قیمت روز مسکن 1397/10/21| معامله واحد 203 میلیونی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد 184 متری در نیاوران به قیمت 3 میلیارد و 375 میلیون تومان و واحد 153 متری 12 سال ساخت به قیمت 260 میلیون تومان در شمیران نو معامله شده است.مطالب مرتبط

قیمت روز مسکن 1397/12/18|معامله واحد 215 میلیونی در تهران

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد 45 متری در جوادیه به قیمت 215 میلیون تومان و واحد 94 متری در آلستوم به قیمت یک میلیارد و 398 میلیون تومان معامله شده است.

وام ۷۵ میلیونی به سازندگان مسکن در شهرهای کوچک

طبق برنامه تولید ۴۰۰ هزار واحد مسکونی با محوریت ۱۰۰ هزار واحد در شهرهای با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر که در محدوده هدف بنیاد مسکن قرار دارد، به سازندگان ۷۵ میلیون تومان تسهیلات با نرخ سود ۹ درصد پرداخت می‌شود.

وام ۱۰۰ میلیونی مسکن، اوراق تسهیلات را گران نکرد

در حالی که پیش‌بینی می‌شد تا صدور مجوز افزایش سقف انتقال تسهیلات ساخت مسکن به خریداران تا ۱۰۰ میلیون تومان بازار مسکن را رونق بدهد، اما قیمت اوراق تسهیلات فعلا در ثبات قرار دارد.

قیمت جهانی طلا امروز 1397/12/21

در معاملات امروز قیمت طلا 0.1 درصد بالا رفت و 1294.90 دلار در هر اونس معامله شد.

قدرت وام مسکن به یک پنجم کاهش یافت

به دلیل جهش قیمت مسکن شهر تهران طی یک سال اخیر و رسیدن متوسط قیمت به متری ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان، قدرت پوشش‌دهی تسهیلات مسکن که تا همین یک سال و نیم قبل حدود ۵۰ درصد قیمت یک آپارتمان ۷۵ متری در تهران را در بر می‌گرفت به ۲۱ درصد معادل یک پنجم کاهش یافته

رشد مسکن پایین‌تر از بازارهای رقیب

ارزیابی رشد یک‌ساله سه بازار رقیب یعنی مسکن، سکه و ارز نشان می‌دهد، مسکن از دو بازار دیگر جا مانده و با وجود رشد ۸۰ درصدی قیمت طی ۱۰ ماهه ۱۳۹۷ دقیقاً به همین میزان از سکه و ارز عقب مانده است.

پیش بینی بازار مسکن در سال ۹۸/ جهش قیمت نخواهیم داشت

کارشناسان معتقدند با توجه به کاهش قدرت خرید خانوارها در پی جهش قیمت مسکن در سال جاری، سال آینده عدم رشد قیمت و رکود غیر تورمی مسکن را شاهد خواهیم بود.

233 هزار واحد مسکن مهر در استان تهران به متقاضیان تحویل داده شد

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به واگذاری واحدهای مسکن مهر در سال 97 گفت: 100 هزار واحد مسکونی در شهرهای بالای 25 هزار نفر، 33 هزار واحد در شهرهای زیر 25 هزار نفر و 70 هزار واحد در شهر جدید پرند به متقاضیان واگذار شده است.

۱۳ میلیون هزینه وام مسکن زوج‌های تهرانی

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این روزها حدود ۵۴ هزار تومان است که زوج‌های تهرانی برای گرفتن وام مسکن ۱۰۰ میلیونی و وام جعاله ۲۰ میلیون تومانی، در مجموع باید ۲۴۰ برگ اوراق بخرند و حدود ۱۲ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان هزینه کنند.

۱۱۳هزارنفر در نوبت دریافت مسکن از بهزیستی/ کمک بلاعوض ۱۰ میلیونی

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه ۱۱۳ هزار نفر برای دریافت مسکن، پشت نوبت بهزیستی قرار دارند، گفت: ۵۳ هزار واحد مسکونی در دستور ساخت قرار دارد.

تحویل ۲۳۳ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران: ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در شهر‌های بالای ۲۵ هزار نفر به متقاضیان واگذار شده است

نگاه متفاوت اسلامی و آخوندی به مسکن

مهم‌ترین اتفاق حوزه مسکن در سال ۱۳۹۷ جدا از موضوع جهش قیمت‌ها، می‌تواند رفتن آخوندی و آمدن اسلامی باشد که وجه بارز اولی، عرضه واحدهای موجود و دومی، تولید واحدهای جدید است.

حل مشکلات 370 واحد مسکن مهر ایلام تا پایان شهریور سال آینده

‌قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: 370 واحد مشکل عدیده دارند که عمده این پروژه ها متعلق به پروژه های خودمالکی هستند و تلاش این است تا پایان نیمه اول سال آینده جشن اتمام پروژه های مسکن مهر را در ایلام برگزار و پرونده مسکن های مهر استان بست

رکود و افزایش قیمت مسکن در سال ۹۸/ برنامه‌های دولت جامع نیست

رییس کمیسیون عمران مجلس برنامه‌های دولت برای ۴۰۰ هزار واحد مسکونی و اختصاص اعتبار ۵ هزار میلیاردی به بانک مسکن را دارای قابلیت لازم برای حل مشکل رکود در بازار مسکن ندانست.

پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود/ ۱.۷ میلیون واحد تحویل شد

بوشهر - قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده است که یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد مربوط به دولت تدبیر و امید است.

۲۳۲ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران تحویل شده است

تهران- استاندار تهران گفت: تاکنون ۲۳۲ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران تحویل شده است.

ابلاغ افزایش وام مسکن به ۱۰۰ میلیون تومان به بانک مسکن/ تیتر برنامه‌های مسکنی دولت ساخت و تکمیل ۹۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مصوبه شورای پول اعتبار برای افزایش سقف وام مسکن تا ۱۰۰ میلیون تومان برای سازندگان که قابل انتقال به خریداران است به بانک مسکن ابلاغ شد، تاکید کرد: تیتر برنامه‌های دولت در بخش مسکن تکمیل ۵۰۰ هزار واحد مسکن و ساخت ۴۰۰ هزار

استان تهران 143 هزار واحد مسکونی نامقاوم دارد

تهران- ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران گفت: از مجموع 227 هزار واحد مسکونی روستایی در استان تهران، 143 هزار واحد مسکونی نامقاوم است.

شاخص بورس ۱۳۹۸ واحد رشد کرد!

در حالی در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ به سر می‌بریم که فعالان بازار شاهد افزایش قیمت‌ها در بازار سهام هستند. در این روزها حجم قابل توجهی از ارزش معاملات مربوط به اوراق با درآمد ثابت است و امروز نماگر اصلی بورس ۱۳۹۸ واحد رشد کرد.

۶۴۰۰واحد مسکن مهر فاقد متقاضی آماده تحویل به مددجویان امداد است

مدیرکل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد با اشاره به پیگیری برای تخصیص ۵۰ هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان گفت: از این تعداد حدود ۶۴۰۰ واحد آماده خرید و تحویل است.