تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به اینکه تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: اگر منابعی که در صنعت خودروسازی ایران هزینه می‌شود در پتروشیمی صرف شود در کشور هیچ بیکاری وجود نخواهد داشت.مطالب مرتبط

تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان گلستان با اشاره به اینکه تکمیل طرح پتروشیمی گلستان به 4 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: اگر منابعی که در صنعت خودروسازی ایران هزینه می‌شود در پتروشیمی صرف شود در کشور هیچ بیکاری وجود نخواهد داشت.

3500 میلیارد تومان اعتبار در بخش کشاورزی گلستان مصوب شد

استاندار گلستان گفت:‌ در سفر اخیر رئیس جمهوری به استان گلستان بالغ بر ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار در بخش کشاورزی مصوب شد که برای جذب نیاز به پیگیری دارد.

3 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل قطار شهری کرج نیاز است

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه تکمیل قطار شهری کرج به نسبت سالهای قبل 35 درصد افزایش یافته است،گفت:3 هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل قطار شهری کرج نیاز است.

تکمیل 4 هزار طرح ورزشی به هزار میلیارد تومان نیاز دارد

تهران- ایرنا- معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: اتمام چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور به 10هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

ایمن‌‌سازی مدارس کشور 40 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با بیان اینکه ایمن‌ سازی مدارس کشور 40 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، گفت: استان تهران به لحاظ فضاهای آموزشی از محروم‌ترین استان‌های کشور محسوب می‌شود و اگر یک زلزله 8 ریشتری در تهران رخ دهد، جان دانش‌آموزان در خطر خو

رتبه‌بندی معلمان به 11 هزار میلیارد تومان نیاز دارد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش‌وپرورش با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم طرح رتبه‌بندی به سال 98 برسد، گفت: دولت اجرای رتبه‌بندی جدید را بر اساس روش سال 94 در نظر گرفته است و طبق معیارهای این طرح، 11 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

نوبخت: 63 طرح با اعتبار 2 هزار و 894 میلیارد تومان در گلستان تصویب شد

معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان گلستان و در جلسه شورای اداری امروز 63 طرح با اعتبار 2 هزار و 894 میلیارد تومان برای این استان تصویب شد.

تکمیل جاده ارکان بجنورد حدود 100 میلیارد ریال نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: تکمیل محور دسترسی به سایت اداری ارکان در بجنورد حدود 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

600میلیون تومان برای تکمیل سایت تیراندازی و تنیس نیاز است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: برای تکمیل سایت تیراندازی با کمان و تنیس خاکی شهرستان 600 میلیون تومان اعتبار نیاز است و در صورت تامین اعتبار، عملیات اجرایی این طرح ها اوایل سال آینده آغاز خواهد شد.

نوسازی مجموعه سوارکاری گنبدکاووس نیازمند 10 میلیارد تومان اعتبار است

دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان گفت: مجموعه سوارکاری گنبدکاووس به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های کشور در سال 1353 به بهره‌برداری رسیده و با توجه به قدمت آن برای نوسازی این مجموعه بیش از 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

آیت الله نورمفیدی: هیئت دولت به خواسته‌ 90 هزار سهامدار پتروشیمی گلستان توجه کند

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به وضعیت نامعلوم پروژه پتروشیمی گلستان، گفت: 90 هزار نفر داغدار موضوع پتروشیمی در استان گلستان هستند و بخشی از خواسته‌های مردم توسط دولت دوازدهم انجام نشده است.

تکمیل کنارگذر آران و بیدگل - کاشان ، نیازمند اعتبار

برای تکمیل کنارگذر آران و بیدگل – کاشان به 25 میلیارد تومان اعتبار نیاز است .

قوه قضاییه 17 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از افزایش 20 درصدی بودجه دستگاه قضایی نسبت به لایحه پیشنهادی دولت در این کمیسیون خبر داد و گفت: قوه قضاییه برای اینکه بتواند خدمات مناسبی ارائه کند 17 هزار میلیارد تومان بودجه نیاز دارد.

تکمیل فرودگاه امام با اعتبار ۱۵۰۰ میلیارد تومانی

بر اساس لایحه بودجه سال ۱۳۹۸، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) با اعتباری معادل ۱۵۱۶ میلیارد تومان و ۸۵۹ میلیون تومان تا پایان سال ۱۴۰۰ تکمیل می شود.

کنارگذر آران و بیدگل- کاشان 250 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

کاشان - ایرنا - فرماندار آران و بیدگل گفت: تکمیل طرح کنارگذر آران و بیدگل- کاشان ضروری بوده و به 250 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

اختصاص 1000 میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل پروژه‌های مشارکتی در لایحه بودجه سال 98

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از اختصاص 1000 میلیارد تومان اعتبار به منظور تکمیل پروژه‌های مشارکتی در لایحه بودجه سال 98 خبر داد.

آزادراه تهران-شمال ۱۴هزار میلیاردتومان بودجه می‌خواهد نه ۳میلیارد

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تخصیص اعتبار ۳ میلیارد تومانی به آزادراه تهران-شمال در لایحه بودجه ۹۸ گفت: اجرای کامل پروژه ۱۲ تا ۱۴ هزار میلیارد تومان منابع نیاز دارد.

رفع فقر مطلق با اختصاص 7 هزار میلیارد تومان اعتبار

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلیات لایحه بودجه سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت، گفت: برای رفع فقر مطلق 7 هزار میلیارد تومان اعتبار در بودجه دیده شده است.

دولت 1300 میلیارد ریال اعتبار به آموزش و پرورش گلستان داد

گرگان - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان گلستان از تصویب یک هزار و 300 میلیارد ریال اعتبار برای حوزه تعلیم و تربیت استان در سفر هفته گذشته رییس جمهوری و هیات دولت به گلستان خبر داد.

نیاز هزار میلیارد ریالی برای تکمیل طرحهای نیمه تمام کشور

معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش و جوانان گفت: هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرحهای نیمه تمام کشور نیاز است.