کاهش بودجه فرهنگی وزارت علوم/ بودجه پاسخگوی نیاز فرهنگی نیست

معاون فرهنگی وزارت علوم گفت: بودجه معاونت فرهنگی در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ کاهش یافته و جوابگوی نیازهای فرهنگی نیست.مطالب مرتبط

اعتبارات فرهنگی پاسخگوی نیاز هنرمندان خراسان شمالی نیست

کمبود اعتبارات فرهنگی کارآمدی هنرمندان را به حاشیه برده است.

علاوه بر افزایش، کاهش بودجه را در اصلاحیه مدنظر قرار دهید

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی در جلسه علنی شورای شهر تهران در موافقت با اصلاحیه بودجه ۹۸ شهرداری خواستار بررسی کاهش بودجه پیشنهادی شد.

از بودجه معاونت جوانان ناراضی هستیم

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در صورت تفکیک وزارت ورزش و حوزه جوانان، بودجه در نظر گرفته شده برای جوانان به عنوان یک سازمان مستقل پاسخگوی هیچکدام از نیازهای ما نخواهد بود.

بودجه سال ٩٨ شورای شهر شیراز فرهنگی، اجتماعی و انسان‌محور است/ هیچ پروژه عمرانی شهرداری تعطیل نخواهد شد

سخنگوی شورای‌شهر شیراز رویکرد بودجه سال ٩٨ این شورا را فرهنگی، اجتماعی و انسان‌محوری برشمرد.]]>

خزانه‌دار فدراسیون فوتبال: بودجه بخش فرهنگی یک میلیارد و 100 میلیون تومان است/ برخی با الفبای بودجه‌نویسی آشنا نیستند

خزانه‌دار فدراسیون فوتبال درباره بودجه این فدراسیون توضیحاتی را ارائه کرد.

افزایش بودجه پارک‌های فناوری از اقدامات مثبت وزارت علوم است

رئیس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به افزایش بودجه پارک‌های علم و فناوری گفت: این نشان از نگاه مثبت وزارت علوم در این شرایط اقتصادی نسبت به پارک‌های علم و فناوری است.

توسعه و تجهیز کتابخانه‌های عمومی با بودجه‌های فعلی ممکن نیست

نائب رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: تهیه کتاب برای کتابخانه‌های موجود و توسعه و تجهیز این کتابخانه‌ها به هزینه زیادی نیاز دارد که با تخصیص بودجه‌های فعلی ممکن نیست.

اعتبارات حوزه فرهنگ کمتر از 2 درصد است

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در جامعه‌ ای زندگی می کنیم که اعتبارات کل حوزه فرهنگ کمتر از ٢ درصد است؛ در حالی که برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نهادینه کردن این فرهنگ باید اقدامات فرهنگی انجام شود که نیاز به بودجه

بودجه ۵۰ میلیارد تومانی رادیو در سال ۹۷/ همه دیون پرداخت شد

حمید شاه آبادی معاون صدای سازمان صداوسیما ضمن اشاره به افزایش بودجه رادیو در سال ۹۷ به ۵۰ میلیارد تومان، از نیاز به افزایش بودجه تا ۲۰ درصد دیگر در سال ۹۸ خبر داد.

بودجه 2020 آمریکا: پنتاگون 5 افزایش وزارت خارجه 23 درصد کاهش

رئیس جمهور آمریکا خواستار افزایش پنج درصدی بودجه پنتاگون در سال آتی میلادی است.

کاهش شدید بودجه نهادهای مهم آمریکا در بودجه پیشنهادی 2020 ترامپ

ترجیح می دهیم مدیران شهرداری از خود کارکنان باشند

شماره جدید نشریه کاسپین قزوین در گفت و گویی با رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قزوین بر روند اجرای برنامه های فرهنگی و بودجه شهرداری پرداخته است.

آیا اجرای رتبه‌بندی معلمان در سال 98 "فریب" است؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه بودجه دانشگاه فرهنگیان پاسخگوی نیازها نیست، گفت: تا وقتی که دولت قانون رتبه‌بندی را آماده نکند تخصیص اعتبار برای آن فایده‌ای ندارد و در این شرایط هر حرفی که زده می‌شود جز فریب نیست.

بودجه 98 معاونت علمی ریاست جمهوری کاهش نمی‌یابد

تهران- ایرنا- این روزها زمزمه کاهش بودجه پیشنهادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای سال 98، موجب نگرانی اهالی علم و فناوری کشور شده بود که با رایزنی‌های انجام شده مسئولان مرتبط ، رقم بودجه پیشنهادی این معاونت به میزان سال گذشته برگشت پیدا کرد.

بودجه 200 میلیاردی فرهنگی شهرداری در کجا هزینه می‌شود

بیمه افراد مجهول الهویه به بودجه خاص نیاز دارد

رئیس سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه افراد مجهول الهویه به بودجه خاص نیاز دارد و لازم است که در سال ۹۹ بودجه‌ای خاص تحت عنوان «درمان افراد مجهول الهویه» در نظر گرفته شود.

اذعان ترامپ به شکست در جنگ نرم علیه ایران/ کاهش بودجه رسانه‌های معاند فارسی‌زبان

رئیس‌جمهور آمریکا پس از اذعان به ناکارآمدی رسانه‌های معاند فارسی‌زبان در پیشبرد جنگ نرم علیه ایران بودجه پیشنهادی خود برای این رسانه‌ها را در لایحه بودجه مربوط به سال مالی 2020 کاهش داده است.

بودجه دفاع موشکی آمریکا کاهش یافت

تهران – ایرنا – دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشنهاد کاهش بودجه دفاع موشکی ایالات متحده را مطرح کرده است، تا بدین نحو گسترش مجموعه ای از ابزارهای بازدارنده به مدت دو سال به تعویق افتد.

پروژه‌های فرهنگی و اجتماعی، محور بودجه ۹۸ / گردشگری عامل توسعه شهر بندرعباس است

کاهش ازدواج علاوه بر حوزه مالی، عوامل فرهنگی دارد

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: معتقدیم کاهش ازدواج علاوه بر حوزه مالی، عوامل فرهنگی دارد و زیر بار تعهد رفتن جوانان برای تشکیل زندگی مشترک کم شده است.