سازمان‌های مردم‌نهاد درساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند

قزوین- استاندار قزوین از سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها خواست تا در حمایت، توانمندسازی و ساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند.مطالب مرتبط

سازمان‌های مردم‌نهاد درساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند

قزوین- استاندار قزوین از سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌ها خواست تا در حمایت، توانمندسازی و ساماندهی کودکان کار به کمک دولت بیایند.

دولت ‌قول داد ‌قانون سازمان مردم‌نهاد را تصویب کند

نماینده سازمان‌های مردم‌نهاد در هیئت نظارت بر تشکل‌های مردمی استان گیلان با اشاره به اینکه دولت ‌قول داد که قانون سازمان مردم نهاد را تصویب کند گفت: سازمان های مردم نهاد انتظار احترام از نهادهای دولتی دارند.

کمک به کودکان کار از طریق سازمان‌های مردم نهاد

کمک‌های مردم به کودکان کار و خیابانی باید از طریق سازمان‌های مردم نهاد، موسسات و خیریه‌ها و مراکزی که برای این امور در نظر گرفته شده، انجام شود

اقدامات قوه قضاییه و وزارت کشور برای شناسایی و ارجاع کودکان کار اتباع

معاون مشارکت های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور گفت:مردم باید بدانند کودکان خیابانی خودشان نیستند و دستهای پنهانی پشت این داستان است و کمک های مردم در خیابان نیز منجر به ماندن کودکان در خیابان می‌شود. بنابراین کمک‌ها باید از طریق سازمان‌های مردم نهاد، م

حمایت دولت از تقویت تشکل های مردم نهاد در گیلان

استاندار در نشست هم ‌اندیشی سازمان‌های مردم نهاد گیلان خواستار افزایش کیفیت خدمات تشکل های مردم نهاد و تعامل بیشتر آنها با مسوولان شد .

نمایشگاه عکس کودکان کار در سرای سعد السلطنه قزوین / زاهدی : کودک کار حاصل فقر اقتصادی این دوران است

استاندار قزوین در آیین گشایش نمایشگاه عکس کودکان کار گفت:ساماندهی کودکان کار به همکاری و همراهی سازمان های مردم نهاد،شهرداری‌ها و موسسات خیریه نیاز دارد.]]>

15 سازمان مردم نهاد برای حفاظت از منابع طبیعی راه اندازی شد

قصرشیرین - ایرنا - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ، از راه اندازی 15 سازمان مردم نهاد (سمن ) در استان به منظور حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست خبر داد.

سازمان‌های مردم نهاد حوزه مواد مخدر چهارمحال و بختیاری 40 درصد افزایش یافت

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه در 2 سال گذشته سازمان‌های مردم نهاد فعال در زمینه مواد مخدر 40 درصد افزایش داشته‌اند.

درخواست جوان‌ترین سازمان مردم‌نهاد از استاندار زنجان برای بازدید سرزده از منطقه انگوران

سازمان مردم‌نهاد جوان در دیدار با استاندار زنجان ضمن معرفی فعالیت‌ها درخواست‌هایی همچون نظارت بر آلودگی‌های زیست محیطی، مناسب‌سازی معابر، اشتغال جوان و بازدیده سرزده از منطقه انگوران را ارائه کردند.

تکیه به درآمدهای نفتی باعث گریز دولت از مردم شده است

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی آذربایجان‎شرقی گفت: تکیه به درآمدهای نفتی در گذشته موجب شده دولت به دلیل بی‎نیازی از مردم، مردم‎‌گریز و مردم به دلیل بهره‎مندی از درآمدهای نفتی دولت، دولت‎پذیر باشند.

مردم درباره ساماندهی کودکان کار بیشتر به خیریه‌ها اعتماد دارند

قزوین- نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه نشان داده که مردم در ساماندهی کودکان کار به خیریه‌ها و ان‌جی‌اوها بیشتر از کمک به خود این کودکان اعتماد و گرایش دارند.

مشارکت اجتماعی پایه توسعه پایدار در جامعه است

رشت- معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور با اشاره به اینکه دولت از سازمان‌های مردم نهاد حمایت می کند، گفت: مشارکت اجتماعی پایه توسعه پایدار در جامعه است.

ارشاد و شهرداری همدان برای ساخت پردیس سینمایی پای کار بیایند

همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید اداره کل ارشاد و شهرداری همدان با جدیت تمام برای ساخت پردیس سینمایی به میدان بیایند و برای تکمیل و بهره برداری این پروژه همت کنند.

لزوم ایجاد سامانه الکترونیکی برای ارائه خدمت به کودکان کار و خیابان/ خرید و فروش کودکان جان آنان را تهدید می‌کند

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان اینکه خرید و فروش کودکان مورد مهمی است که اکنون وجود دارد، گفت: جان کودکان در معرض خطر است لذا ما باید سامانه الکترونیکی برای ارائه خدمات تمام دستگاه‌های اجرایی به کودکان کار ایجاد کنیم.

دسترسی مردم به اطلاعات حقوق مدیران دولت هفته آینده در دولت بررسی می‌شود

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی از گزارش نهایی این سازمان در خصوص راه‌اندازی سامانه حقوق و مزایا به معاون اول رئیس جمهور و بررسی دسترسی عموم مردم به سامانه مذکور در جلسات هفته آینده هیئت دولت خبر داد.

بهزیستی خشونت علیه کودکان گُل فروش را پیگیری می کند

تهران- ایرنا- رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: این سازمان خشونت علیه کودکان گُل فروش را در کرمان پیگیری خواهد کرد و به آنان خدمات لازم را ارائه می کند اما بی مسئولیتی برخی سازمان ها موجب بروز چنین مسائلی در جامعه شده است.

متولی کنترل کودک در فضای اینترنت: دولت یا والدین؟

تهران- ایرنا- اینترنت ویژه کودکان به عنوان راهکاری برای مقابله با آسیب های حضور کودکان و نوجوانان در فضای مجازی مطرح است اما اساسا در این زمینه برخی به اعمال محدودیت های لازم از سوی دولت و اپراتورها معتقد هستند و گروهی می گویند طبقه بندی دسترسی کودک باید

مردم به کودکان خیابانی کمک مالی نکنند

معاون اجتماعی مرکز اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور: باید شهروندان و مردم متقاعد شوند که به کودکان خیابانی به هیچ وجه کمک مالی نکنند.

سازمانهای مردم ‌نهاد، شهوت اقتصادی و سیاسی ندارند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: سازمانهای مردم ‌نهاد، شهوت اقتصادی و سیاسی نداشته و افرادی علاقه‌ مند، متدین و متعهد به محل زندگی و جغرافیایی هستند که با هدف ایده‌پردازی و خدمت به همنوعان خود تشکیل شده‌اند.

یادداشت| ضرورت خدمت‌‌رسانی به مردم

سیاسیون کشور به خود بیایند و خود را بر مردم و خدا مقدم ندانند ، منافع شخصی را بر منافع ملی و منافع حزبی را بر منافع کشور مقدم نشمارند و برای کسب رضایت الهی خود را خدمتگزار ملت بدانند و به این ملت مظلوم خیانت نکنند.