اطلاعات 49 میلیون شهروند ترکیه در دست یکی از عوامل گولن

یکی از مهندسین عضو شبکه گولن اطلاعات 49 میلیون شهروند را نزد خود نگهداری کرده است.مطالب مرتبط

اطلاعات 49 میلیون شهروند ترکیه در دست یکی از عوامل گولن

یکی از مهندسین عضو شبکه گولن اطلاعات 49 میلیون شهروند را نزد خود نگهداری کرده است.

52 نظامی طرفدار گولن در ترکیه دستگیر شدند

آنکارا- ایرنا- پلیس ترکیه در عملیاتهای همزمان در20 استان این کشور 52 نظامی دیگر که گفته می شود منتسب به گروه عبدالله گولن هستند را دستگیر کرد.

دستور بازداشت ۱۰۰ تن دیگر از متهمان به ارتباط با گولن در ترکیه

مقامات ترکیه دستور بازداشت بیش از ۱۰۰ سرباز و دانشجوی افسری سابق به دلیل ارتباط با شبکه تحت رهبری فتح الله گولن روحانی ترک تبار ساکن آمریکا داده است.

ترکیه تمامی اقدامات قانونی برای استرداد گولن را انجام می‌دهد

وزیر دادگستری ترکیه اعلام کرد: ترکیه تمام اقدامات قانونی برای استرداد فتح‌الله گولن، رهبر سازمان فتو را انجام خواهد داد.

نشریات ترکیه در یک نگاه|نشست مهم مقامات نظامی و امنیتی ترکیه در مرز سوریه/ کلچدار اوغلو: شورای عالی انتخابات٬ بی‌طرف نیست

سخنرانی اردوغان در مورد انتخابات و انتقاد او از آمریکا و اروپا به دلیل حمایت از شبکه گولن و پ.ک.ک٬ تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

بازداشت ۱۹۲ نفر در ترکیه به ظن همکاری با جنبش گولن

مقام‌های ترکیه در روزهای گذشته دستور بازداشت بیش از ۱۰۰ مظنون نظامی را صادر کرده‌اند. ]]>

اخراج بیش از 15 هزار نفر از کارکنان نیروهای مسلح ترکیه در سال 2018

وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد: در راستای مبارزه با نفوذی‌های تشکیلات فتح‌الله گولن در نیروهای مسلح ترکیه، 15 هزار و 213 کارکنان اخراج شده و علیه 6 هزار و 838 نفر اقدامات حقوقی و دادگاهی انجام گرفته است.

نشست مقامات نظامی عالی‌رتبه ترکیه درباره اوضاع ادلب

منابعی در ترکیه اعلام کردند که وزیر دفاع،نشستی با رئیس ستاد ارتش، فرمانده نیروی زمینی و رئیس سازمان اطلاعات ترکیه نزدیک مرزهای سوریه - ترکیه برگزار کرد.

اعلام جرم علیه کارمند کنسولگری آمریکا در ترکیه

پایگاه خبری "دمیرورن" از تنظیم شکایت دادستان‌های ترکیه علیه یکی از کارکنان محلی کنسولگری ایالات متحده خبر داد که به اتهام ارتباط با شبکه فتح‌الله گولن، روحانی ترک‌تبار ساکن آمریکا بازداشت شده است.

کارمند کنسولگری آمریکا در ترکیه محاکمه می‌شود

رسانه ترکیه‌ای خبر داد، دادستان‌های این کشور در تدارک محاکمه یک کارمند محلی کنسولگری آمریکا در آنکارا به ظن ارتباط او با گروه وابسته به «فتح‌الله گولن» هستند.

اطلاعات ۷۷۳ میلیون کاربر افشا شد

گروهی از مجرمان سایبری با بهره‌گیری از یک آسیب‌پذیری و افشای گذرواژه پست الکترونیکی بالغ بر ۷۷۳ میلیون نفر از کاربران دسترسی به اطلاعات شخصی و خصوصی کاربران در محیط دارک وب را برای هکرها فراهم کردند.

محاکمه 6 ازبک و قرقیز در سوئد به جرم تامین مالی تروریسم

5 شهروند ازبک و 1 شهروند قرقیز در شهر استکهلم سوئد به اتهام ارسال حدود 2 هزار دلار از طریق یک واسطه ترکیه‌ای برای اعضای داعش در سوریه و نیز تدارک دیدن یک حمله تروریستی در سوئد دستگیر شده اند.

ادامه روند سریالی دستگیری نظامیان در ترکیه

دادستانی کل آنکارا: دستور بازداشت ۵۰ فرد نظامی مظنون به ارتباط با شبکه گولن از جمله ۳ ستوان و ۴۷ درجه دار و همچنین ۵۵ نفر دیگر صادر شده است.

شورای نظامی منبج از بازداشت شبه‌نظامیان تحت امر سازمان اطلاعات ترکیه خبر داد

در پی وقوع انفجار در منبج و کشته شدن چهار نفر از سربازان آمریکا و زخمی شدن بیش از ۲۰ نفر، شورای نظامی منبج اعلام کرد که چند شبه نظامی تحت امر سازمان اطلاعات ملی ترکیه بازداشت کرده است که به دنبال انجام عملیات جدید در منبج بودند.

اطلاعات کارجویان اینترنتی لو رفت!

اطلاعات بالغ بر ۲۰۰ میلیون نفر از جوانان چینی جویای کار که در وب سایت‌های اشتغال یابی ثبت نام کرده بودند، در یک حمله سایبری به سرقت رفته است.

اردوغان: تروریست‌ها نهایتا برای کشورهای حامی‌شان مشکل ساز می‌شوند

رئیس جمهوری ترکیه در اظهاراتی اعلام کرد: پ.ک.ک، یگان‌های مدافع خلق و سازمان وابسته به فتح‌الله گولن و داعش برای کشورهایی که از آنها حمایت می‌کردند در نهایت به یک مشکل تبدیل خواهند شد.

آمار بیکارهای ترکیه به مزر 4 میلیون نفر رسید

بر اساس آمارهای رسمی٬ نرخ افزایش آمار بیکاری ترکیه در سال 2018 با رشد قابل توجهی روبرو شده است.

افزایش شیوع آسیب‌های روانی بین کارگران بواسطه وجود عوامل استرس‌زا

استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: کارفرما می‌تواند کمک کند که عوامل استرس‌زا و فشارزا در کارگران شناسایی شود و آنان خود را در مواجهه با مشکلات و عوامل استرس‌زا توانمند سازند.

وجود ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار جوان در سن متعارف ازدواج

مدیرکل سابق اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: به طوری کلی ۱۳ میلیون نفر مجرد داریم که از این میان ۲۲۰هزار مجرد قطعی و ۹ میلیون و ۷۶۹ هزار نفر در سن متعارف ازدواج درکشور هستند.

شهروند خبرنگار ۲۴ دی ماه+فیلم

شهروند خبرنگاران ما هم امروز از حال و هوای زمستانی روایت کردند.