سمنان| شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در حال کنترل است

معاون دادگستری کل استان سمنان با تأکید بر لزوم توجه به کاهش جرائم در جامعه گفت: با تلاش‌های انجام شده شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور و استان سمنان در حال کنترل است.مطالب مرتبط

سمنان| شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در حال کنترل است

معاون دادگستری کل استان سمنان با تأکید بر لزوم توجه به کاهش جرائم در جامعه گفت: با تلاش‌های انجام شده شیب تند افزایش آسیب‌های اجتماعی در کشور و استان سمنان در حال کنترل است.

محوریت جشنواره صحنه مهار آسیب های اجتماعی است

اراک - ایرنا - مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان مرکزی گفت: محوریت برنامه های نهمین جشنواره استانی نمایش کوتاه صحنه بر پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است.

سمنان|حضور بسیج در محلات به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک می‌کند

فرمانده سپاه ناحیه مهدیشهر گفت: حضور بسیج در محلات و خدمت به مردم می‌تواند به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک شایانی کند.

بودجه سازمان‌های متولی آسیب‌های اجتماعی در سال آینده شیب افزایشی داشته است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعتبارات سازمان بهزیستی در بودجه سال ۹۸ حدود ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده است، گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری برای تمرکز بر رفع آسیب های اجتماعی در بودجه سال آینده توجهات لازم صورت گرفته، لذا نگرا

گردهمایی منطقه ای معاونان پیشگیری از وقوع جرم کشور

معاونان پیشگیری از وقوع جرم ۷ استان کشور در گردهمایی منطقه‌ای به میزبانی سمنان جدیدترین روش‌ها کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی را بررسی کردند.

اورژانس‌های اجتماعی در یزد توسعه می‌یابد

مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به اینکه بی توجهی به مسائل اجتماعی در طول سال‌های گذشته سبب افزایش چشم‌گیر آسیب‌های اجتماعی شده گفت: توسعه اورژانس‌های اجتماعی بیش از پیش در دستور کار قرار گیرد.

زنگ آسیبهای اجتماعی به صدا درآمده است

میزگرد ایسنا که به بررسی عوامل و بنیان‌های آسیب‌های اجتماعی پرداخته، نشان می‌دهد آسیب‌های اجتماعی، ناشی از باور به فردگرایی در میان برخی مدیران و شکاف میان نسل‌ها است.

لزوم مداخله فوری اورژانس اجتماعی در پیشگیری از آسیب‌های دانش‌آموزان

رئیس کل دادگستری هرمزگان، با اشاره به گزارش آموزش و پرورش مبنی بر وجود زمینه‌های بروز ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی در برخی دانش‌آموزان، تشکیل تیم‌های ویژه عملیاتی و مداخله فوری اورژانس اجتماعی را به منظور پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس خواستار شد.

آسیب های اجتماعی به شکل خزنده خسارت وارد می کنند

قزوین - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد به شکل خزنده به افراد و کشور و نظام آسیب وارد می کنند و به دلیل همین ویژگی شاید ضرورت برخورد جدی با آن در جامعه احساس نمی شود.

توجه به معیشت مردم باعث افزایش نشاط اجتماعی می شود

سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: توجه به معیشت مردم و رفع نیازهای آنان، افزایش نشاط در جامعه را به دنبال خواهد داشت.

هنر مولفه ارزشمندی در مقابله با آسیب های اجتماعی است

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: هنر و هنرمند به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند، در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرین هستند.

رسانه ها در قالب جشنواره آسیب‌شناسی اجتماعی یاریگر می شوند

رشت - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: فعالان رسانه ای با حضور در جشنواره آسیب شناسی اجتماعی، یاریگر شده و با قلم فاخر خود در کاهش آسیب های اجتماعی یاری رسان می شوند.

مرکز فوریت‌های اجتماعی نسبت به تقسیم کار حوزه آسیب‌ها اقدام کند

فرماندار شهرستان شمیرانات با اشاره به اینکه مرکز فوریت‌های اجتماعی نتوانسته با فعالیت صحیح خود اهدافی چون تقسیم کار دستگاه‌های ذیربط در امر مقابله با آسیب‌های اجتماعی را محقق کند، افزود: مرکز فوریت‌های اجتماعی باید نسبت به تقسیم کار حوزه آسیب‌ها اقدام کند

کاریکاتوریست های گیلان به یاری کاهش آسیبهای اجتماعی دعوت شدند

رشت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از کاریکاتوریست های استان خواست در قالب هنر خود و با شرکت در جشنواره کاریکاتور آسیب‌های اجتماعی، کاهنده آسیب های اجتماعی شوند.

قم|بهترین راه جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گسترش روحیه ایثار و شهادت است

معاون سیاسی امنیتی استاندار قم با تأکید بر جدی گرفتن آسیب‌های اجتماعیگفت: همه ما باید در برابر آسیب‌های اجتماعی دشمن ایستادگی کنیم و بهترین راه جلوگیری از این آسیب‌ها، گسترش روحیه ایثار و شهادت در میان مردم است.

آسیب‌‌پذیری امنیتی ویندوز خبرساز شد

مطابق بررسی‌های به عمل آمده ‫آسیب‌پذیری‌‌هایی در نسخه‌های پشتیبانی شده Microsoft Windows و Winows Server وجود داشته که یک مهاجم راه‌دور می‌تواند از این آسیب‌پذیری‌ها سوءاستفاده کند تا کنترل سیستم هدف را به‌دست گیرد.

روش های مقابله با آسیب های اجتماعی بروز رسانی شود

تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: با توجه به تغییر پذیر بودن پدیده های اجتماعی، در روش های مقابله با آسیب های اجتماعی نیز باید بروز رسانی شده و از روش های نوین استفاده شود.

کاهش آسیب های اجتماعی اولویت آموزش و پرورش است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اولویت های این وزارتخانه است که برای مقابله و برطرف کردن این آسیب ها ائتلاف ایجاد و همه بسیج شده اند.

کاهش آسیب های اجتماعی اولویت آموزش و پرورش است

بوشهر- ایرنا- مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: امروز کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اولویت های این وزارتخانه است که برای مقابله و برطرف کردن این آسیب ها ائتلاف ایجاد و همه بسیج شده اند.

تاکید بر ورود رسانه ها بر پیشگیری از آسیب های اجتماعی

رسانه ها در موضوع آسیب های اجتماعی بیشتر ایفای نقش کنند.