«ایستاده در غبار» شروع جدیدی برای پرداخت به مستندات بود
مطالب مرتبط

«ایستاده در غبار» شروع جدیدی برای پرداخت به مستندات بود

نماینده مجلس مستندات پرداخت یارانه به ایرانیان خارج از کشور را ارایه کند

تهران- ایرنا - سازمان هدفمندسازی یارانه ها، «دریافت یارانه نقدی توسط 6 میلیون نفر از ایرانیان خارج از کشور» را برای بار دوم تکذیب و اعلام کرد: نماینده مجلس با قید فوریت مستندات مربوطه از جمله کد ملی یارانه بگیران خارج از کشور را ارایه کند.

شروع خوب ایران انتقادات از کی‌روش را کم کرده است

سایت عربی کوره به ستایش تیم کارلوس کی‌روش پرداخت و تاکید کرد که شروع خوب تیم ملی ایران باعث شده انتقادات از سرمربی پرتغالی کم شود.

گرد و غبار اهواز ۲۲ برابر حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست خوزستان با اشاره به میزان غلظت گرد و غبار در شهرهای خوزستان، گفت: در ساعت ۱۵ امروز غلظت گرد و غبار در اهواز بیش از ۲۲ برابر حد مجاز رسید.

"ایستاده در تاریخ"

مستند تلویزیونی "ایستاده در تاریخ" کلید خورده و قرار است نوروز 98 روی آنتن برود.

کجی نمکزار؛ تالابی که به کانون گرد و غبار بدل شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان‌ جنوبی گفت: تالاب کجی نمکزار نهبندان به کانون گرد و غبار تبدیل شده و امسال برای این تالاب اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است.

شاکیان خدادادی مستندات خود را ارائه کنند

تهران- ایرنا- رییس هیات نظات بر رفتار نمایندگان مجلس گفت: حواشی ایجاد شده در مورد نماینده ملکان در این هیات بررسی می‌شود و شاکیان می توانند مستندات خود را ارائه کنند.

تغذیه مصنوعی کانون‌های ریزگرد در دستور کار

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در استان تنها علت کاهش دهنده کیفیت هوا وجود گرد و غبار در برخی از فصول سال است، گفت: اقداماتی برای تغذیه مصنوعی کانون‌های گرد و غبار در حال انجام است.

پدیده گرد و غبار در شهرستان گچساران کاهش یافت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: میزان غلظت آلودگی گرد و غبار در هوای گچساران هم اکنون به 200 میکروگرم بر متر مکعب رسیده است.

پرواز تهران_ گچساران به علت گرد و غبار لغو شد

مدیر فرودگاه شهید امید بخش گچساران گفت: به دلیل وجود گرد و غبار پرواز تهران _گچساران و بلعکس امروز لغو شده است.

چهارمحال و بختیاری با ۵۳ روز گرد و غبار در سال‌جاری

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری گفت: استان در سال گذشته ۵۳ روز با پدیده گرد و غبار مواجه بود این در حالی است که این تعداد روز از ابتدای امسال تاکنون به ۵۳ روز رسیده است.

مصطفوی: انقلاب اسلامی برخلاف آرزوهای دشمنانش استوار ایستاده است

دبیرکل جمعیت دفاع از فلسطین اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران چهار دهه استوار ایستاده و به سمت اهداف عالیه خود در حرکت است.

اظهارات متهم بانک سرمایه با مستندات پرونده در تناقض است

قاضی مسعودی‌مقام در رابطه با استناد نمایندگان دادستان به اظهارات همکاران بخشایش مدیرعامل اسبق بانک سرمایه گفت: این اظهارات با مستندات پرونده در تضاد نیست، بلکه اظهارات متهم در تناقض با این اسناد است.

نمی‌دانم جذب لک به کجا رسید/برای پرداخت هزینه سارفو هم مشکل داریم

مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد که حامد لک هنوز صد درصد به این تیم اضافه نشده است. وی همچنین آخرین شرایط تیم فوتبال سایپا برای شروع مجدد مسابقات لیگ برتر را تشریح کرد.

تشریح جزییات جدیدی از عملیات شکست خورده صهیونیستها در غزه

سخنگوی گردانهای عزالدین قسام به جزییات جدیدی از عملیات شکست خورده سال گذشته میلادی صهیونیستها در غزه پرداخت.

گرد و غبار 147ریگانی را راهی مراکز درمانی کرد

کرمان - ایرنا - فرماندار ریگان گفت : گرد و غبار شدید طی 2 روز گذشته 147 نفر از اهالی این شهرستان را راهی مراکز بهداشتی درمانی کرده است.

ملت ایران چهل سال با قدرت دربرابر دشمنان ایستاده است

کرج - ایرنا - امام جمعه شهرستان فردیس گفت: ملت ایران از چهل سال پیش تاکنون بر سر آرمان های امام و شهدا با قدرت دربرابر زیاده خواهی های استکبار جهانی ایستاده است.

گرد و غبار خارجی در راه خوزستان بارانی

اهواز – با وجود اینکه این روزها هوای خوزستانی بارانی است و هم اکنون نیز شاهد بارش در این استان هستیم ولی پیش‌بینی‌ها حاکی از ورود توده گرد و غبار خارجی به این استان دارد.

گرد و غبار تا شنبه در خوزستان ماندگار است

اهواز – ایرنا – مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: موج دوم گرد و غبار که از پنجشنبه شب وارد استان شده تا فردا شنبه ماندگار است.

نخل های شرق کرمان ایستاده می میرند

کرمان - ایرنا - نخل های سربرافراشته در دل کویر شرق استان کرمان که راه درآمد و شیرین کردن کام کشاورزان این منطقه، مردم ایران و حتی کشورهای دیگر بودند، امروز به دلیل بی توجهی ها، محکوم به زنده زنده دفن شدن زیر خروارها شن روان هستند و ایستاده می میرند.