ساماندهی ۱۷۴ کودک کار در قزوین

قزوین- مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از ساماندهی ۱۷۴ کودک کار قزوینی خبر داد.مطالب مرتبط

ساماندهی ۱۷۴ کودک کار در قزوین

قزوین- مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین از ساماندهی ۱۷۴ کودک کار قزوینی خبر داد.

ساماندهی مزار پدر ادبیات کودک ایران پس از یک دهه

هرچند ساماندهی آرامگاه پدر قصه‌گوی کودک و نوجوان کشورمان 10 سال انتظار فرهنگ‌دوستان را به همراه داشت ولی پیشرفت 80 درصدی فاز نخست این طرح نویدبخش تحقق وعده‌های مسئولان در این باره پس از سالها انتظار است.

نمایشگاه عکس کودکان کار در سرای سعد السلطنه قزوین / زاهدی : کودک کار حاصل فقر اقتصادی این دوران است

استاندار قزوین در آیین گشایش نمایشگاه عکس کودکان کار گفت:ساماندهی کودکان کار به همکاری و همراهی سازمان های مردم نهاد،شهرداری‌ها و موسسات خیریه نیاز دارد.]]>

آموزش رفع سد معبر و ساماندهی مشاغل در قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - معاون خدمات شهری شهرداری قزوین گفت: دوره آموزش بررسی آیین نامه ها و دستورالعمل های ابلاغی وزارت کشور در خصوص رفع سد معبر و ساماندهی مشاغل از سوی معاونت های خدمات شهری و سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی برگزار شد.

میزگرد ظرفیت و چالش مهدهای کودک در ایرنای قزوین برگزار شد

قزوین - ایرنا - میزگرد ظرفیت و چالش های مهدهای کودک با حضور کارشناسان این حوزه در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

طرح های ساماندهی محلات تاریخی با نگاه اعتدالی اجرا شوند

قزوین – ایرنا - شهردار قزوین گفت: در اجرای طرح های ساماندهی محلات تاریخی باید با نگاه اعتدالی اقدام کرده و از افراط و تفریط در این زمینه پرهیز نمود.

شرکت های تعاونی روستایی استان قزوین ساماندهی می شوند

قزوین- رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین از ساماندهی و ارزیابی شرکت های تعاونی روستایی استان خبر داد.

سایت پسماند محمدآباد قزوین به شهرداری واگذار می شود

قزوین - ایرا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با اشاره به اهمیت ساماندهی پسماندهای استان، گفت: مدیریت پسماند عادی سایت محمدآباد به شهرداری قزوین واگذار می شود.

مردم درباره ساماندهی کودکان کار بیشتر به خیریه‌ها اعتماد دارند

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده که مردم در ساماندهی کودکان کار به خیریه‌ها و ان‌جی‌اوها بیشتر از کمک به خود این کودکان اعتماد و گرایش دارند.

شناسنامه مخصوص برای 273 کودک کار در اردبیل صادر شد

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: از سال گذشته تاکنون 273 کودک کار و خیابانی در استان شناسایی و شناسنامه مخصوص برای تمامی آنها در راستای ساماندهی این کودکان صادر شده و ما توانسته‌ایم 90 درصد این کودکان را زیرپوشش قرار دهیم.

معرفی طراحان جوان در جشنواره طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: مردم باید بدانند که در بخش طراحی لباس کودک و نوجوان چه اتفاقاتی در جامعه در حال رخ دادن است و یکی از اهداف مهم این دوره جشنواره نیز معرفی طرح و طراحان جوان و خلاق کشور است.

برنامه معاونت صدای رسانه‌ملی برای کودکان؛ گام اول افزایش برنامه‌های کودکانه و گام دوم راه‌اندازی شبکه کودک

شاه‌آبادی با اشاره به راه‌اندازی شبکه رادیویی کودک، گفت: کارگروهی تشکیل شده تا وضعیت برنامه‌های فعلی کودک را در رادیو بررسی کند؛ بعد از اضافه کردن برنامه‌های کودک، به سراغ راه‌اندازی شبکه رادیویی کودک هم خواهیم رفت.

مشارکت ۱۳۷۰مهدکودک در جشنواره کودک/۷۰۰هزار کودک به مهد می روند

مدیر کل امور کودکان و نوجوانان بهزیستی با اشاره به اینکه کودکان ۱۳۷۰ مهد کودک آثار خود را به جشنواره فیلم و نقاشی ارسال کردند گفت: گفت:۷۰۰ هزار کودک در ۱۵ هزار مهد خدمات دریافت می کنند.

کودکانی که از ساماندهی می گریزند

تهران- ایرنا- نحوه برخورد با کودکان کار و خیابان، تابستان پارسال بسیار بحث برانگیز شد اما این روزها انتشار کلیپی از برخورد ناشایست با دو کودک کرمانی بار دیگر نگاه ها را به این موضوع جلب کرده است.

سازمان‌های مردم‌نهاد درساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند

قزوین- استاندار قزوین از سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها خواست تا در حمایت، توانمندسازی و ساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند.

3000 شهر در 40 کشور "دوستدار کودک" هستند

نماینده یونیسف در ایران گفت: بیش از 3000 شهر در حوزه شهرهای دوستداران کودک قرار دارند که حدود سی میلیون کودک را در چهل کشور در بر می‌گیرند و بر اساس تجربیات شهرداری‌ها، وزارت کشور از یونیسف درخواستی مبنی بر راه اندازی پروژه شهر دوستداران کودک در ایران دا

مراسم تجلیل از مجریان قدیمی برنامه کودک برگزار شد/ شاه آبادی: باید جلوی "نگاه تجاری" در حوزه کودک گرفته شود

معاون رئیس سازمان صداوسیما با گلایه از ورود برخی افراد بیگانه با حوزه کودک به محتوای کودکانه گفت: نگاه تجاری و بدست آوردن سرمایه صرف در حوزه کودک نگران کننده است.

پاورلیفتینگ و وزنه‌برداری سبب اختلال در صفحه رشد کودک می‌شود

یک متخصص آسیب شناسی و طب ورزشی معتقد است: شروع زودهنگام ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در کودکان در صورتی که ملاحظات تمرینی از سوی مربیان رعایت شود، نه تنها آسیبی به کودک وارد نمی‌کند، بلکه سبب افزایش پروسه رشد کودک می‌شود.

برنامه‌های کودک سال‌هاست که از دست رفته/ کمکی از ما نخواسته‌اند

مجری باسابقه برنامه‌های کودک تلویزیون معتقد است به دلیل حضور نداشتن افراد متخصص در تولید برنامه‌های کودک در سال‌های اخیر، این برنامه‌ها نمی توانند به نیازهای کودکان پاسخ دهند.

فعالیت مهدکودک ادارات نیازمند دریافت مجوز از بهزیستی است

قزوین- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: دریافت مجوز فعالیت مهدهای کودک در ادارات نیازمند دریافت مجوز از بهزیستی است.