شیشه‌ای برای نظارت مردم بر مسوولان دانست و گفت: باید با حضور مناسب و به موقع در فضای مجازی از مزایا آن بهره برده و با مدیریت معایب در مسیر جهانی شدن گام برداشت لذا اعمال محدودیت‌

دشمن در فضای مجازی به دنبال غبارآلود کردن اوضاع کشور است

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان این که دشمنان امروز می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند گفت: بصیرت یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن است.

دشمنان انقلاب در فضای مجازی باید قدرت مدافعان انقلاب را ببینند

تهران-ایرنا- فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت، گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

کارگاه تخصصی سواد رسانه‌ و فضای مجازی در مهریز برگزار شد

یزد - ایرنا - کارگاه تخصصی سواد رسانه‌ و فضای مجازی، یکشنبه شب با حضور 200 نفر از بانوان مهریز در کانون فرهنگی تربیتی شهید کشاورزی این شهرستان تشکیل شد.

دشمنان با ابزار فضای مجازی قصد غبارآلود کردن اوضاع کشور را دارند

تهران-ایرنا- جانشین فرمانده کل ارتش با بیان این که دشمنان امروز می‌خواهند با ابزار فضای مجازی اوضاع کشور را غبارآلود و جای حق و باطل را عوض کنند، گفت: بصیرت یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن است.

تاکید فرمانده ناجا به پلیس فتا برای برخورد با هنجارشکنان فضای مجازی

فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم ورود پلیس فتا در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی در فضای مجازی تأکید و کرد و گفت: هنجارشکنان حسابشان از مردم جداست و باید در هر جا و مکانی که عده ای می خواهند هنجارشکنی کنند، احساس ناامنی داشته باشند و در مقابل مردم در این مح

ارتش و سپاه تا نابودی رژیم صهیونیستی دست از دست هم در نمی‌آورند

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

سمنان| فضای مجازی برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به‌کارگیری شود

جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه شاهرود با اشاره به ظرفیت‌های فضای مجازی گفت: فضای مجازی برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به‌کارگیری شود.

روحانی باید در فضای مجازی آخوندی‌گری کند/ به نظریه انتخاب طبیعی اعتقاد داریم

یک خطیب و فعال فضای مجازی گفت: روحانی باید در فضای مجازی آخوندی گری کند فضای مجازی مانند پروژکتور است که عکس ها را روی دیوار می اندازد و اگر فعالیتی نکنیم هیچ چیز در پروژکتور نشان داده نمی شود.

دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به این‌که «دسترسی به فضای مجازی الفبای شفافیت است»، گفت: استفاده صحیح از فضای مجازی حائز اهمیت است و مسئولان باید از حضور جوانان و استفاده بهینه از فضای مجازی در جهت شفاف سازی، توسعه کشور و مقابله با رویکرد های دشمن

فضای مجازی به شبکه های سیما اضافه می شود؟

دبیر کمیسیون تخصصی فضای مجازی گفت: در آینده نزدیک با ایجاد واحد فضای مجازی در هر شبکه، این فضا جدی تر و پراثرتر ادامه خواهد یافت.

سه اخاذ زن نما در فضای مجازی دستگیر شدند

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان انار گفت: سه پسر جوان که در فضای مجازی خود را دختر جلوه داده و از طعمه خود اخاذی کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

شبکه های اجتماعی کودک و نوجوان و مقابله با تهدید فضای مجازی

تهران- ایرنا- فضای مجازی یک محیط ناشناخته است؛ همانطور که کودکان را در مکان های ناشناخته رها نمی کنیم، نباید از حضورشان در فضای مجازی نیز بی تفاوت بگذریم. ایجاد پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی ویژه کودکان شاید راهی برای امنیت آنها در فضای مجازی باشد.

ارتش و سپاه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی دست از دست هم در نمی‌آورند

فرمانده کل ارتش با تاکید بر این‌که «تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت» گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.