فراز و نشیب های تعاونی های زنان/انتقاد از آموزش های بی سرانجام

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در بحث تعاونی‌ها چه در حوزه زنان و چه در دیگر حوزه‌ها فراز و نشیب‌هایی وجود داشته است.مطالب مرتبط

فراز و نشیب های تعاونی های زنان/انتقاد از آموزش های بی سرانجام

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در بحث تعاونی‌ها چه در حوزه زنان و چه در دیگر حوزه‌ها فراز و نشیب‌هایی وجود داشته است.

تغییر باورها سهم زنان از انقلاب

سنندج - ایرنا - زنان از آغاز تاریخ بشر همیشه در بند باورهای غلط گرفتار بوده و همین نگرش های منفی آنها را با مشکلات و فراز و نشیب هایی در عرصه های مختلف مواجه کرده اما انقلاب اسلامی با تغییر این باورها زنان ایران را به اوج عزت رساند.

سکانسی که دانشگاه تبریز «مشهدالشهدای» دانشگاه‌های کشور شد

دانشگاه تبریز در طول هفت دهه فعالیت خود، فراز و نشیب‌ها و روزهای تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته ولی هیچ کدام از این وقایع و حوادث به اندازه شب 27 دی سال 1365 برای این دانشگاه مقدس و با عظمت نبوده است.

روایتی از "ضحاک" / پارادوکسی که در حایگاه انیمیشن هست

اشکان رهگذر معتقد است: حضور انیمیشن در سینما، یک لازمه است. متولیان جشنواره‌ی فیلم فجر نیز بعد از کلی فراز و نشیب و بحث به این نتیجه رسیده‌اند که "انیمیشن سینمایی" جایگاهی در "فجر" دارد و جای شکرش باقیست اما متاسفانه این جایگاه همچنان با تفاوت در مقایسه ب

روایتی از "ضحاک" / پارادوکسی که در جایگاه انیمیشن هست

اشکان رهگذر معتقد است: حضور انیمیشن در سینما، یک لازمه است. متولیان جشنواره‌ی فیلم فجر نیز بعد از کلی فراز و نشیب و بحث به این نتیجه رسیده‌اند که "انیمیشن سینمایی" جایگاهی در "فجر" دارد و جای شکرش باقی‌است اما متاسفانه این جایگاه همچنان با تفاوت در مقایسه

روایتی از "ضحاک" / پارادوکسی که در جایگاه انیمیشن است

اشکان رهگذر معتقد است: حضور انیمیشن در سینما، یک لازمه است. متولیان جشنواره‌ی فیلم فجر نیز بعد از کلی فراز و نشیب و بحث به این نتیجه رسیده‌اند که "انیمیشن سینمایی" جایگاهی در "فجر" دارد و جای شکرش باقی‌است اما متاسفانه این جایگاه همچنان با تفاوت در مقایسه

کارنامه پر فراز و نشیب ریاست جمهوری ترامپ و آینده مبهم او

رئیس جمهوری آمریکا ظرف دو سال گذشته سیاست این کشور را از اساس تغییر داد. اما دو سال باقی‌مانده دوره ریاست جمهوری می‌تواند برای او بسیار ناخوشایند باشد و همچنین امکان استیضاح او وجود دارد.

مشکلات اقتصادی والیبال ارومیه را نیز با مشکلاتی روبه‌رو کرده است

بازیکن سابق تیم ملی والیبال گفت: گوشه‌ای از فراز و نشیب‌هایی که تیم‌های ارومیه‌ای با آن روبه‌رو هستند به مسائل اقتصادی و مالی نیز مربوط می‌شود و محدودیت‌های اعتباری گریبان‌گیر تمامی تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ برتر است.

نادیده گرفتن نیمی از دانش‌آموزان و کارمندان زن با حذف "دفتر امور زنان" آموزش‌وپرورش

تغییرات ساختاری در ستاد آموزش‌وپرورش به دفتر امور زنان می‌رسد؛ تصمیمی که با واکنش‌های مختلف مواجه شده، برخی این تصمیم را یک گام رو به عقب می‌دانند که به تضعیف جایگاه زنان منجر می‌شود و برخی معتقدند برنامه‌های این دفتر جنبه نمایشی دارد.

تکلیف جایگاه زنان و روابط عمومی در ساختار جدید آموزش‌وپرورش

قائم مقام وزیر آموزش‌وپرورش گفت:‌ همکاران ما با برنامه‌ریزی دقیق روشی را طراحی می‌کنند تا بتوانند جایگاه حوزه زنان را به صورت متمایز در ساختار وزارت آموزش وپرورش تعریف کنند.

انتقاد از نگاه سیاسی- امنیتی به موضوعات زنان و کودکان در کشور

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران نسبت به نگاه سیاسی و امنیتی به موضوعات زنان و کودکان در کشور انتقاد کرد.

روایت شاهدان عینی از شنبه خونین دانشگاه تبریز

دانشگاه تبریز به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین دانشگاه‌های کشور، فراز و نشیب‌های زیادی را در طول عمر۷۰ ساله خود دیده و نقش آفرینی‌های زیادی در عرصه‌های مختلف علمی و سیاسی داشته است، اما آنچه که این دانشگاه را از تمامی دانشگاه‌های دنیا متمایز کرده

قطع همکاری ایران با اروپا در حوزه مبارزه با ترانزیت مواد مخدر و مهاجران

روابط این روزهای ایران و اتحادیه اروپا همچون روزهای سرد و خشک دی ماه با وقوع برخی از تحولات رو به سردی گراییده و با توجه به فراز و نشیب‌های صورت گرفته و فشار عنصر سومی همچون آمریکا در حال حاضر خبری از گرمی و یا رفع برخی از چالش‌های به وجود آمده نیست.

کمال خرازی: امیدواریم اشتباهات گذشته را مجددا تکرار نکنیم

سید کمال خرازی که اکنون ریاست شورای راهبردی روابط خارجی را بر عهده دارد، معتقد است در اصول سیاست خارجی ایران از ابتدای انقلاب تا به امروز تغییر زیادی به وجود نیامده است، فراز و نشیب به دلایل مختلف وجود داشته اما در کلیت در اصول خودمان ایستادگی کردیم.

انتقاد فخاری به حذف چهره زنان از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر

الهام فخاری از حذف چهره زنان از دیوارنگاره جدید میدان ولیعصر انتقاد کرد. ]]>

سرنوشت مبهم آیین نامه آموزش پزشکی/مشارکت بخش خصوصی زیر تیغ انتقاد

آیین نامه «نحوه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی علوم پزشکی» ابلاغ نشده به محاق انتقاد دانشجویان رفت و پیش از اجرا منوط به بازنگری شد.

انتقاد نژادبهرام از حذف دو بند مرتبط به زنان در لایحه برنامه سوم شهرداری

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران نسبت به یکی از بندهای ماده 76 لایحه برنامه سوم شهر تهران واکنش نشان داد و گفت: حذف این دو بند مباحث جدیدی را در صحن شورا مطرح کرد که تا حدودی منجر به افزایش نگرانی های در ناکافی بودن ادبیات دفاع از حقوق زنان شد.

سرانجام انتظارها برای پد شارژر بی‌سیم اپل به سر آمد!

گزارش‌ها نشان می‌دهد که پد شارژر بی‌سیم اپل موسوم به ایرپاور پس از ماه‌ها انتظار و جنجال بر سر تاخیر بوجود آمده، سرانجام به مرحله تولید انبوه رسیده است.

زنان یمنی بازیچه اماراتی ها

تهران-ایرنا- منابع مطلع یمنی فاش کردند که امارات برای نفوذ بیشتر در منطقه سقطری یمن و تحقق اهدافش، این بار زنان یمنی را به کار گرفته و درصدد آن است که بیش از 100 تن زن یمنی را برای آموزش مسائل امنیتی به امارت بفرستد.

راهبردهای اصلی ارتقای مشارکت سیاسی زنان تعیین شد

دبیرکل جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان از بررسی اولویت‌های مسائل زنان و تعیین راهبردهای اصلی ارتقای مشارکت سیاسی زنان توسط اعضای شوراهای مرکزی احزاب زنان اصلاح‌طلب خبر داد.