فراز و نشیب های تعاونی های زنان/انتقاد از آموزش های بی سرانجام

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: در بحث تعاونی‌ها چه در حوزه زنان و چه در دیگر حوزه‌ها فراز و نشیب‌هایی وجود داشته است.مطالب مرتبط

جلوگیری از چهارشنبه سوزی با فرهنگ سازی و مدیریت صحیح

زنجان- ایرنا- برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال از سنت های دیرینه ایرانیان همواره با فراز و نشیب هایی همراه بوده است که می طلبد با ارائه آموزش های لازم، فرهنگ سازی و از همه مهمتر مدیریت صحیح، حوادث ناشی از بازی با مواد محترقه و آتش زا در این آیین کاهش یابد.

۱۲رویداد مهم سیاسی سال ۹۷

سال ۱۳۹۷ هم با فراز و نشیب‌هایش به پایان می‌رسد، سالی که با خروج یک‌جانبه آمریکا از برجام آغاز شد و با استعفای نافرجام محمد جواد ظریف پایان خواهد یافت.

انتقاد فرانسه از سیاست‌های سعودی ضد زنان/ ادامه توجیهات وهابیت در تغییر سیاست‌ سعودی‌ها

رئیس‌جمهور فرانسه از سرکوبگری‌های رژیم آل سعود ضد زنان این کشور انتقاد کرد.

بازار تبریز با کاسبانی از جنس قناعت و انصاف+تصاویر

در میان کوچه و بازار تبریز، شهری که تار و پودش را فراز و نشیب‌های تاریخ پر کرده است کاسبانی از جنس عشق نفس می‌کشند که هر روز با توکل به رازقیت الهی دکان می‌گشایند.

چندین افتتاح نفتی در شرایط تحریم!

نفت در سال ۱۳۹۷ همانند همیشه سالی پر فراز و نشیب را طی کرد. به طوریکه هرچند به دلیل سایه انداختن مسائل سیاسی بر نفت کفه ترازو به سمت اتفاقات ناخوشایند سنگین بود اما نمی‌توان از اتفاقات خوشایند این صنعت در کشورمان از جمله خودکفایی در تولید بنزین چشم پوشی ک

افزایش 73 درصدی سهم زنان از آموزش های فنی حرفه ای

تهران- ایرنا- نگاهی به کارنامه چهل ساله فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نشان از افزایش سهم 73 درصدی زنان در آموزش های غیردولتی و سهم 35 درصدی این قشر مهم در جامعه از آموزش های دولتی در این سازمان دارد.

محیط ‌زیست و منابع طبیعی فارس چگونه سالی را پشت سر گذاشتند

شیراز- ایرنا- استان فارس به دلیل وسعت و گوناگونی آب و هوا جانداران و گیاهان بسیاری را در هر منطقه جغرافیایی در دل خود می‌پروراند. در سال 97 محیط زیست فارس با وقایع خوب و بد و فراز و نشیب روبه رو شد.

سبک زندگی امام هادی(ع) چگونه بود؟

امام هادی علیه السلام در زندگی 41ساله خود، یکی از دوران های پر فراز و نشیب حکومت اسلامی را سپری کردند؛ پیشوایی که از 8سالگی به امامت رسید و در طول عمر شریفش، سال‌ها در محاصره خلفای ستمگر بنی‌عباس بود و انواع و اقسام تهمت‌ها و اهانت‌ها را شنید.

انتقاد پمپئو از عضویت ایران در کمیسیون حقوق زنان

وزیر امور خارجه آمریکا از به عضویت درآمدن ایران در کمیسیون حقوق زنان انتقاد کرد.

انتقاد عفو بین‌الملل از اتهامات آل سعود به زنان زندانی در عربستان

عفو بین‌الملل از اتهامات آل سعود به زنان بازداشت شده در عربستان انتقاد کرد.

توسعه مشروط به برابری اشتغال و تحصیل زنان و مردان است

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: امروز نیازمند زنان و مردان توانمند هستیم نه زنان و مردان دانشمند بنابراین لازم است آموزش و پرورش دانش آموزان شایسته تر را به سمت این دانشگاه هدایت کند که فارغ التحصیلان توانمندتری به جامعه تحویل شو

نظرات یک جامعه‌شناس درخصوص امنیت زنان

عضو اسبق هیئت مدیره انجمن جامعه‌شناسی ایران گفت: راه رستگاری زنان در مجهزشدن به آموزش و تفکر انتقادی است.

فراز و فرودهای خوزستان در سال 97

اهواز – ایرنا- سال 97 برای مردم خوزستان با فراز و فرود و تلخ و شیرین های بسیاری همراه بود که هرکدام در حوزه های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این استان تاثیراتی برجای گذاشتند.

تحریم ها تامین اجتماعی زنان را به خطر می اندازد

نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در نشست ویژه پارلمان ها که در حاشیه نشست کمیسیون مقام زن در سازمان ملل برگزار شد، با انتقاد از تحریم های یکجانبه و نامشروع گفت: این تحریم ها تامین اجتماعی زنان و دختران را با مانع جدی روبرو می کند.

ممنوعیت پرواز بوئینگ بر فراز مصر

وزارت هواپیمایی مصر، پرواز هواپیماهای بوئینگ مکس را بر فراز خاک این کشور ممنوع کرد.

دلار سرانجام نزولی شد

پس از چندین روز صعود متوالی و رسیدن به قله دو ماهه، انتشار آمار اشتغال آمریکا سرانجام دلار را نزولی کرد.

آخرین وضعیت گود برج میلاد تشریح شد

مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران در مورد سرانجام گود برج میلاد که به عنوان یک گود پرخطر شناسایی شده است، گفت: تعاملات خوبی با نیروی انتظامی انجام شد و بزودی این موضع به سرانجام می‌رسد.

پارلمان اروپا از نبود زنان در سمت های ریاستی نهادهای اقتصادی اروپا انتقاد کرد

ممنوعیت پرواز بوئینگ بر فراز بلژیک، لهستان و ترکیه

پس از سقوط هواپیمای مسافربری اتیوپی، بلژیک، لهستان و ترکیه نیز پرواز هواپیماهای بوئینگ بر فراز کشورهای متبوع خود را ممنوع اعلام کردند.

وعده بی سرانجام وزیر ورزش در مورد رئیس پیشین کمیته ملی المپیک

بیشتر از یک سال از وعده‎ای که وزیر ورزش خیلی جدی در رابطه با کیومرث هاشمی و حضور او در وزارت ورزش مطرح کرد، می‎گذرد اما با وجود گمانه‎زنی‎های زیاد این وعده به سرانجام نرسیده است.