تسهیلات اشتغال تنها به عشایر کوچ‌رو پرداخت می‌شود

کرمانشاه_مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: تنها به عشایر واقعی و صددرصد کوچ‌رو تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود.مطالب مرتبط

تسهیلات اشتغال تنها به عشایر کوچ‌رو پرداخت می‌شود

کرمانشاه_مدیرکل امور عشایری استان کرمانشاه گفت: تنها به عشایر واقعی و صددرصد کوچ‌رو تسهیلات اشتغال‌زایی پرداخت می‌شود.

حدود 25 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر ارومیه پرداخت شد

ارومیه - ایرنا - مدیر امور عشایر ارومیه گفت: با حمایت دولت تدبیر و امید، طی سه سال گذشته 24 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات در راستای غلبه بر مشکلات خشکسالی و همچنین تامین سرمایه در گردش به عشایر این شهرستان پرداخت شده است.

روند پرداخت تسهیلات اشتغال آسان شود

همدان- ایرنا- نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اشتغال را یکی از اولویت های اساسی کشور دانست و گفت: در این شرایط بانک ها باید روند پرداخت تسهیلات اشتغال را آسان کنند و هر کجا لازم باشد ما نیز کمک می کنیم.

40میلیاردتومان تسهیلات اشتغال به مددجویان گیلان پرداخت شد

رشت- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان از پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان استان خبر داد.

بانک ها روند پرداخت تسهیلات اشتغال را بهبود بخشند

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر تاکید کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال و جذب تسهیلات اشتغالزایی، بانک هایی که همراهی لازم را ندارند، 2 هفته مهلت دارند روند پرداخت تسهیلات اشتغال در این شهرستان را بهبود بخشند.

160 میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه 1023 پرونده برای دریافت تسهیلات روستایی تشکیل شد گفت: تا کنون 160 میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی در همدان پرداخت شد.

8933 روستایی در سیستان وبلوچستان تسهیلات اشتغال دریافت کردند

زاهدان - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: 282 میلیارد تومان تسهیلات با اشتغال پیش بینی شده برای هشت هزار و 933 نفر از محل منابع اشتغال روستایی در این استان از زمان فعال شدن سامانه کارا تاکنون پرداخت شده است.

24 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان باخرز پرداخت شد

مشهد- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باخرز گفت: امسال 24 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این نهاد پرداخت شده است.

فارس| 1.5 میلیارد دلار به اشتغال عشایر کشور اختصاص یافت

عضو فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی از تخصیص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال عشایر از صندوق توسعه ملی در سال گذشته خبرداد.

450 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در کرمان پرداخت شد

کرمان - ایرنا - رئیس صندوق کارآفرینی امید استان کرمان از پرداخت 450 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 545 طرح اشتغال روستایی طی سال جاری خبر داد و گفت: در این طرح برای 938 نفر اشتغالزایی مستقیم ایجاد شده است.

بوشهر| میزان پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در تنگستان افزایش یافت

فرماندار تنگستان از افزایش میزان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در این شهرستاان خبرداد و گفت: شهرستان تنگستان  مقام سوم پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان بوشهر دارد.

446 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در دشتستان پرداخت شد

بوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: تاکنون 446 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت اشتغال روستایی در شهرستان دشتستان این استان به 332 متقاضی پرداخت شده است.

کارشناسان بانک‌ها نسبت به پرداخت تسهیلات مغرضانه عمل نکنند

‌معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سیستان و بلوچستان در جمع فرمانداران استان گفت: سیستان و بلوچستان در ابتدای طرح جذب تسهیلات اشتغال زایی به لحاظ جذب و پرداخت تسهیلات در رتبه سی و یکم قرارداشت، اما با تلاش ها و پیگیری های انجام شده رتبه سو

کسب رتبه نخست استان دراعطای تسهیلات اشتغال روستایی درکشور

مدیرصندوق کارآفرینی امید استان یزد :تاکنون توانسته ایم یکصدوچهل و پنج درصد تسهیلات اشتغال روستایی دراستان پرداخت کنیم .

171میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به شهرستان دیر پرداخت شد

بوشهر-ایرنا -معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهرگفت:امسال مبلغ144 میلیارد و 376 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی و مبلغ 26 میلیارد و 800 میلیون ریال در قالب مشاغل خانگی به شهرستان دیر پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر تسریع شود

استاندار بوشهر با تاکید بر حمایت از کارآفرینان و طرح‌های اشتغال‌زایی روستایی گفت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و اشتغال‌زایی استان بوشهر تسریع کنند.

1260 میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل روستایی و عشایری در اردبیل پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: استان اردبیل در مرحله نخست پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری با پرداخت یک هزار و 260 میلیارد ریال تسهیلات توانست کارنامه موفقی از خود به جا بگذارد.

140 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت شد

استاندار بوشهر با اشاره به اجرای طرح‌ اشتغال‌زایی روستایی گفت: تاکنون 140 میلیارد تومان تسهیلات اعتباری اشتغال‌زایی روستایی در استان بوشهر پرداخت شده است.

پرداخت تسهیلات تحول اساسی در قطعه‌سازی ایجاد می‌کند

در پی اعلام خبر ارائه تسهیلات ۱۱ هزار میلیارد تومانی به قطعه‌سازان برای حفظ اشتغال در این صنعت، یک عضو انجمن قطعه‌سازان تهران گفت: امیدواریم وعده داده شده تحقق یابد چرا که مشکل اصلی این صنعت کمبود منابع مالی است و پرداخت این تسهیلات تحولات اساسی ایجاد خوا

تسهیلات بانک کشاورزی موجب اشتغال 1193 زنجانی شد

زنجان – ایرنا - مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان زنجان گفت: در 9 ماه گذشته از سالجاری با پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار در این استان یکهزار و 193 نفر مشغول بکار شدند.