درخواست برداشت از صندوق توسعه ملی برای تأمین آب شرب

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قرار است در جلسه سران قوا، درخواست برداشت از صندوق توسعه ملی جهت تأمین آب شرب روستایی موردبررسی قرار گیرد.مطالب مرتبط

درخواست برداشت از صندوق توسعه ملی برای تأمین آب شرب

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قرار است در جلسه سران قوا، درخواست برداشت از صندوق توسعه ملی جهت تأمین آب شرب روستایی موردبررسی قرار گیرد.

سیستان و بلوچستان|درخواست برداشت یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای توسعه زیرساخت‌های چابهار

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت طی مصوبه‌ای درخواست برداشت یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای توسعه و تکمیل راه آهن و بزرگ‌راه چابهار را کرده است.

صندوق توسعه ملی تنها راه تامین اعتبار سقف دوم بودجه/مجلس از ماهیت صندوق صیانت کند

مرکز پژوهش‌های مجلس با تاکید بر اینکه تنها راه تأمین اعتبارات سقف دوم لایحه بودجه ۹۸، برداشت از صندوق توسعه ملی است، اعلام کرد: تداوم این گونه تکالیف از سوی دولت ماهیت وجودی صندوق توسعه ملی را زیر سؤال خواهد برد.

دخالت صندوق بین المللی پول در حاکمیت ملی پاکستان

عملکرد صندوق بین المللی پول در این سالها تغییر محسوسی نداشته است بلکه همچنان می توان از این صندوق به عنوان اهرم فشار مالی بر سر کشورهای در حال توسعه برای اجرای درخواست های کشورهای قدرتمند یاد کرد.

صدور بخشنامه تأمین کالای ایرانی فقط از شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: امور اداری و تمامی واحدهای مسئول خرید شرکت های مختلف صندوق بازنشستگی باید از این پس تنها از محل کالاهای تولیدی سایر شرکت های تابعه نیازشان را تأمین کنند.

صدور بخشنامه تأمین کالای ایرانی از شرکت‌های تابعه صندوق بازنشستگی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: امور اداری و تمامی واحدهای مسئول خرید شرکت های مختلف صندوق بازنشستگی باید از این پس تنها از محل کالاهای تولیدی سایر شرکت های تابعه نیازشان را تأمین کنند.

هزینه های روزمره را نباید از صندوق ذخیره ارزی برداشت کرد

تهران - ایرنا - نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نباید هزینه های روزمره را در هزینه ارزی و از صندوق ذخیره ارزی برداشت کنیم، گفت: برخی که به فکر حل مشکلات فعلی کشور هستند کمتر به توسعه متوازن در اسناد میان دستی و پایین دستی و در

صندوق توسعه ملی عملکرد خوبی نداشته است/ خروج برخی واحدهای تولیدی از بازار داخلی

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: صندوق توسعه ملی مطابق آنچه که برای آن پیش‌بینی شده عملکرد خوبی نداشته و در این زمینه نیازمند پیگیری‌های استاندار است.

درخواست توقف صدور مجوز ایجاد صندوق‌های بازنشستگی خصوصی

رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به قانون مربوط به اجازه ایجاد صندوق‌های بازنشستگی خصوصی در شرکت های بیمه گفت: با وزارت تعاون، کار و رفاه برای توقف صدور مجوز این صندوق‌ها در حال مذاکره و رایزنی هستیم.

برداشت گاز از سکوهای دریایی فاز 22 تا 24 پارس جنوبی آغاز شد

تهران- ایرنا- مجری طرح توسعه فازهای٢٢ تا ٢٤ پارس جنوبی گفت: نخستین سکوی طرح توسعه این فازها با ظرفیت برداشت روزانه 1402 میلیون مترمکعب گاز راه‌اندازی شد و به بهره‌برداری رسید.

اعتبار ۲۶۴۰ میلیارد تومانی صندوق توسعه ملی برای "سلامت"، کجا هزینه شد؟

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ضمن تشریح نحوه توزیع معادل ریالی ۵۰۰ میلیون یورویی که قرار بود از صندوق توسعه ملیی به حساب این سازمان واریز شود، گفت: بخش دوم پول هم که تا سقف معادل ریالی ۵۰۰ میلیون یورو خواهد بود، باید توسط بانک مرکزی به حسابی که سازمان برنامه

60 هزار نفر از دریافت تسهیلات مسکن انصراف داده‌اند/افزایش تسهیلات با تامین اعتبار از صندوق توسعه

مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه رشد قیمت مسکن باعث شده تا انصرافی‌ها از دریافت خرید مسکن صندوق یکم افزایش یابد و به حدود 60 هزار فقره برسد، گفت: افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن با اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی امکان پذیر است.

اعتبار۳۰۰میلیون دلاری تجهیز سامانه‌های نوین آبیاری برای سال آینده

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای سال ۹۸ تخصیص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی را برای توسعه سامانه های نوین آبیاری پیشنهاد داده ایم.

210 میلیارد تومان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در یزد پرداخت شد

مدیر صندوق توسعه کارآفرینی استان یزد با بیان اینکه مشکلی در زمینه بودجه نداریم گفت:  210 میلیارد تومان اعتبارات صندوق کارآفرینی امید در یزد پرداخت شد.

مقدمات عضویت ۴۰ هزار خانوار چایکار در صندوق بیمه اجتماعی فراهم شد

در جلسه هماهنگی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گیلان با ریاست سازمان چای و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه صنعت چای کشور و اتحادیه چایکاران استان گیلان، مقدمات عضویت ۴۰ هزار خانوار چایکار در صندوق بیمه اجتماعی فراهم شد.]]>

پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی آبیاری نوین

معاون امور آ‌ب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان این‌که ۹۵ درصد تجهیزات آبیاری د‌ر کشور تولید می‌شو‌د، گفت: پیشنهاد دادیم ۳۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یابد.

1.8 میلیاد دلار از صندوق ذخیره ارزی به نوسازی مدارس اختصاص یافت

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در جلسه نوبت عصر امروز این کمیسیون مصوب کردند 1.8 میلیارد دلار معادل حدود هزار و سیصد میلیارد تومان از محل صندوق ذخیره ارزی با اولویت برداشت و به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یابد.

‌صندوق نوآوری و شکوفایی برای حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان آمادگی دارد

رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور از آمادگی این صندوق برای حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان را اعلام کرد و گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی برای ایجاد تحولات بزرگ در اقتصاد دانش‌بنیان شکل گرفته است.

بیش از ٦ میلیون بیمه شده تأمین اجتماعی مشمول بسته حمایتی هستند

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: اعتبار اختصاص یافته برای نخستین بسته حمایتی بیمه‌شدگان از سوی دولت ١٤٥٠ میلیارد تومان است که به حساب سازمان تأمین اجتماعی واریز شده است.

برداشت مرکبات در سایه سار نخلهای کویر

برداشت مرکبات تا پایان دی ماه در طبس ادامه دارد که پیش بینی شده بالغ بر 600 تن انواع مرکبات برداشت شود.