بحران سرمایه در گردش واحدهای تولیدی در اوج؛ دولت چاره کند

دولت در کنار تامین مالی نیازهای خود با فربه کردن بدهی های مالی در قالب استقراض که به عدد خطرناک 190 هزار میلیارد تومان رسیده باید به فکر واحدهای تولیدی نیز باشد تا امکان عبور کم خطرتر از بحران فعلی و بحران احتمالی سال 98 فراهم آید.مطالب مرتبط

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی

در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی برمشکلات واحدهای تولیدی از جمله نساجی و قطعات خودرو تأکید شد.

صنایع صادرات محور اردبیل حمایت می‌شوند/شناسایی تولیدات شاخص منطقه

اردبیل- استاندار اردبیل گفت: با شناسایی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی صادرات محور اقدامات حمایتی از قبیل اختصاص تسهیلات سرمایه در گردش و تسهیلات توسعه طرح برای این واحدها انجام می‌شود.

بانک صنعت ومعدن750میلیارد ریال تسهیلات درخراسان رضوی پرداخت کرد

سبزوار- ایرنا- مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: امسال 750 میلیارد ریال تسهیلات برای سرمایه در گردش و طرح رونق تولید از سوی این بانک به واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان رضوی پرداخت شده است.

آمادگی دستگاه قضا برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی

حفظ چرخه تولید و جلوگیری از توقف فعالیت واحدهای تولیدی در استان باید در اولویت برنامه های بانک ها و دستگاهای اجرای قرار گیرد.

ضرورت رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی/ توسعه اشتغال در گرو توسعه واحدهای تولیدی است

سیاست های روزمره واحدهای تولیدی را متضرر کرده است

خرم آباد - ایرنا - رییس کل دادگستری لرستان گفت: سیاست های روزمره برخی از مسئولان در کشور واحدهای تولیدی و فعالین اقتصادی را متضرر کرده است.

بازید استاندار از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بیرجند

استاندار خراسان جنوبی از برخی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بیرجند بازدید کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت.

آیت‌الله مکارم شیرازی خطاب به وزیر صنعت: جلوی فشار بانک‌ها به ‌واحدهای تولیدی را بگیرید

گروه استان‌ها ـ مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه کشورهای پیشرفته جهان به سبب توجه به تولید به شکوفایی رسیده‌اند، گفت: باید سازوکاری در نظر گرفته شود که بانک‌ها به این راحتی نتوانند واحدهای تولیدی را تحت‌فشار قرار دهند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی: راه‌اندازی واحدهای تولیدی راکد مورد توجه وزارت صنعت باشد

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم بهره گیری از نظر نخبگان در اداره کشور گفت: باید از افرادی استفاده شود که اقتصاددان و کاردان باشند تا مشکلات کشور حل شود، تلاش شود واحدهای تولیدی تعطیل و راکد مجدد راه اندازی شوند.

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی استان بوشهر

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر از ابلاغ دستورالعمل اجرایی پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: تسهیلات لازم به این بنگاه‌ها پرداخت می‌شود.

پیشگیری تعطیلی بیش از 1000 واحد صنعتی و تولیدی توسط دادگستری خراسان رضوی

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خراسان رضوی، بر اهتمام دادگستری این استان برای حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع و حمایت از صنعتگران در جشنواره مفلحون واحدهای صنعتی و تولیدی تاکید کرد.]]>

واحدهای تولیدی صادرات محور در اولویت حمایتی قرار می گیرند

اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت که کارخانه ها و واحدهای تولیدی صادرات محور از سال آینده برای انجام حمایت های بیشتر در اولویت قرار می گیرند.

سقف تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی باید افزایش یابد

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت:برای رفع مشکلات کارخانجات در وضعیت اقتصادی موجود کشور سقف تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی باید افزایش یابد.

حوادث غیرمترقبه در واحدهای تولیدی قزوین کاهش یافت

قزوین - ایرنا -مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: حوادث غیرمترقبه از جمله آتش سوزی در واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

کارگر لر با غیرت است، مردم و مدیران ما مطالبه گر نیستند

تهران- ایرنا- صنعت لرستان بیمار است و تعداد قابل توجهی از جوانانش جویای کار و دبیر اجرایی خانه کارگر این استان تصریح می کند که بیشترین علت تعطیلی تولیدی ها و کارخانه ها عدم سرمایه در گردش است ضمن اینکه مردم و مدیران ما هم مطالبه گر نیستند.

کارگر لر با غیرت است، مردم و مدیران ما مطالبه گر نیستند

خرم آباد- ایرنا- صنعت لرستان بیمار است و تعداد قابل توجهی از جوانانش جویای کار و دبیر اجرایی خانه کارگر این استان تصریح می کند که بیشترین علت تعطیلی تولیدی ها و کارخانه ها عدم سرمایه در گردش است ضمن اینکه مردم و مدیران ما هم مطالبه گر نیستند.

کاهش خطرات و حوادث غیر مترقبه در واحدهای تولیدی قزوین

قزوین- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از کاهش خطرات ، آتش سوزی و حوادث غیر مترقبه در محیط کار واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی امسال نسبت به سال گذشته خبر داد.

76 درصد واحدهای تولیدی کشور فعال است

ارومیه - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه 43 هزار واحد تولیدی در کشور وجود دارد، گفت: از تعداد 33 هزار واحد تولیدی 76 درصد فعال هستند.

تصمیمات‌ دولت‌ برای حمایت از واحدهای صنعتی نیمه تمام

معاون وزیر صنعت معدن تجارت در سفر یک روزه خود به استان از واحد های تولیدی شهرک صنعتی فاز سه ارومیه دیدار کرد .

بررسی مهم ترین مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ خراسان شمالی

با حضور معاون وزیر کشور، مهم ترین مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ خراسان شمالی بررسی شد.