گفت‌وگوی چالشی تسنیم با رئیس خصوصی‌سازی؛ پاک زندگی کردم، بعد انتخابات84 بیکار شدم و با مشورت دوستان مجتمع گوشت اردبیل را خریدیم

ناگفته‌هایی از واگذاری شرکت‌های هفت تپه، آلومینیوم المهدی، هرمزال، ماشین‌سازی تبریز، فعالیت انتخاباتی در ستاد دکتر روحانی، خرید مجتمع گوشت اردبیل و حاشیه‌های اخیر، حاصل گفتگوی چالشی پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی با تسنیم است.مطالب مرتبط

ضرب و شتم عکاس تسنیم توسط عوامل مجتمع تجاری پایتخت

عکاس خبرگزاری تسنیم که برای تهیه گزارش تصویری از آتش‌سوزی در مجتمع پایتخت رفته بود، توسط عوامل مجتمع پایتخت مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

کسب رتبه اول گفت‌وگوی دولت با بخش خصوصی در کشور توسط خراسان رضوی

رئیس اتاق ایران گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی در خراسان رضوی توانست رتبه نخست را به لحاظ عملکرد در میان شورای گفت‌وگوی استان‌های کشور کسب کند.]]>

توزیع نامحدود گوشت قرمز برای تنظیم بازار در اردبیل؛ با گرانفروشان برخورد می‌شود

 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع گوشت گرم و منجمد گوساله در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی منتخب در اردبیل خبر داد

دادستان اردبیل: شأن و کرامت مردم در توزیع گوشت صیانت شود

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در توزیع گوشت قرمز و سفید شایسته است با تدبیری مناسب ضمن حفظ شأن و کرامت اهالی استان اردبیل جلوی هرگونه سوءاستفاده گرفته شود.

700 تن گوشت قرمز در اردبیل توزیع شد

اردبیل - ایرنا - جانشین رییس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در حوزه بازار از توزیع 700 تن گوشت قرمز منجمد در این استان در آستانه سال نو خبر داد.

صنایع تبدیلی در اردبیل با حمایت بخش خصوصی توسعه می‌یابد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: توسعه کشت گیاهان دارویی، افزایش واحدهای گلخانه‌ای و ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی مربوط به آنها در برنامه‌های کاری این سازمان قرار دارد و در این زمینه از ظرفیت بخش خصوصی استفاده می‌شود.

دستور دادستانی اردبیل برای نظارت بر توزیع گوشت یارانه‌ای

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: گوشت گرم مرغ در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عمومی و تعاونی‌های مصرف ادارات و سازمان های دولتی توزیع شود.

مجتمع پذیرایی محور آستارا - اردبیل بهره برداری شد

آستارا - ایرنا - یک واحد مجتمع پذیرایی بین راهی در آستانه حضور گردشگران و مسافران نوروزی، در حاشیه جاده آستارا به اردبیل به بهره برداری رسید.

دولت حق دخالت در اموال تامین اجتماعی را ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد شدید از اظهاراتی که بر واگذاری بنگاه‌های اقتصادی شستا به بخش خصوصی تاکید دارد، گفت: اصولا این دوستان بر مبنای کدام ماده حقوقی می‌توانند ثابت کنند که بنگاه اقتصادی بخش خصوصی را می‌توان به بخش خصوصی واگذار کرد؟]]>

خصوصی‌سازی با اخراج کارگران معنا ندارد/ به تخلفات بنگاه‌های واگذار شده باید رسیدگی شود

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ‌کس حق ندارد به محض خصوصی‌سازی، کارگران را اخراج کند، گفت: هنگامی که بحث خصوصی‌سازی مطرح شد، نباید بلافاصله کارگران را اخراج یا تعدیل کرد و اگر موردی مشاهده شود، خلاف قانون است. ]]>

هم و غم دولت، تسهیل فعالیت بخش خصوصی در داخل و خارج از کشور است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: هم و غم دولت تدبیر و امید همواره بر زمینه‌سازی و تسهیل فعالیت بخش خصوصی است و دولت، بخش خصوصی را یاور و کمک حال خود در اداره اقتصاد کشور می‌داند.]]>

مدیر بلک واتر: دولت کابل با خصوصی‌سازی جنگ موافق است

تهران - ایرنا - به ‌رغم اعلام مخالفت دولت کابل با طرح خصوصی‌سازی جنگ افغانستان، اریک پرنس مدیر شرکت بلک واتر در مصاحبه با الجزیره گفت، دولت آتی این کشور با خصوصی‌سازی جنگ موافق است.

‌پدر؛ تنها قهرمان زندگی من

به پدرم نگاه می‌کنم، پدرم تنها قهرمان زندگی‌ام است که همیشه به او تکیه کردم و در سخت‌ترین روزهای زندگی کنارم بوده و هرگز پشتم را خالی نکرده است، حتی اگر تمام دنیا روبه‌رویم باشند، ایمان‌دارم که او کنارم می‌ماند.

مرغ ارزان در اردبیل توزیع می شود

اردبیل - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با بیان اینکه توزیع گوشت به صورت انحصاری در برخی سازمان ها پذیرفتنی نیست ، گفت: مرغ به قیمت 11 هزار و500 تومان در تعاونی های مصرف استان برای عموم مردم عرضه می شود.

گفت‌وگوی اردوغان و مودی با محوریت روابط دوجانبه

رئیس جمهوری ترکیه و نخست‌وزیر هند امروز (دوشنبه) گفت‌وگوی تلفنی داشتند.

صف های طولانی گوشت و مرغ در شان مردم ما نیست/رئیس قوه قضائیه نسبت به مفاسد کوتاه نیاید

امام جمعه موقت ساری گفت: چرا بعد از 40 سال انقلاب مردم ما باید در صف گوشت و مرغ بایستند ،این در حالیست که رئیس جمهور بیان کردند که ما مشکل ارزاق و گوشت نداریم مشکل در تقسیم گوشت است.]]>

واعظی: دولت، بخش خصوصی را یاور خود در اداره اقتصاد کشور می‌داند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: هم و غم دولت تدبیر و امید همواره بر زمینه‌سازی و تسهیل فعالیت بخش خصوصی است و دولت، بخش خصوصی را یاور و کمک حال خود در اداره اقتصاد کشور می‌داند.

میراسماعیلی: برخی از دوستان با عجله در مورد استعفا تصمیم‌گیری کردند/ کادر فنی تیم ملی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد

رئیس جدید فدراسیون جودو گفت: هر کدام از دوستان کاندیدایی را برای خود در انتخابات در نظر گرفته بودند ولی همه ما از الان تنها یک کاندیدا داریم و آن جودوی ایران است.

واکنش میراسماعیلی به استعفای منصوری و رودکی: دوستان برای استعفا عجله نکنند!

آرش میراسماعیلی پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون جودو گفت: همه دیدند اخلاق مداری را رعایت کردم و از این به بعد هم رعایت می کنم.

داورزنی: سال آینده آغاز فرایند واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس است

معاون وزارت ورزش و جوانان گفت: خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس در سال ۹۸ با جدیت دنبال می‌شود و این اتفاق مهم بر مبنای تأکیدات مجلس و مصوبات دولت محترم بوسیله سازمان خصوصی سازی خواهد افتاد.