مقام‌های سابق دفاعی انگلیس: توافق برگزیت امنیت ملی را تهدید می‌کند

دو مقام سابق دفاعی و نظامی انگلیس بر این باورند که توافق برگزیت ترزا می نخست وزیر به شدت امنیت ملی این کشور را تهدید می‌کند.مطالب مرتبط

مقام‌های سابق دفاعی انگلیس: توافق برگزیت امنیت ملی را تهدید می‌کند

دو مقام سابق دفاعی و نظامی انگلیس بر این باورند که توافق برگزیت ترزا می نخست وزیر به شدت امنیت ملی این کشور را تهدید می‌کند.

وزیر سابق انگلیس: توافق برگزیت شکست خواهد خورد

وزیر برگزیت سابق انگلیس پیش بینی کرد که توافق برگزیتی که اخیرا بین لندن و بروکسل شکل گرفته است توسط پارلمان انگلیس شکست خواهد خورد.

توافق برگزیت ترزا می‌ در پارلمان انگلیس رأی نیاورد

توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) در پارلمان انگلیس با ۴۳۲ رأی مخالف و ۲۰۲ رأی موافق رد شد

توافق برگزیت ترزا می‌در پارلمان انگلیس رأی نیاورد

توافقنامه خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) که از سوی ترزا می‌نخست وزیر این کشور در پارلمان انگلیس به رأی گذاشته شد، با ۴۳۲ رأی مخالف و ۲۰۲ رأی موافق رد شد.

بزرگترین اشتباه نخست وزیر انگلیس در قبال برگزیت چه بود؟

در حالی که پارلمان انگلیس قصد دارد سه شنبه درباره توافق برگزیت رای گیری کند، رهبران اروپایی ضمانت‌های بیشتری را به لندن ارائه خواهند کرد.

برلین: احتمال خروج بدون توافق انگلیس بسیار افزایش پیدا کرده است

وزیر امور خارجه آلمان با توجه به رای منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت تاکید کرد که احتمال برگزیت بدون توافق بسیار افزایش پیدا کرده و ما برنامه های خود برای وقوع چنین سناریویی را تقویت می کنیم.

نخست‌وزیر انگلیس: احتمال مخالفت پارلمان با برگزیت بیشتر از عدم توافق است

نخست وزیر انگلیس بر این باور است که احتمال مخالفت نمایندگان پارلمان با توافق برگزیت در شرایط کنونی بیشتر از خروج از اتحادیه اروپا بدون توافق خواهد بود.

کمیسیون اروپایی هرگونه مذاکرات مجدد درباره توافق برگزیت را رد کرد

رئیس کمیسیون اروپایی در آستانه رای پارلمان انگلیس به توافق برگزیت هر گونه مذاکرات مجد درباره این توافق را رد کرد ه و شکست این توافق را فاجعه دانست.

برگزیت؛ این روز‌ها بلای جان نخست وزیر انگلیس

نگاهی به عمق اختلافات سیاستمداران، رهبران احزاب و نمایندگان پارلمان انگلیس درباره برگزیت نشان می‌دهد چشم انداز روشنی برای تصویب این توافق در پارلمان این کشور مشاهده نمی‌شود.

رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت خوشایند نبود

به دنبال رای منفی پارلمان انگلیس به برگزیت، رئیس پارلمان اروپا در صفحه توئیتر خود نوشت که خبر رد توافق برگزیت در پارلمان به هیچ وجه خبر خوشایندی نبود.

ماکرون: اتحادیه اروپا هر آنچه را که ممکن بود برای توافق برگزیت ارائه کرد

رئیس جمهور فرانسه در واکنش به رای مخالف پارلمان انگلیس به توافق برگزیت گفت که اتحادیه اروپا هر آنچه را که ممکن بود برای توافق برگزیت ارائه کرد.

هشدار اتحادیه اروپا در پی رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت

مقامات ارشد اتحادیه اروپا نسبت به پیامدهای ناشی از رأی منفی پارلمان انگلیس به توافق برگزیت هشدار دادند.

ترزا می: توافق برگزیت تصویب نشود بریتانیا تجزیه می‌شود

نخست وزیر انگلیس هشدار داد در صورتی که پارلمان این کشور توافق برگزیت را تصویب نکند این کشور با خطر تجزیه مواجه خواهد شد.

رای عدم اعتماد؛ چالش تازه «ترزا می» بعد از شکست توافق برگزیت

نخست‌وزیر انگلیس بعد از شکست سنگین در پارلمان برای تصویب توافق دولتش با اتحادیه اروپا در زمینه «برگزیت»، امروز چهارشنبه باید با رای‌گیری نمایندگان در زمینه عدم اعتماد مواجه شود.

درصورت رأی منفی مجلس عوام به برگزیت آماده گفتگو با انگلیس هستیم

وزیر امور خارجه آلمان در آستانه رای گیری مجلس عوام انگلیس درباره برگزیت، از آمادگی اتحادیه اروپا برای مذاکره مجدد با لندن در صورت رای منفی نمایندگان به این توافق خبر داد.

هشدار اسپانیا به انگلیس درباره یک بریگزیت بدون توافق

پس از آنکه سیاستمداران انگلیسی توافق نخست وزیر کشورشان در خصوص خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را با اختلاف بسیار وسیعی رد کردند، نخست وزیر اسپانیا نسبت به احتمال یک «برگزیت بدون توافق» ابراز نگرانی کرد.

وزیر فرانسوی: تعویق برگزیت یا همه پرسی دوم فقط فرضیه است

وزیر امور اروپایی فرانسه اعلام کرد رد توافق برگزیت از سوی پارلمان انگلیس خبر بدی است.

کوربین: «ترزا می» در توافق «برگزیت» شکست خورد/ باید استعفا بدهد

رهبر حزب کارگر انگلیس در پی رأی منفی پارلمان این کشور به توافق خروج از اتحادیه اروپا اعلام کرد: «ترزا می» در توافق «برگزیت» شکست خورد و لذا باید استعفا بدهد.

نوسان شدید آینده بِیل در مادرید با آونگ «برگزیت»

تهران- ایرنا- شکست «توافق برگزیت» (خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا) در انگلیس می تواند ورزشکاران شاغل در اسپانیا را تحت تاثیر قرار دهد؛ «گریت بیل» یکی از بازیکنانی است که آینده اش در مادرید و در جمع کهکشانی ها با این توافق دستخوش نوسان زیادی خواهد شد.

احتمال فلج شدن برگزیت

وزیر خارجه انگلیس می‌گوید، اگر توافق برگزیت در پارلمان رای نیاورد احتمال فلج شدن روند خروج لندن از اتحادیه اروپا کاملا جدی است.