«ایستاده در غبار» شروع جدیدی برای پرداخت به مستندات بود
مطالب مرتبط

ایستاده در غبار و ناخدا خورشید در آخرین پایان هفته 97 سیما

تهران- ایرنا- شبکه های سیما در آخرین پایان هفته سال 97 میزبان فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن های متنوعی هستند که از آن جمله می توان به ایستاده در غبار و ناخدا خورشید اشاره کرد .

مَسکنِ سبز کیش؛ ایستاده در غبار

مسکن سبز در جزیره کیش که ساخت آن نزدیک به دو سال به طول انجامید، هم اکنون در شرایط مناسبی قرار ندارد، انتظاری که برای ساکنان مشکلات بسیاری بوجود آورد.

پایان هفته تلویزیون با چه فیلم‌هایی می‌‌گذرد

شبکه‌های سیما در روزهای پایانی این هفته چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی برای پخش درنظر گرفته‌اند؛ از تصمیم راضیه برای تغییر زندگی‌اش در «نامه‌های خیس» تا زندگی احمد متوسلیان در «ایستاده در غبار».

راهکار جدید برای پرداخت بدهی مراکز درمانی طرف قرارداد

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی ضمن عذرخواهی از تأخیر در پرداخت مطالبات مراکز درمانی غیر دولتی طرف قرارداد گفت: ساز و کارهای جدیدی برای پرداخت بدهی به این مراکز پیش بینی شده و آماده اجرا است.

گرد و غبار زندگی مردم ریگان را فلج کرده است/ ساکنان منطقه ناگزیر به مهاجرت شدند/ مردم توان پرداخت هزینه برق را ندارند

رئیس‌شورای شهر ریگان با اشاره به اینکه گرد و غبار زندگی روزمره را برای مردم این شهرستان را فلج کرده، گفت: کمبود اعتبار باعث شده برنامه‌های مهار این پدیده اجرایی نشود و مردم منطقه از این نظر با مشکلات تنفسی، بهداشتی و... مواجه باشند وحتی ناگزیر به مهاجرت

تندباد و گرد و غبار ، بازهم در شرق استان کرمان

وزش بادهای شدید و گرد و غبار بار دیگر شرق استان کرمان را فرا گرفت و در ریگان باعث بروز مشکلاتی برای مردم شد.

در الهیات نقطۀ شروع برای جستجوی حقیقت انکشاف خداست

هاینز گرهارد یوستنهوفن در همایش همگرای و واگرایی گفت:در الهیات نقطۀ شروع برای جستجوی حقیقت انکشاف خدا است ولی در فلسفه نقطۀ شروع قابلیت تفکر در بشر است.

استفاده از ابرهای بارور برای کاهش آلودگی هوا در کره جنوبی

سطح گرد و غبار در کره جنوبی به میزان هشدار رسیده است و این کشور به همین دلیل یک پروژه مشترک را با چین آغاز خواهد کرد که طی آن از ابرهای بارور استفاده می‌کنند تا باران مصنوعی ذرات گرد و غبار را بشوید و باعث کاهش آلودگی هوا شود.

67 روستای ریگان در محاصره گرد و غبار است

کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان گفت : 67 روستای این شهرستان در محاصره گرد و غبار شدید است و عبور و مرور ساکنان و خودروهای منطقه به کندی و دشواری انجام می شود.

راه حل جدیدی برای توزیع منابع ارزی مشخص شود

وزیر تعاون: باید راه حل‌های جدیدی برای دسترسی مطلوب‌تر گروه‌های هدف به منابع ارزی و همچنین کالا‌های اساسی ایجاد شود

با قدرت در کنار متحدین خود در منطقه ایستاده‌ایم

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با بیان اینکه «روابط ⁧ تهران ⁩و بغداد استراتژیک و پایدار می‌ماند»، گفت که ایران با قدرت در کنار متحدین خود در منطقه ایستاده است.

غبار روبی گلزار شهدا در روز شهید

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: آیین غبار روبی از گلزار شهدای استان صبح چهارشنبه همزمان با روز بزرگداشت مقام شهید برگزار می‌شود.

توزیع میوه شب عید در خوزستان شروع شد

اهواز - ایرنا - سرپرست تعاون روستایی خوزستان گفت: در آستانه شروع تعطیلات نوروزی و حلول سال جدید، توزیع میوه شب عید در استان روز شنبه در 140 غرفه با هدف کنترل قیمت ها و تنظیم بازارمیوه شروع شد.

کمربندی جدیدی در خرم آباد احداث می شود

خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: برای حل معضل ترافیک در خرم آباد مقرر شده کمربندی جدیدی برای کاهش بار ترافیکی ایجاد شود که مطالعه آن توسط مشاور آغاز شده است.

بیش از ۲۰۰ مسئول به پویش «از من شروع کنید» پیوستند

ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، از کلیه مسوولان کشوری، لشگری و حوزه عمومی برای پیوستن به کمپین «از من شروع کنید» دعوت کرده است.

پرداخت مابه التفاوت ارز 4200 تومانی و حل مشکلات توزیع

تهران- ایرنا- رشد بی رویه قیمت کالاهای اساسی، علیرغم تخصیص ارز 4200 تومانی به این کالاها و توزیع آن در میان مردم، دولت و مجلس را بر آن داشته است که به سازوکار جدیدی در قالب پرداخت مستقیم مابه التفاوت ارز تخصیصی به مردم بیاندیشند.

توصیه‌های لازم برای آمادگی قبل از رانندگی و شروع سفر

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از توصیه‌های لازم برای ایجاد آمادگی قبل از رانندگی و شروع سفر گفت.

ابرهای گرد و غبار میان ستاره‌ای و سحابی‌های درخشان+عکس

ابرهای گرد و غبار میان ستاره‌ای و سحابی‌های درخشان به وفور در صورت فلکی "شکارچی"(Orion) هستند.

آستان مقدس امامزاده عبدالله غبار روبی شد

همدان‌ ایرنا - آستان مقدس امامزاده عبدالله ظهر امروز /دوشنبه/ با حضور استاندار همدان و جمعی از مدیران اجرایی غبار روبی شد.

آمریکا بودجه جدیدی برای مقابله با ایران اختصاص داد

معاون وزارت امور خارجه آمریکا در جلسه توجیهی بودجه آمریکا برای سال 2020، گفت که بودجه جدیدی را برای مقابله با ایران در نظر گرفته‌اند.