دیده شدن کودکان کارهدف اصلی نمایشگاه«خیلی دور،خیلی نزدیک»است

قزوین- مسئول برگزاری نمایشگاه «خیلی دور،خیلی نزدیک» هدف از برگزاری این نمایشگاه را تلاشی برای دیده شدن کودکان کار دانست.مطالب مرتبط

دیده شدن کودکان کارهدف اصلی نمایشگاه«خیلی دور،خیلی نزدیک»است

قزوین- مسئول برگزاری نمایشگاه «خیلی دور،خیلی نزدیک» هدف از برگزاری این نمایشگاه را تلاشی برای دیده شدن کودکان کار دانست.

نامجومطلق: تیم ملی ایران خیلی به قهرمانی نزدیک است/ کی‌روش باید بیشتر از قدوس استفاده کند

مجید نامجومطلق کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که تیم ملی با دو دیداری که در جام ملت‌ها انجام داد، شرایط خوبی دارد و خیلی به قهرمانی نزدیک است.

«زرین‌چغا»؛ خیلی نزدیک، خیلی دور/ اینجا تنها وعده حراج می‌کنند

«زرین‌چغا» به‌قدری محروم بوده که گمان می‌بری به جای پنج کیلومتری خرم‌آباد، در روستایی دورافتاده قرار گرفته‌ای و سال‌ها است توسعه و آبادانی نشانی از آنجا نگرفته و اهالی را به امان خدا سپرده است.

آخرین نمایشنامه مارتین مک‌دونا در ایران ترجمه شد

تازه‌ترین نمایشنامه مارتین مک‌دونا با عنوان «یک ماجرای خیلی خیلی خیلی سیاه» در ایران ترجمه شد.

همام طارق: بازی با ایران خیلی هم خاص نیست/ فقط به برد فکر می‌کنیم

بازیکن تیم ملی فوتبال عراق گفت: دیدار با تیم ملی ایران برای ما خیلی هم خاص نیست.

داودی: پُر کردن جای "محب اهری" چقدر سخت می‌شود

ابوالحسن داودی با ابراز تاسف از درگذشت حسین محب‌اهری گفت: او از نسلی بود که خیلی زیادتر از حد ظرفیتش تلاش می‌کرد و خیلی مواقع این تلاش‌ها به آن جایی نرسید که باید می‌رسید.

عمان تیم خیلی خوبی است/کی‌روش تمرکزش را روی تیم ملی بگذارد

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: عمان تیم خیلی خوبی است و امیدوارم تیم ملی کشورمان بتواند به مرحله بعد جام ملت‌های آسیا صعود کند و بعد از سال‌ها قهرمان آسیا شویم.

خادم الشریعه: هدفم حضور در جمع ۱۰ نفر برتر جهان است/ برای شطرنج خیلی هزینه کردم

سارا سادات خادم‌الشریعه می‌گوید که تاکنون خیلی برای این شطرنج هزینه مربی و سفر داده‌است.

شجاعی:فوتبال برای خیلی از مردم ایران یک مُسکن است/مقابل عمان باید باهوش باشیم

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت:فوتبال برای خیلی از مردم ایران یک مسکن است، آنها با یک برد تیم ملی کلی از مشکلات زندگی خود را فراموش می کنند.

قیمت بلیت حمل و نقل عمومی را نمی‌توان خیلی بالا برد

اعضای شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه نمی‌توان قیمت بلیت حمل و نقل همگانی را خیلی بالا برد، بندی را که مبتنی بر پرداخت قیمت تمام شده بلیت حمل و نقل همگانی توسط مسافر بود، از برنامه سوم تدسعه شهری حذف کردند.]]>

«کوتینیو» و مشکلات غیرمنتظره‎ای که از راه رسیدند

فلیپه کوتینیو مدتی کوتاه است که به بارسلونا ملحق شده، اما بر خلاف تصورات نتوانسته در اوج بماند و خیلی زود جایگاهش را در تیم اصلی از دست داده است.

نمایشگاه عکس کودکان کار در سرای سعد السلطنه قزوین / زاهدی : کودک کار حاصل فقر اقتصادی این دوران است

استاندار قزوین در آیین گشایش نمایشگاه عکس کودکان کار گفت:ساماندهی کودکان کار به همکاری و همراهی سازمان های مردم نهاد،شهرداری‌ها و موسسات خیریه نیاز دارد.]]>

خانم‌ها در نوحه‌سرایی خیلی مظلوم واقع شدند

مینا شیرخان از شاعران جوان کشورمان معتقد است خانم‌ها در نوحه‌سرایی خیلی مظلوم واقع شدند. او معتقد است دست بانوان از جلساتی که برای آقایان در زمینه شعر هیئت برگزار می‌شود، کوتاه است.

۸۰ درصد مردم به میزان زیاد و خیلی زیاد دیندارند

رئیس سازمان اجتماعی کشور: در نتایج اولیه پیمایش سازمان بهزیستی در بحث آسیب‌های اجتماعی عنوان شده است که ۸۰ درصد مردم به میزان زیاد و خیلی زیاد، خودشان را دیندار اعلام کرده اند

بازیابی هویت ملی مذهبی کودکان اولویت کانون پرورش فکری است

سبزوار- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی بازیابی هویت ملی مذهبی نسل نوپای انقلاب اسلامی را برنامه اصلی این نهاد ذکر و بیان کرد: در این خصوص برنامه های متنوعی برای کودکان و والدین آنها تدارک دیده شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد‌: کارگران خیلی راحت اخراج می‌شوند

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه لازم است تعداد جلسات مسئولان با تشکل‌های کارگری افزایش یابد گفت: متاسفانه کارگران خیلی راحت از کار خود اخراج می‌شوند.

رقابت بین بوکسو‌رها حساس و نزدیک بود/ مجارستان نمی‌روم، اما اردو نشین هستم

بوکسور وزن 65 کیلوگرم تیم ملی گفت: این رقابت‌ها برای همه نفرات اردونشین اهمیت بالایی داشت و به همین دلیل مبارزات خیلی حساس، دقیق و نزدیکی را روز گذشته بین نفرات شاهد بودیم.

در صدسالگی هنرستان موسیقی چه خواهد گذشت؟

«صد سالگی هنرستان موسیقی یک فرصت است؛ خیلی‌ها زندگی کردند و صد سالگی را ندیدند. ما باید از این فرصت استفاده کنیم. این جشن شرایطی را ایجاد می‌کند که هنرستان‌ها بیشتر دیده شوند و بتوانیم بیشتر به آن‌ها بپردازیم. »

شکایت تختی از راه آهن/رد برادر حسین بهزاد در تکمیل پروژه

میدان و ساختمان اصلی راه آهن تهران برای خیلی از افراد یادآور خاطرات متفاوت است چه آنها که اطرافش زمین داشتند و دوره رضاشاه تصرف شد و چه آنها که این ساختمان برایشان یادآور ورودبه پایتخت است.

محکومیت نزدیک به ۲۰۰ مأمور پلیس انگلیس به دلیل ارتکاب جرایم مختلف

در آمار تخلفات نیروهای پلیس بریتانیا ارتکاب به قتل، همراه داشتن تصاویر غیر اخلاقی از کودکان و خرید و فروش مواد مخدر دیده می شود.