محرومیت ۱۸ساله کارگران فصلی و پروژه‌ای از مزایای بیمه بیکاری

کارگران فصلی ومشاغل غیرمستمر مانندفعالیتهای پروژه‌ای درحالی ازمزایای بیمه بیکاری محرومندکه طبق قانون بیمه بیکاری،تمام شاغلان تحت پوشش قوانین کاروتامین اجتماعی باید ازمزایای آن بهره‌مند شوند.مطالب مرتبط

محرومیت ۱۸ساله کارگران فصلی و پروژه‌ای از مزایای بیمه بیکاری

کارگران فصلی ومشاغل غیرمستمر مانندفعالیتهای پروژه‌ای درحالی ازمزایای بیمه بیکاری محرومندکه طبق قانون بیمه بیکاری،تمام شاغلان تحت پوشش قوانین کاروتامین اجتماعی باید ازمزایای آن بهره‌مند شوند.

مهلت 30 روزه کارگران بیکار شده برای دریافت بیمه بیکاری

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار گفت: کارگران مکلفند ظرف 30 روز پس از بیکاری با اعلام مراتب بیکاری به واحدهای کار، آمادگی خود را برای اشتغال تخصصی اعلام کنند.در سال گذشته حدود 16 هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری، بازگشت به اشتغال داشته اند.

٥٤٠٠ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه فردا افتتاح می‌شود

معاون هماهنگ كننده نیروی زمینی سپاه، رفع محرومیت را یکی از مولفه های اصلی ایجاد امنیت در کشور دانست و گفت: بیکاری و محرومیت از جمله عواملی است که در ایجاد ناامنی نقش دارد.

۲۵۴هزار نفر مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌‎کنند/تهران؛رکورددار

مجموع کل مقرری بگیران بیمه بیکاری در کشور ۲۵۴ هزار نفر است و استان تهران رکورددار بیشترین مقرری بگیر بیمه بیکاری است.

مسئولان انگیزه کافی برای حل مشکلات کارگران ندارند/ جلوگیری از پرداخت بیمه بیکاری اشتباه دولت بود/ افزایش دوبرابری نرخ بیکاری در استان

عضو شورای عالی اشتغال در استان فارس گفت: بسیاری از کارفرمایان و مسئولان کارگری استان بنا به دلایلی مانند عدم انگیزه کافی و نداشتن اختیارات کافی در حوزه بهبود وضعیت معیشت کارگران دست از تلاش کشیده اند به طوری که آنها ترجیح می دهند به جای حل مشکلات این ق

40 هزار پروژه محرومیت زدایی در بهمن اجرایی می شود

تهران- ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر این که محرومیت زدایی در کشور حتما به همکاری های دولت نیاز دارد، گفت: اجرای بیش از 40 هزار پروژه محرومیت زدایی از 12 بهمن ماه در سراسر کشور آغاز می شود.

مشاور نوبخت: کارگران فاقد بیمه هم بسته حمایتی دولت را می‌گیرند

مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که بسته حمایتی دولت شامل حال کارگران فاقد بیمه تامین اجتماعی هم می شود گفت: اکنون زمان دریافت بسته حمایتی دولت برای کارگران بیمه‌ای است و به نوبت جلو می‌رود و افراد فاقد بیمه نیز این بسته‌ را می گیرند.

افتتاح 2121 پروژه محرومیت‌زدایی جدیدترین گام سپاه برای رفع محرومیت‌های سیستان و بلوچستان

گروه استان‌ها ـ سپاه همواره در راستای حل مشکلات و محرومیت‌های موجود در سیستان و بلوچستان تلاش کرده به گونه ای که در تازه‌ترین اقدام 2121 پروژه در سیستان و بلوچستان مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

نحوه شناسایی کارگران فاقد بیمه برای دریافت سبدکالا

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران از وزارت کار خواست تا برای شناسایی کارگران فاقد بیمه و معرفی آنها برای دریافت سبد کالا، از ظرفیت تشکل‌های کارگری استفاده کند.

مشمولان بیمه بیکاری بسته حمایتی دریافت می کنند

تبریز-ایرنا- معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: مقرری بگیران بیمه بیکاری در کشور بسته حمایتی و کمک دولتی دریافت می کنند.

خبری قابل توجه افراد فاقد بیمه

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان :افراد فاقد بیمه می توانند با عضویت در این صندوق از مزایای آن بهره مند شوند.

چرا کارگران فاقد بیمه از بسته حمایتی دولت محروم شدند

عضوشورای عالی کاربا انتقاد از اینکه مبلغ سازمان برنامه و بودجه برای پرداخت بسته حمایتی کارگران ناکافی است گفت: دولت بسترهای شناسایی کارگران غیر رسمی رادارد، این کارگران بیشتر از کارگران رسمی نیازمند بسته حمایتی هستند.

توضیحات سازمان مدیریت کرمانشاه درباره نرخ بیکاری استان

کرمانشاه - ایرنا - به دنبال اعلام کاهش 6.9 درصدی نرخ بیکاری فصلی در استان کرمانشاه، اظهارنظرهای متفاوتی در تایید و انتقاد از این آمار مطرح شده که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان درباره آن توضیحاتی داده است.

آخرین جزئیات پرداخت "بسته حمایتی"/ اتمام تمام پرداخت‌ها تا فردا

رانندگان تاکسی، کارگران فصلی، افراد فاقد بیمه و شاغلینی که فیش حقوقی ندارند بخشی از افراد جامعه هستند که هنوز نتواسته‌اند بسته حمایتی خود را اخذ کنند و در این مسیر همچنان مورد بی‌مهری دولت تدبیر و امید قرار دارند.

۵۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه افتتاح شد

 ۵۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی سپاه با حضور سرلشکر جعفری و از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد.

سپاه 5400 طرح محرومیت زدایی افتتاح می کند

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه، رفع محرومیت را یکی از مولفه های اصلی ایجاد امنیت در کشور دانست و گفت: پنج هزار و 400 پروژه عمرانی و هزاران طرح اشتغال زایی و محرومیت زدایی در مناطق مرزی و محروم کشور افتتاح می شوند.

کارگران فاقد بیمه برای دریافت سبد کالا به سازمان‌های حمایتی مراجعه کنند

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۱۴۵ میلیارد تومان برای بسته حمایتی کارگران و مشمولان قانون کار پیش‌بینی شده است، گفت : کارگران فاقد بیمه‌ای که درآمد زیر سه میلیون تومان دارند برای بهره‌مندی از سبد کالا به سازمان‌های حمایتی مراجعه کنند.

محرومیت در قطب نفت غرب کشور/ ذخایر گاز مشعل توسعه را روشن نکرد

ایلام به‌عنوان کوچک‌ترین استان کشور باوجود ظرفیت‌های مهم ازجمله ذخایر نفت و گاز همیشه با محرومیت دسته و پنجه نرم کرده و همچنان بیکاری به‌رغم جمعیت پایین استان در صدر مشکلات مردم قرار دارد.

افتتاح ۵۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغال‌زایی در مناطق محروم

 معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه : فردا سه شنبه پنج هزار و ۴۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی و هزاران طرح اشتغال‌زایی در مناطق مرزی و محروم کشور افتتاح می‌شود.

عیدی کارگران اخراجی و پاره‌وقت چقدر است؟

در روزهای پایانی سال همواره بسیاری از کارگران اعم از پاره‌وقت، فصلی و ساعتی، دغدغه عیدی و پاداش پایان سال خود را دارند و روزشماری می‌کنند تا بلکه عیدی خود را پیش از پایان سال دریافت و با آن مایحتاج خود و خانواده‌هایشان را تامین کنند.