وظایف دستگاه دیپلماسی دربرابر دولت گرجستان

دولت به ویژه وزارت امور خارجه، باید در انشاء توافق‌نامه‌های فی ما بین، جلوی هر گونه سوء استفاده، برداشت یک طرفه و تخلف طرف گرجی را پیش بینی و برای آن راه کار مناسب تدبیر کند.مطالب مرتبط

رئیس سابق پارلمان گرجستان: تفلیس نباید عضو ناتو شود

رئیس سابق پارلمان گرجستان و رهبر حزب مخالف دولت کنونی معتقد است که عضویت این کشور در ناتو، با توجه به روابط با روسیه عواقب خطرناکی برای گرجستان خواهد داشت و برقراری گفت‌وگوهای سیاسی با مسکو و به ابتکارعمل تفلیس ضروری است.

کشورهای عضو ناتو در گرجستان رزمایش‌ برگزار می‌کنند

وزارت دفاع گرجستان اعلام کرد، رزمایش‌های نظامی بین گرجستان و چند کشور عضو ناتو قرار است در روزهای آتی در نزدیک تفلیس، پایتخت گرجستان برگزار شود.

گروه دوستی پارلمان ایران با رئیس مجلس گرجستان دیدار کرد

گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان در محل مجلس گرجستان با "ایراکلی کوباخیدزه" رییس مجلس گرجستان دیدار و گفتگو کردند.

سفر هیات پارلمانی ایران به گرجستان

باکو – ایرنا –گروه دوستی پارلمانی ایران و گرجستان روز سه شنبه برای دیدار با مقامات گرجستان و بررسی روابط پارلمانی ، وارد تفلیس شد .

دستگاه دیپلماسی کشور برگزاری اجلاس فوق العاده سازمان همکاری اسلامی را پیگیری کند

آغاز مانور بزرگ ناتو-گرجستان

مانور بزرگ چندملیتی ناتو و شرکای این پیمان موسوم به مانور ناتو-گرجستان ۲۰۱۹ اوایل امروز (دوشنبه) در گرجستان آغاز شد.

گروه دوستی پارلمانی ایران با وزیر خارجه گرجستان دیدار کرد

تهران - ایرنا - رییس و اعضا گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و گرجستان در ادامه دیدارهای خود در تفلیس با 'داوید زالکانیانی' وزیر امور خارجه گرجستان دیدار و گفت‌و گو کردند.

تیم ایران با شکست گرجستان فینالیست شد/ نبرد قهرمانی با میزبان

تیم ملی کشتی آزاد ایران صبح امروز با غلبه بر تیم گرجستان به دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۹ روسیه راه یافت.

گروه دوستی پارلمانی ایران با رئیس پارلمان گرجستان دیدار کرد

باکو -ایرنا -'علیرضا بیگی' رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و گرجستان و هیات همراه بعد ازظهر چهارشنبه با 'ایراکلی کوباخیدزه' رئیس پارلمان گرجستان دیدار و گفت وگو کرد.

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

دولت مصمم به حل مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است

گناوه- ایرنا- رئیس سازمان اداری واستخدامی کشور گفت: دولت به فکر حل مسایل و مشکلات کارکنان دستگاه های اجرایی است و دراین ارتباط از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

فرنگی‌کاران جوان به تورنمنت گرجستان اعزام می‌شوند

اردوی تیم کشتی فرنگی جوانان برای شرکت در رقابت‌های بین المللی جام واختانگادزه گرجستان از روز ۵ فروردین ماه تا زمان اعزام در خانه کشتی برگزار می‌شود.

تیم کشتی فرنگی جوانان به گرجستان می رود

تهران - ایرنا - تیم کشتی فرنگی جوانان ایران در رقابت های بین المللی جام «واختانگادزه» گرجستان شرکت می کند.

سبحانی‌فر: دستگاه‌های حاکمیتی و عمومی به دولت الکترونیک بپیوندند

رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی و عمومی با پیوستن به دولت الکترونیک باید در سطحی فراگیرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نیاز جامعه به این کالای اساسی جامعه را تامین کنند.

جام جهانی کشتی آزاد| ایران با برتری مقابل گرجستان فینالیست شد

تیم ملی کشتی آزاد ایران در سومین دیدار خود در جام جهانی برابر گرجستان به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

نشست تخصصی ایرانشناسی در گرجستان برگزار شد

باکو -ایرنا- نشست تخصصی «گفت وگوی ایران‌ شناسی» همراه با رونمایی از مجموعه ده جلدی کتابهای 'ایرانشناسی'روز چهارشنبه در محل انستیتو شرق شناسی گرجستان در شهر تفلیس برگزار شد.

گروه دوستی پارلمانی ایران وارد گرجستان شد

گروه دوستی پارلمانی ایران و گرجستان امروز به منظور دیدار با مقامات ارشد این کشور وارد تفلیس شد.

ظریف: به هیچ کس اعتماد نداریم/ غرب دیگر مرکز همه تحولات و تصمیم گیری‌های جهان نیست

وزیر امور خارجه با بیان اینکه عرصه دیپلماسی و صحنه روابط بین الملل جای اعتماد نیست، گفت: دیپلماسی و قدرت میدانی باید درکنار یکدیگر باشند تا اثرگذاری داشته باشد و در غیر اینصورت به نتیجه نمی‌رسیم.

رفع مشکل بوی بد جنوب تهران دو سال عقب افتاد

رئیس سازمان محیط زیست که پیشتر گفته بود بوی بد جنوب تهران تا تابستان ۹۷ رفع می‌شود اعلام کرد: اگر همه دستگاه‌ها وظایف خود را انجام دهند امیدواریم بوی جنوب تهران تا دو سال آینده ریشه‌کن شود.

ذیحسابان حافظان اموال دولتی هستند

استاندار سمنان : جذب اعتبارات و جلوگیری از بازگردانده شدن آن ، حراست از اموال دولتی و شناسایی اموال مازاد دستگاه های اجرایی از وظایف ذیحسابان است.