درآمد ۱۵هزار میلیاردی گمرک در۹ماه امسال/تشکیک در بودجه پیشنهادی۹۸

رئیس کل گمرک با اشاره به درآمد ۱۵ هزار میلیارد تومانی گمرک طی ۹ ماه سال جاری، گفت: در خصوص درآمدهای پیش بینی شده برای بودجه ۹۸، نظرات کارشناسی خود را به مجلس اعلام کرده ایم.مطالب مرتبط

درآمد ۱۵هزار میلیاردی گمرک در۹ماه امسال/تشکیک در بودجه پیشنهادی۹۸

رئیس کل گمرک با اشاره به درآمد ۱۵ هزار میلیارد تومانی گمرک طی ۹ ماه سال جاری، گفت: در خصوص درآمدهای پیش بینی شده برای بودجه ۹۸، نظرات کارشناسی خود را به مجلس اعلام کرده ایم.

درآمد گمرک قشم 27 درصد افزایش یافت

قشم - ایرنا - مدیرکل گمرک قشم گفت: درآمد گمرک قشم در 9 ماهه نخست سال 1397 بیش از یکهزار و 195 میلیارد و 103 میلیون و 695 هزار ریال است که در همسنجی با سال گذشته 27 درصد افزایش نشان می دهد.

درآمد میلیاردی لرستان از اجاره اماکن ورزشی

ورزش و جوانان لرستان طی 9 ماهه امسال از محل درآمد اجاره اماکن ورزشی بیش از یک میلیارد تومان درآمد داشته است

افزایش 500 میلیاردی درآمد حاصل از حقوق دولتی بخش معدن در سال 98

بررسی لایحه بودجه 98 نشان می دهد که درآمد حاصل از حقوق دولتی در بخش معدن و صنایع معدنی با افزایش 500 میلیارد تومانی روبرو بوده است.

بودجه 53 میلیاردی راه‌آهن غرب در سال آینده ‌تخطی از قانون است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه 53 میلیاردی راه‌آهن غرب کشور به نوعی تخطی از قانون، بخشی‌نگری و پارتی بازی در سطح کلان در بودجه است.

۱۰۰ هزار میلیارد تومان مالیات و عوارض در سال جاری وصول شد + جدول

بر اساس عملکرد منابع قانون بودجه سال جاری، درآمد دولت از مالیات، عوارض و گمرک در 9 ماه امسال 100 هزار و 938 میلیارد تومان بوده است.

اتفاق عجیب در بودجه 98/ درآمد شرکتهای دولتی 2 برابر ولی مالیات و سود شرکتها نصف شد!

بررسی رشد 50 درصدی درآمد و هزینه شرکتهای دولتی در لایحه بودجه 98 نشان می دهد، درآمد دولت از محل وصول مالیات و سود ویژه شرکتهای دولتی تقریبا نصف شده است.

درآمد 4200میلیارد تومانی دولت از ترخیص 13هزار خودروی دپوشده در گمرک

رییس‌کل گمرک با اشاره به مصوبه هیئت وزیران برای ترخیص 13هزار خودروی مانده در گمرک گفت: این مصوبه چهار ماه اعتبار دارد و خودروهایی که تا تاریخ تصویب این مصوبه وارد کشور شده باشند، مشمول هستند.

جزییات سوددهی 9 بانک دولتی در سال98 /پیش بینی درآمد 2000 میلیاردی دولت از بانکها+جدول

بررسی لایحه بودجه 98 نشان می دهد، کل سود و مالیات وصولی دولت از بانکهای دولتی در سال آینده حدود 2230 میلیارد تومان است.

درآمد شرکت‌های دولتی ۴ برابر بودجه عمومی/ رانت ویژه شرکت‌های دولتی در پرداخت مالیات

بررسی ارقام بودجه شرکت‌های دولتی نشان می‌دهد مجموع درآمد شرکت‌های دولتی 1224 هزار و 606 میلیارد تومان است اما مالیاتی که برای این شرکت‌ها در نظر گرفته شده است فقط 4317 میلیارد تومان معادل 0.35 درصد درآمد آنها است.

کمبود اعتبار1600 میلیاردی دولت برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان

بازوی پژوهشی مجلس، در گزارشی به بررسی قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده پرداخت که براساس آن دولت امسال در بودجه سال 98 برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان با کمبود اعتباری 1600 میلیارد تومانی مواجه خواهد بود. 

درآمد صادرات نفت و بودجه شرکت‌های دولتی در سال ۹۸ شفاف نیست/ دولتی‌ها اهل دور زدن تحریم نیستند!

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه میزان درآمد صادراتی حاصل از فروش نفت در بودجه سال ۹۸ به هیچ وجه شفاف نیست، گفت: متاسفانه ما با مسئولینی که خودشان را به خطر بیندازند تا تحریم‌ها را دور بزنند، مواجه نیستیم.

سازمان برنامه و بودجه: سود و مالیات شرکتهای دولتی در بودجه 98 افزایش یافت

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد در زمان بررسی لایحه بودجه سال 1397 کل کشور به دلیل حذف ردیف درآمد متفرقه موضوع مابه‌التفاوت نرخ ارز 13.5 هزار میلیارد تومان از محل ما به التفاوت نرخ ارز به بودجه بانک مرکزی اضافه شد.

تصویب پیشنهاد حذف درآمد فروش نفت/ ایجاد اشتغال با واریز درآمدهای نفتی به صندوق توسعه

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایندگان این کمیسیون در جلسه عصر امروز پیشنهاد کردند درآمد ناشی از فروش نفت در بودجه سال 98 حذف و تمامی این درآمد به صندوق توسعه ملی واریز شود تا این درآمد صرف پروژه‌های عمرانی، تولید و همچنین ایجاد اشتغال شود.

افزایش درآمد سرانه، محور بودجه 98 است

شیراز – ایرنا- نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور نگاه ویژه ای به معیشت در بودجه سال 98 شد و تمام تلاش دولت و نمایندگان مردم بر این موضوع استوار است که افزایش درآمد سرانه مردم در اولویت فعالیت ها قرار گیرد.

آغاز ساخت پروژه ۱۵هزار مسکن مشارکتی در پرند

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز احداث ۱۵هزار واحد مسکن مشارکتی از سوی سرمایه گذاران ویژه اقشار متوسط به بالا در شهر جدید پرند خبر داد.

صادرات ۳۰ میلیون دلاری کالا از گمرک پلدشت

۳۰ میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از گمرک پلدشت صادر شده است که نسبت به سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.

صادرات 30 میلیون دلاری کالا از گمرک پلدشت

30 میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از گمرک پلدشت صادر شده است که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش دارد.

صداوسیما با بودجه 140 میلیاردی از جرایم رانندگی چه کرده است؟

تهران- ایرناپلاس- صدا و سیما در بودجه سال 96، سهمی 5 درصدی از جرایم رانندگی را به منظور فرهنگ‌سازی در زمینه ترافیک به خود اختصاص داده است. حال سؤال اینجاست این بودجه کجا خرج شده و آیا کارایی لازم را در این زمینه داشته است؟

نماینده مجلس: در لایحه بودجه شفافیت لحاظ شده است

مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در همه بخشهای درآمد و هزینه لایحه بودجه 98 شفافیت را نیز لحاظ کرده و ارزیابی کلی بودجه سال آتی کل کشور نشان می دهد با لایحه خوبی روبه رو هستیم.