سمنان| شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در حال کنترل است

معاون دادگستری کل استان سمنان با تأکید بر لزوم توجه به کاهش جرائم در جامعه گفت: با تلاش‌های انجام شده شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور و استان سمنان در حال کنترل است.مطالب مرتبط

کنترل آسیب های اجتماعی موجب کاهش پرونده های قضایی می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین گفت: هرگونه سرمایه گذاری برای پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی مدارس، فشار کار و افزایش پرونده را در دستگاه قضایی کاهش می دهد.

افزایش ایمنی سفر با کنترل سرعت

یکی از مهم‌ترین عوامل خطر در آسیب‌های ناشی از حوادث ترافیکی، سرعت است که هم برخطر تصادف و هم برشدت آسیب‌ها تاثیر می‌گذارد.

کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند انسجام اجتماعی است

ارومیه - معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای کاهش این آسیب ها عزم ملی و انسجام اجتماعی نیاز است و همه باید خود را در این باره آماده کنیم.

چهارشنبه ای بی خطر با کنترل هیجان و تغییر روشهای آسیب زا

قم - ایرنا - جمعی از مسئولان انتظامی و امدادی قم در میزگرد ایرنا با عنوان «راهکارهای مقابله با آسیب های چهارشنبه آخر سال» گفتند: با فراهم کردن بستر ابراز هیجان و شادی به صورت کنترل شده و تغییر روشهای آسیب زا، می توان آیین چهارشنبه سوری را به شکل سنتی و ب

کنترل جاده‌های سمنان با 150 دوربین ثبت تخلف در نوروز

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: سفرهای نوروزی در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان سمنان در ایام نوروز 98، با 150 دوربین ثبت تخلف ثابت و سیار کنترل می‌شود.

تشدید نظارت پلیس مواد مخدر بر جاده جندق - معلمان

معاون استاندار سمنان: کنترل و نظارت بر محور جندق_معلمان حد فاصل استان های سمنان و اصفهان برای پیشگیری از ترانزیت مواد مخدر افزایش می یابد.

کاهش­ آسیب های اجتماعی با برگزاری کلاس های آموزشی

درجلسه شورای فرهنگ عمومی مهاباد اعلام شد، بیش از هزار و 600 نفر امسال برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی آموزش دیده اند.

باید جدی به آسیب های اجتماعی در جامعه توجه است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان باید به صورت جدی به آسیب های اجتماعی توجه شود، گفت: در مسائل اجتماعی دچار تاخر فرهنگی هستیم بنابراین در دوران گذار هستیم، دورانی که در فرآیندی از یک مرحله وارد مرحله دیگر می شویم.

70درصد علل گرایش به آسیب‌های اجتماعی ناشی از داشتن دوستان ناباب است‌

رئیس اداره برآورد اجتماعی و افکارسنجی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: متأسفانه 70درصد علل گرایش به آسیب‌های اجتماعی از طریق دوستان ناباب صورت می‌گیرد.

آسیب‌های خانه‌تکانی به ارگونومی بدن

کارشناس ارگونومی معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به افزایش بروز آسیب‌های برگشت‌ناپذیر در خانه تکانی‌های روزهای پایانی سال، رعایت نکاتی ساده را در کاهش این آسیب‌ها و افزایش ایمنی افراد ضروری عنوان کرد.

دفتر آسیب‌های اجتماعی به معاونت پرورشی کوچ کرد

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه فعالیت‌های تربیتی را به مدارس واگذار می‌کنیم، گفت: اداره مراقبت از آسیب‌های اجتماعی به این معاونت منتقل شد.

مراکزکاریابی سمنان امسال 3500 نفر را به کار گماردند

سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سه هزار و 500 بیکار در 11 ماه 97 از طریق مرکزهای کاریابی اشتغال یافتند.

غفلت از مسائل فرهنگی در بروز آسیب های اجتماعی نقش دارد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: غفلت از مسائل فرهنگی و اجتماعی در بروز بخش عمده ای از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی نقش بسزایی دارد.

راه اندازی سامانه کنترل تردد ناوگان پلیس راه در سمنان

سامانه کنترل تردد ناوگان پلیس راه در جاده های استان سمنان افتتاح شد .

تداوم افزایش دمای هوا در سمنان+ فیلم

جو پایدار ، افزایش ابر ، وزش باد شدید و تداوم افزایش 5 تا 8 درجه ای دمای هوا تا روز پنج شنبه ، پیش بینی هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان است.

حجاب موجب مصون ماندن از آسیب های اجتماعی می شود

کرج - ایرنا - مدرس بین المللی علم موفقیت درایران گفت: حجاب یک فریضه و روشی ارزشمند برای مصون ماندن از آسیب های اجتماعی است.

تداوم افزایش دمای هوا در سمنان

جو پایدار ، افزایش ابر ، وزش باد شدید و تداوم افزایش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا تا روز پنج شنبه ، پیش بینی هواشناسان برای وضعیت جوی استان سمنان است.

تمرین «نه گفتن» برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی ضروری است

فرماندار تایباد گفت: برای اینکه کمتر در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار گرفت و با مشکلات شایع همچون اعتیاد مقابله کرد باید مهارت «نه گفتن» را تمرین و آن را آموزش داد. ]]>

شادابی جامعه با تزریق نشاط اجتماعی-محمدرضا یوسف نژاد*

سمنان- ایرنا- حس سرزندگی، امید برای توسعه و آبادانی و تعهد به میهن باوجود مشکلات اقتصادی در کشور با تزریق نشاط اجتماعی و افزایش شادکامی جمعی محقق می شود.

یزد| اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد

استاندار یزد با بیان اینکه اولویت برنامه‌ها در مناطق حاشیه‌نشین باید افزایش نشاط اجتماعی باشد گفت: اجرای برنامه‌های اثربخش در مناطق حاشیه‌نشین سبب کاهش آمار جرم و آسیب‌های اجتماعی می‌شود.