معیار تخصیص ارز دولتی به مواد و تجهیزات پزشکی

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: مواد و تجهیزات دندانپزشکی که مشمول تخصیص ارز رسمی هستند باید براساس قیمتی که مبنای محاسباتی نرخ ارز رسمی است، قیمت گذاری شده و به فروش برسند.مطالب مرتبط

معیار تخصیص ارز دولتی به مواد و تجهیزات پزشکی

مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: مواد و تجهیزات دندانپزشکی که مشمول تخصیص ارز رسمی هستند باید براساس قیمتی که مبنای محاسباتی نرخ ارز رسمی است، قیمت گذاری شده و به فروش برسند.

معیار تخصیص ارز دولتی به مواد و تجهیزات پزشکی

تشریح چگونگی تخصیص ارز برای تامین مواد و تجهیزات دندانپزشکی

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: مواد و تجهیزات دندانپزشکی که مشمول تخصیص ارز رسمی هستند باید براساس قیمتی که مبنای محاسباتی نرخ ارز رسمی است، قیمت گذاری شده و به فروش رسند.

پول تجهیزات پزشکی «ستاره دار» شد/ می توانیم صادر کننده جهانی شویم

عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰۰۰ شرکت تجهیزات پزشکی در کشور، از ستاره دار شدن اعتبارات تجهیزات پزشکی خبر داد.

مقررات ۱۰ ساله تجهیزات پزشکی، به‌روز شد

مدیرکل اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: شفاف سازی در مقام اجرا و تسهیل و تسریع فرایندهای مربوط به حوزه تجهیزات پزشکی از مهم ترین راهبردهای ما بوده است.

ابلاغ دستورالعمل رتبه‌بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.]]>

ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد به مدیرکل تجهیزات پزشکی تفویض شد

سرپرست وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای به گمرک، ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد تجهیزات را به مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت تفویض کرد.

ابلاغ دستورالعمل رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی

رئیس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

ابلاغ دستورالعمل رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره مهندسی و نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولین فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد

سرپرست وزارت بهداشت با ارسال نامه‌ای به گمرک، ترخیص تجهیزات پزشکی با حداقل اسناد تجهیزات را به مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، تفویض کرد.

دستورالعمل رتبه بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی

رییس اداره نگهداری اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت نحوه رتبه بندی مسئولان فنی تجهیزات پزشکی و ضوابط مربوط به آن را تشریح کرد.

راه‌اندازی سامانه‌ای برای خرید و فروش مازاد مواد و تجهیزات آزمایشگاهی

جمعی از اساتید دانشگاه حکیم سبزواری با راه‌اندازی سامانه خرید و فروش مواد و تجهیزات‌ آزمایشگاهی علاوه بر آنکه از بلا استفاده ماندن مازاد مواد آزمایشگاهی جلوگیری می‌کنند، امکان خرید و فروش تجهیزات و مواد آزمایشگاهی را برای محققان فراهم می‌کنند.

مشهد دومین قطب تجهیزات پزشکی ایران است

مشهد- ایرنا- تولید تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی مصرفی در ایران طی سالهای اخیر رشدی چشمگیری و در این میان مشهد پس از تهران به دومین قطب این حوزه در سطح کشور تبدیل شده است.

مشهد دومین قطب تجهیزات پزشکی ایران است

مشهد- ایرنا- تولید تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی مصرفی در ایران طی سالهای اخیر رشدی چشمگیری و در این میان مشهد پس از تهران به دومین قطب این حوزه در سطح کشور تبدیل شده است.

کشف ۱۲ هزار قلم تجهیزات پزشکی قاچاق در مشهد

مشهد- فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف ۱۲ هزار قلم انواع تجهیزات پزشکی قاچاق از یک انباردر مشهد خبر داد.

گروه‌های کالایی یک و دو دارو، تجهیزات پزشکی و ملزومات ادغام شود

در نشست کارگروه کارشناسی شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی درخواست ادغام گروه‌های کالایی یک و دوم کالاهای ضروری دارو، تجهیزات پزشکی و ملزومات در راستای کنترل قیمت‌ها مطرح شد.

تحریم ها مانعی برای خرید تجهیزات پزشکی

تحریم‌های موجود در کشور بحث خرید بسیاری از تجهیزات را با مشکل روبرو کرده است.

اراک| آخرین جزئیات استفاده مجدد تجهیزات پزشکی با استفاده از روش استریل

معاون درمان وزیر بهداشت از آخرین جزئیات از استفاده مجدد تجهیزات پزشکی با استفاده از روش استریل خبر داد.

بیستمین سالگرد تأسیس انجمن تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات پزشکی

مراسم گرامیداشت بیستمین سال تأسیس انجمن تولید کنندگان و صادر کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی برگزار شد.

مسئولان در تخصیص اعتبارات ویژگی های قم را درنظر بگیرند

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با بیان اینکه خدمات قم و حوزه های علمیه، ملی و در بعضی جهات فرا ملی است، گفت: مسئولان دولتی باید در تخصیص اعتبارات، ویژگی های منحصربفرد این استان را درنظر بگیرند.