معاون وزیر کشور در ایلام:500 میلیارد تومان برای خرید بالگرد در کشور اختصاص یافته است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای خرید بالگرد خبر داد.مطالب مرتبط

معاون وزیر کشور در ایلام:500 میلیارد تومان برای خرید بالگرد در کشور اختصاص یافته است

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای خرید بالگرد خبر داد.

بوشهر|600 میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب از آب‌شیرین‌کن اختصاص یافت

معاون راهبری و نظارت بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: اعتبارات خرید تضمینی آب از تاسیسات آب‌شیرین‌کن‌ها از 400 میلیارد تومان امسال به 600 میلیارد تومان در سال آینده افزایش یافته است .

معاون وزیر ورزش خبر داد: ۴ هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور

معاون پارلمانی و حقوقی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به وجود چهار هزار طرح نیمه تمام ورزشی در کشور، گفت‌: در سال جاری سه هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی اختصاص یافته است.

238 میلیارد تومان از اعتبارات ملی به طرح ریلی بوشهر اختصاص یافت

استاندار بوشهر گفت: علاوه بر اختصاص 103 میلیارد تومان اعتبارات در اختیار نمایندگان مردم استان در مجلس به خط راه آهن بوشهر238 میلیارد تومان نیز از اعتبارات ملی به این پروژه اختصاص یافته است.

اختصاص ۴ میلیارد دلار برای طرح های آبخیزداری در کشور

ایلام - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار برای طرح های آبخیزداری در کشور از محل صندوق توسعه ملی کشور خبر داد.

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی به ایلام

ایلام - رئیس مجمع نمایندگان ایلام از اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی به ایلام در سال ۹۸ خبر داد.

اختصاص ۳۲۰ میلیارد ریال برای سیستم گرمایشی مدارس ایلام

ایلام - مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از اختصاص ۳۲۰ میلیارد ریال برای استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس ایلام با همکاری استانداری و سازمان نوسازی مدارس کشور خبر داد.

اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های ورزشی

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امسال ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای پروژه‌های ورزشی به استان اختصاص یافته است.

17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت

استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر 1 و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) را از محل صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گذشته بی‌سابقه بود

121 میلیارد توما‌ن به تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام اختصاص یافت

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام ، از اختصاص 121 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به ایلام خبرداد.

17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت

تهران - ایرنا - استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر یک و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) از محل صندوق ذخیره ارزی را برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گ

چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.

چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.

۱۳ میلیارد تومان کرایه حمل به گندمکاران کشور پرداخت شد

معاون وزیرجهاد گفت:در خرید تضمینی سال‌جاری از محل صرفه جویی، با پرداخت ۱۳ میلیارد تومان کرایه حمل به اقتصاد گندمکاران کشور کمک کردیم.

300میلیارد تومان برای احیای سکونتگاه‌های غیر‌رسمی ایلام اختصاص یافت

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از اختصاص 300میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی برای احیاء سکونتگاه‌های غیر‌رسمی ایلام خبرداد.

خرید بالگرد دید در شب در صورت تأمین منابع در بودجه ۹۸

رئیس اورژانس کشور با اشاره به فعالیت ۴۱ پایگاه اورژانس هوایی در سطح کشور، گفت: اگر بودجه ۹۸ برای سازمان اورژانس کافی باشد درصدد این هستیم که تعدادی بالگرد دید در شب خریداری کنیم.

پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98

معاون وزیر کشاورزی گفت: برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در سال آینده وزیر جهاد کشاورزی اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و هزار میلیارد تومان نیز در بودجه سال 98 پیشنهاد داده است.

کدام خودروهای پیش‌خرید مشمول افزایش قیمت نمی‌شود؟

معاون وزیر صنعت گفت: برای تامین سرمایه در گردش و بهبود وضعیت تولید دو خودروساز بزرگ کشور، دولت ۱۵ هزار میلیارد تومان نقدینگی به آنها تزریق خواهد کرد.

2894 میلیارد تومان برای 63 مصوبه در گلستان اختصاص یافت

گرگان - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: برای اجرای 63 طرح پیش بینی شده در سفر استانی رییس جمهوری به گلستان، دو هزار و 894 میلیارد تومان تعهد شده است.

اختصاص 12 میلیارد تومان برای تجهیز تله‌سیژ و پیست اسکی «اندبیل»

فرماندار خلخال گفت: با هدف توسعه گردشگری زمستانی بیش از 12 میلیارد تومان برای تجهیز تفرجگاه اندبیل به تله‌سیژ و پیست اسکی مناسب اختصاص یافته است.