دلایل تغییر قیمت نهاده های وارداتی

رئیس انجمن صنایع خوراک دام با بیان اینکه دلیل تغییر نرخ نهاده های وارداتی، بالا بردن قیمت توسط فروشندگان خارجی است،گفت:ادامه این شرایط باعث افزایش نرخ فراورده های پروتئینی می شود.مطالب مرتبط

دلایل تغییر قیمت نهاده های وارداتی

رئیس انجمن صنایع خوراک دام با بیان اینکه دلیل تغییر نرخ نهاده های وارداتی، بالا بردن قیمت توسط فروشندگان خارجی است،گفت:ادامه این شرایط باعث افزایش نرخ فراورده های پروتئینی می شود.

قیمت جو، ذرت و کنجاله وارداتی اعلام شد

سقف قیمت جوی وارداتی، ذرت وارداتی و کنجاله سویای وارداتی و داخلی با هدف بازرسی بر قیمت و توزیع کالاهای اساسی مشمول ارز رسمی تعیین شد.

آخرین وضعیت بازار نهاده‌های دامی/احتمال کاهش قیمت در هفته آتی

دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه مشکل چند کشتی حامل نهاده های دامی برطرف شده است،گفت: امیدوار هستیم با توجه به اقدامات انجام شده از هفته آینده شاهد کاهش قیمت نهاده ها باشیم.

قیمت دولتی جو، ذرت و کنجاله سویا افزایش یافت

قیمت مصوب نهاده های دام و طیور شامل ذرت و سویا به ترتیب از 1200 و 2300 تومان به 1350 و 2450 تومان افزایش یافت و قیمت جو وارداتی 1350 تومان اعلام شد.

نهاده ها برای مرغداران به نرخ دولتی تامین می شود

اهواز-ایرنا- مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: نهاده های موردنیاز مرغداران با قیمت دولتی تهیه می شود و در اختیار مرغداران قرار می گیرد تا دستاویزی برای افزایش قیمت مرغ نداشته باشند.

توزیع ۵۰ هزارتن نهاده دولتی میان مرغداران

دبیرکل کانون سراسری مرغ تخمگذار از توزیع ۵۰ هزارتن نهاده دامی دولتی بین مرغداران خبر داد و گفت: قیمت تمام شده تولید نسبت به دوماه قبل حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.

گوشت وارداتی در راستای کاهش قیمت گوشت قرمز توزیع می شود

شهرکرد- وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به واردات گوشت قرمز، گفت: گوشت وارداتی در راستای کاهش قیمت گوشت قرمز در کشور توزیع می شود.

ادعای نوروزی درباره صادرات گوسفند به کشورهای حاشیه خلیج فارس

نماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: در شرایطی که قیمت گوشت صد در صد افزایش یافته دام زنده صادر می‌شود و گوشت وارداتی ارزان قیمت به نرخ گزاف به مردم فروخته می‌شود.

گوشت چند دست می‌چرخد، گران می‌شود!

معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که یکی از دلایل گرانی گوشت قرمز این است که گوشت وارداتی دست به دست می‌شود و با دلالی گران‌تر از آن چیزی که باید به دست مردم می‌رسد که امیدواریم نظارت‌ها ادامه داشته باشد.

تعرفه کودهای وارداتی دارای مشابه تولید داخل افزایش می‌یابد

معاون وزیر جهاد از الزام ثبت انواع کودها و سموم داخلی و وارداتی خبر داد.]]>

وزیر صنعت: سال‌هاست ‌قیمت خودرو تغییر نکرده است

گروه استان‌ها ـ وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه سال‌هاست ‌قیمت خودرو تغییر نکرده است، گفت: نمی‌توان صنعت خودروسازی را به دلیل اینکه برای بیش از 400 هزار نفر شغل ایجاد کرده نادیده گرفت.

گران شدن خودرو بازار سهام‌شان را هم تکان داد

امروز نمادهای پتروشیمی و پالایشی در کنار تعدادی از نمادهای خودرویی و فلزی بیشترین تاثیر را روی نوسانات شاخص‌های بورس داشتند. گران شدن رسمی قیمت خودروها یکی از دلایل افزایش قیمت سهم‌های این گروه است.

تداوم عرضه گوشت قرمز و مرغ برای تعادل قیمت‌ها در بازار

مدیرعامل شرکت پشتیبانی دام کشور تاکید کرد: کل نهاده‌های مورد نیاز بخش تولید هم در مراکز استان‌ها و هم در بنادر، ترخیص شده و این روند ادامه دارد.]]>

گشایش ششمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی

ششمین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی، کود و سم امروز در بوستان گفتگو تهران آغاز به کار کرد

اختلال در واردات نهاده های دامی/دولت موجودی‌اش را توزیع نکرد

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با بیان اینکه واردات نهاده های دامی به دلیل مسائل بانکی دچار مشکل شده ،گفت: در صورت ادامه این روند با افت شدید تولید مواجه خواهیم بود.

صدور ۴۹۰ گواهینامه انطباق وارداتی در قزوین

۴۹۰ گواهینامه وارداتی در فصل پاییز برای کالا‌های مشمول استاندارد در استان قزوین صادر شده است.

قیمت ارز در صرافی ملی امروز 97/10/20| دلار ثابت ماند

قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها بدون تغییر نسبت به دیروز، 10 هزار و 880 تومان تعیین شده است.

قیمت روز ارزهای دولتی 97/10/22|نرخ 37 ارز تغییر کرد

بانک مرکزی قیمت ارزهای دولتی امروز شنبه 22 دی ماه را منتشر و اعلام کرد: نرخ 19 ارز نسبت به پنجشنبه کاهش یافت.

ارز مورد نیاز نهاده های دامی تامین شد

تهران - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: به منظور رفع مشکل دامداران، ارز مورد نیاز بازرگانان برای تامین نهاده های دامی تامین شده است.

افزون بر 13 هزار تن نهاده دامی در سیستان و بلوچستان تهیه شد

زاهدان - ایرنا - سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام سیستان و بلوچستان گفت: 13 هزار و 900 تن انواع نهاده دامی امسال در قالب برنامه های حمایتی به تشکل ها و تولید کنندگان بخش دام و طیور این استان تهیه و در حال توزیع است.