اقدام فوری شورای عالی دفاع لبنان برای مقابله با تجاوزات تل‌آویو

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود برای ارائه دادخواستی به شورای امنیت در پی تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی خبر داد.مطالب مرتبط

اقدام فوری شورای عالی دفاع لبنان برای مقابله با تجاوزات تل‌آویو

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود برای ارائه دادخواستی به شورای امنیت در پی تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی خبر داد.

لبنان خواستار عقب‌نشینی فوری رژیم صهیونیستی از اراضی‌ این کشور شد

پس از اقدامات رژیم صهیونیستی در برخی مناطق مرزی مورد اختلاف با لبنان، شورای عالی امنیت دفاع لبنان تشکیل جلسه‌ داد و بر لزوم عقب‌نشینی فوری تل‌آویو از اراضی اشغال شده لبنان تأکید کرد.

شکایت لبنان از اسرائیل در شورای امنیت

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود مبنی بر شکایت از رژیم صهیونیستی به دنبال تحرکات این رژیم در مرزهای جنوبی اراضی اشغالی با لبنان خبر داد.

ریاض خواستار اقدام فوری شورای امنیت علیه اسرائیل شد

کابینه سعودی در جریان نشست امروز خود، ژست حمایت از فلسطینیها گرفت و خواستار اقدام فوری شورای امنیت علیه اسرائیل برای توقف شهرکسازی شد.

تحرکات ارتش اسرائیل در مرزهای جنوبی تجاوز به خاک لبنان است

سخنگوی شورای عالی دفاع لبنان تأکید کرد که تحرکات رژیم صهیونیستی در مرزهای جنوبی به منزله تجاوز به خاک لبنان تلقی می شود.

نامه‌های دمشق به شورای امنیت و سازمان ملل در پی تجاوز اسرائیل به خاک سوریه

وزارت خارجه سوریه با ارسال نامه‌هایی برای سازمان ملل و شورای امنیت از آنها خواست اقدامات فوری و قاطعی برای جلوگیری از تکرار تجاوزات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه اتخاذ کنند.

شورای عالی حکومت لیبی قطع روابط با لبنان را خواستار شد

الجزیره-ایرنا- شورای عالی حکومت لیبی ضمن محکوم کردن پایین کشیدن پرچم این کشور در محل برگزاری نشست اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت، از وزارت خارجه لیبی خواست روابط دیپلماتیک با لبنان را قطع کند.

لبنان دیوار حائل مرزی رژیم صهیونیستی را تجاوز به حریم خود دانست

بیروت-ایرنا-شورای عالی دفاع لبنان اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در تکمیل ساخت دیوار حائل مرزی را تجاوز به حریم آن کشور و ناقض قطعنامه 1701 شورای امنیت دانست.

ژنرال ارشد صهیونیست از برجام دفاع کرد

رئیس ستادمشترک ارتش رژیم صهیونیستی با دفاع از توافق هسته‌ای با ایران، گفت این توافق به تل‌آویو اجازه داد منابع خود را در اموری جز مقابله با برنامه هسته‌ای ایران هزینه کند.

سوریه خواستار جلوگیری از ادامه تجاوزات اسرائیل شد

تهران -ایرنا - سوریه روز شنبه از شورای امنیت سازمان ملل خواست برای جلوگیری از تجاوزات رژیم صهیونیستی به خاک این کشور، اقدامات قاطعی اتخاذ کند.

ستاد حقوق بشر خواستار اقدام فوری نهادهای جهانی برای آزادی مرضیه هاشمی شد

ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه با انتشار بیانیه‌ای، ضمن محکومیت شدید دستگیری خشونت‌آمیز مرضیه هاشمی خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا، خواستار واکنش فوری نهادهای بین‌المللی علیه این اقدام ایالات متحده شد.

حزب الله خواستار آزادی فوری خبرنگار ایرانی شد

تهران-ایرنا- حزب الله لبنان با محکوم کردن بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس تی وی در آمریکا خواستار آزادی فوری وی شد.

شورای عالی استان‌ها، حکم رییس شورای شهر یزد را محکوم کرد

شورای عالی استان‌ها در حمایت از رئیس شورای شهر یزد و نماینده استان یزد در شورای عالی استان‌ها بیانیه‌ای صادر کرد و در آن صدور حکم شلاق برای غلامعلی سفید را محکوم کرد.

طرحی برای حذف زوج و فرد و اخذ عوارض تردد به شورای عالی ترافیک نرسیده است

دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور گفت:هنوز هیچ مستندی مبنی بر اینکه طرح زوج وفرد حذف و عوارضی بابت آن گرفته شود به شورای ترافیک تهران و شورای عالی ترافیک کشور ارائه نشده است.

طرح اضطراری نخست‌وزیر فرانسه برای مقابله با برگزیت بدون توافق

نخست‌وزیر فرانسه امروز- پنج شنبه- از آغاز طرح فوری برای مقابله با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون توافق خبر داد.]]>

لزوم تولید محتوا در فضای مجازی برای مقابله با دشمن

دبیر شورای عالی فضای مجازی بر حضور فعال‌تر و روشن‌تر جوانان و تولید محتوا در فضای مجازی برای مقابله با دشمن تاکید کرد.

ایران خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط خبرنگار پرس‌ تی‌وی شد

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در بازداشت غیرقانونی «مرضیه هاشمی»، خواستار آزادی فوری و بدون قید و شرط مجری و خبرنگار پرس‌ تی‌وی شد.

اعتراف یونیفل به نقض قطعنامه 1701 از سوی تل‌آویو

سخنگوی نیروهای سازمان ملل مستقر در جنوب لبنان(یونیفل) به نقض گسترده قطعنامه 1701 شورای امنیت از سوی رژیم صهیونیستی اعتراف کرد.

احتمال حمله اسرائیل به لبنان و آمادگی کامل حزب الله

یک مسئول بلند پایه لبنانی از احتمال تجاوز جدید رژیم صهیونیستی به لبنان طی بهار آینده و آمادگی کامل حزب الله برای مقابله با این تجاوز خبر داد.

بودجه شورای عالی استان ها برای سال 98 مستقل می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه شورای عالی استان ها برای سال آینده اصلاح و به صورت مستقل بررسی می شود.