مردم درباره ساماندهی کودکان کار بیشتر به خیریه‌ها اعتماد دارند

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده که مردم در ساماندهی کودکان کار به خیریه‌ها و ان‌جی‌اوها بیشتر از کمک به خود این کودکان اعتماد و گرایش دارند.مطالب مرتبط

مردم درباره ساماندهی کودکان کار بیشتر به خیریه‌ها اعتماد دارند

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده که مردم در ساماندهی کودکان کار به خیریه‌ها و ان‌جی‌اوها بیشتر از کمک به خود این کودکان اعتماد و گرایش دارند.

نمایشگاه عکس کودکان کار در سرای سعد السلطنه قزوین / زاهدی : کودک کار حاصل فقر اقتصادی این دوران است

استاندار قزوین در آیین گشایش نمایشگاه عکس کودکان کار گفت:ساماندهی کودکان کار به همکاری و همراهی سازمان های مردم نهاد،شهرداری‌ها و موسسات خیریه نیاز دارد.]]>

سازمان‌های مردم‌نهاد درساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند

قزوین- استاندار قزوین از سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها خواست تا در حمایت، توانمندسازی و ساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند.

کمک به کودکان کار از طریق سازمان‌های مردم نهاد

کمک‌های مردم به کودکان کار و خیابانی باید از طریق سازمان‌های مردم نهاد، موسسات و خیریه‌ها و مراکزی که برای این امور در نظر گرفته شده، انجام شود

استفاده از کار کودکان، تجاوز آشکار به حقوق آنها است

قزوین - ایرنا - مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین استفاده از کار کودکان را تجاور آشکار به حقوق آنان دانست و گفت: بیشتر این کودکان از اتباع بیگانه بوده و در حاشیه شهرها سکونت دارند.

کوتاهی برخی دستگاه‌ها در ساماندهی کودکان کار و خیابان

معاون دادستان کل کشور در امور حقوق عامه گفت: برخی دستگاه‌ها به وظایف خود در رابطه با ساماندهی کودکان کار و خیابانی به درستی عمل نکرده‌اند.

در ساماندهی کودکان کار کوتاهی های فراوان شده است

معاون دادستان کل کشور در حقوق عامه :​ با وجود تلاش های صورت گرفته در موضوع ساماندهی کودکان کار، کوتاهی های فراوان شده است.

باید اعتماد مردم به بانک مرکزی را احیا کنیم

رئیس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هر چه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم گفت: باید نیازهای ارزی کشور سریع و روانتر تامین شود.

اعتماد مردم به هلال احمر، سرمایه است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با بیان اینکه اعتماد مردم به هلال احمر سرمایه ای بزرگ است، خطاب به مدیران این نهاد تاکید کرد: نگذارید اعتماد مردم به این موسسه عام المنفعه سست شود و ضربه بخورد.

برخی دستگاه‌ها به وظایف خود برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی عمل نکرده‌اند

معاون دادستان کل کشور در امور حقوق عامه گفت: برخی دستگاه‌ها به وظایف خود در رابطه با ساماندهی کودکان کار و خیابانی به درستی عمل نکرده‌اند.

حمایت خیریه دانش از دانش آموزان

دفتر نمایندگی خیریه بنیاد دانش برای حمایت از کودکان بی سرپرست علاقه مند به تحصیل در زابل افتتاح شد.

بیشتر مردم خاورمیانه دیدگا‌های پمپئو علیه ایران را رد می‌کنند

در مصر و عراق بیش از نود درصد از مردم نگاهی منفی به آمریکا دارند و مشکل این است که محبوبیت آمریکا در بیشتر کشور‌های خاورمیانه کمتر از ایران است.

کاهش اعتماد به نفس در دختران از چه سنی آغاز می‌شود؟‎

نتایج تحقیقات نشان داده است که دختران ۶ ساله، نسبت به پسران همسال خود، بیشتر دچار اعتماد به نفس پایین‌ هستند.

کم خونی ۱۷ درصد کودکان ۱۵ تا ۲۳ ماهه ایرانی

رئیس انجمن علمی تغذیه کودکان ایران: مطالعه‌ای که در سال ۹۱ در کشور انجام شده است، نشان می‌دهد که ۱۷ درصد کودکان کم خونی دارند

باید دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات بازار پول و ارز باشیم

رئیس کل بانک مرکزی گفت: باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم.

17 درصد کودکان زیر دو سال کشور کم خونی دارند

تهران- ایرنا- رئیس انجمن تغذیه کودکان ایران گفت: نتایج مطالعه ای که در کشور انجام شده است، نشان می دهد که 17درصد کودکان 15 تا 24 ماهه دچار کم خونی هستند.

شریعتمداری: نگاه قهری به کودکان کار پذیرفته‌شده نیست

وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه نگاه قهری به کودکان کار پذیرفته شده نیست گفت: برخورد قهرآمیز به خصوص با کودکان دردی را درمان نمی‌کند، باید با کودکان برخورد مهربانانه داشت و با افرادی که رفتار خشن دارند برخورد قانونی شود.

اقدامات قوه قضاییه و وزارت کشور برای شناسایی و ارجاع کودکان کار اتباع

معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت:مردم باید بدانند کودکان خیابانی خودشان نیستند و دستهای پنهانی پشت این داستان است و کمک های مردم در خیابان نیز منجر به ماندن کودکان در خیابان می‌شود. بنابراین کمک‌ها باید از طریق سازمان‌های مردم نهاد، م

دولت کارا و متکی به اعتماد مردم نقشه راه اصلاح ساختار اداری

استاندار مازندران گفت : هدف اصلی اقدامات و پیگیری های شورای راهبردی توسعه مدیریت ، رسیدن به دولتی کارا، اثربخش و متکی به اعتماد مردم است.

لزوم همکاری بهزیستی و فرمانداری برای ساماندهی کودکان کار و خیابان

معاون مشارکت‌های اجتماعی وزارت کشور گفت: فرمانداری برای اینکه بتواند اقدامات خود را در زمینه کودکان کار و خیابان انجام دهد نیاز به همکاری سازمان بهزیستی دارد. طبق هماهنگی با مجلس قرار شد ؛ خلاءهای قانونی در زمینه کودکان کار و خیابانی رفع شود.