تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به اینکه تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: اگر منابعی که در صنعت خودروسازی ایران هزینه می‌شود در پتروشیمی صرف شود در کشور هیچ بیکاری وجود نخواهد داشت.مطالب مرتبط

تکمیل طرحهای نیمه تمام گلستان 30 تا 40 سال زمان نیاز دارد

گرگان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت که تکمیل و بهره برداری از یک هزار و 200 طرح نیمه تمام موجود در این استان نیازمند 10 هزار میلیارد تومان اعتبار است که با روند کنونی تخصیص اعتبار به 30 تا 40 سال زمان نیاز دارد.

اتمام 7 هزار طرح نیمه تمام در کشور 600 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با بیان اینکه حدود 6 تا 7 هزار طرح نیمه تمام در کشور وجود دارد گفت: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده برای اتمام این طرح‌ها حداقل 500 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

بیش از 10 هزار میلیارد تومان برای تکمیل واحدهای مسکن مهر نیاز است

قم- ایرنا- نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده، 10 هزار و 500 میلیارد تومان منابع مورد نیاز است تا خدمات زیربنایی واحدهای مسکونی مهر سراسر کشور تکمیل شود.

کمربندی گرگان با 50 میلیارد تومان تا 2 سال دیگر تکمیل می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: کمربندی گرگان با 50 میلیارد تومان اعتبار در دو سال آینده احداث و تکمیل می‌شود.

دوربرگردان‌های حادثه‌خیز گلستان با 60 میلیارد تومان اعتبار ایمن‌سازی می‌شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان با اشاره به تصویب 60 میلیاردتومان برای ایمن‌سازی دوربرگردان‌های استان گفت: در سفر اخیر دولت به استان 50 میلیارد تومان اعتبار برای کمربندی گرگان مصوب و ابلاغ شد که تا دو سال آینده این پروژه تکمیل می‌شود.

تکمیل اردوگاه فرهنگی شیروان 100 میلیارد ریال نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شیروان گفت: تکمیل اردوگاه فرهنگی تربیتی امام حسن مجتبی (ع) در روستای گردشگری زوارم از توابع بخش مرکزی این شهرستان 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

نیروگاه زباله سوز نوشهر لنگ 12 میلیارد تومان اعتبار است

نوشهر - ایرنا - شهردار نوشهر گفت که اجرای کامل طرح ملی نیروگاه زباله سوز نوشهر به حدود 12 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و در صورت تامین این اعتبار سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

نقاط پرتصادف استان گلستان با 60 میلیارد تومان اعتبار ایمن‌سازی می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با اشاره به وجود 48 نقطه پُرتصادف در راه‌های استان گفت: در سفر هیئت دولت به استان برای ایمن‌سازی دوربرگردان‌های ناایمن 60 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که در دو سال آینده به استان اختصاص می‌یابد.

رفع مانع پروازی فرودگاه نوشهر 20 میلیارد تومان نیاز دارد

نوشهر- ایرنا - شهردار چالوس گفت که برای تخریب موانع پروازی ضلع غربی فرودگاه نوشهر که در حوزه جغرافیایی این شهر واقع است ، حدود 20 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تامین آن در توان شهرداری نیست.

6 هزار شغل در روستاهای گلستان ایجاد می‌شود

مدیرکل روستایی و امور شوراهای استانداری گلستان با اشاره به پرداخت 279 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان گفت: با تکمیل طرح‌های اقتصادی بیش از 6 هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد می‌شود.

تصویب یک‌هزار و 973 میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس‌جمهوری

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با تقدیر از نمایش وحدت گیلانیان در استقبال از رئیس جمهوری گفت: همین وحدت و اتحاد زمینه ساز تصویب یک هزار و 973 میلیارد تومان اعتبار و انعقاد بیش از چهار هزار میلیارد تومان توافقنامه با دستگاه و بانک‌ها شد.

تصویب بیش از 1970 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های گیلان در سفر ریاست جمهوری

استاندار گیلان با تقدیر از نمایش وحدت گیلانیان در استقبال از رئیس جمهوری گفت: همین وحدت و اتحاد زمینه ساز تصویب هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان اعتبار و انعقاد بیش از ۴ هزار میلیارد تومان توافقنامه با دستگاه و بانک‌ها شد.]]>

احداث فاضلاب در شهرک پردیسان قم 260 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مدیرعامل آب و فاضلاب قم گفت: 260 میلیارد تومان برای احداث فاضلاب و خطوط انتقال شهرک پردیسان مورد نیاز است.

تکمیل تصفیه خانه فاضلاب آشخانه 60 میلیارد ریال نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره آب و فاظلاب شهری مانه و سملقان گفت: تکمیل تصفیه خانه شهر آشخانه مرکز این شهرستان خراسان شمالی با 88 درصد پیشرفت فیزیکی 60 میلیارد ریال نیاز دارد.

150مکان ورزشی نیمه تمام در خراسان رضوی وجود دارد

مشهد- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هم اکنون 150 مکان ورزشی در حال ساخت در استان خراسان رضوی وجود دارد که برای تکمیل آنها چهار هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

تخصیص ۳ هزار و ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص سه هزار و ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به خراسان جنوبی خبر داد.

20میلیارد ریال جهت تکمیل تکیه حضرت ابولفضل(ع) مورد نیاز است

ارومیه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه چایپاره گفت: عملیات عمرانی تکیه زیارتی حضرت ابولفضل(ع) این شهرستان 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و جهت تکمیل نیازمند 20 میلیارد ریال اعتبار است.

۲۹۱ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزا در گلستان پرداخت شد

علی‌آبادکتول- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در راستای تحقق تعهد ایجاد ۲۰ هزار شغل در گلستان ۲۹۱ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت شد.

تخصیص هزار میلیارد تومان اعتبار به صندوق‌های پژوهش و فناوری

تهران- ایرنا- معاون تسهیلات و تجاری سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از تخصیص حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار به صندوق‌های پژوهش و فناوری خبر داد.

تکمیل هزار و 700 پروژه یزد به پنج سال زمان نیاز دارد

یزد - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد گفت: برای تکمیل یکهزار و 700 پروژه نیمه تمام استان با احتساب و شرایط بودجه سال 1397، حداقل به پنج سال زمان نیاز است.