اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی در مناطق محروم برگزار می شود

کانون جهادی محیا توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران اردوی جهادی پزشکی را در یکی از مناطق محروم شهر ری برگزار می کند.مطالب مرتبط

اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی در مناطق محروم برگزار می شود

کانون جهادی محیا توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران اردوی جهادی پزشکی را در یکی از مناطق محروم شهر ری برگزار می کند.

اشتغال زایی در مناطق محروم به همت گروههای جهادی

از چندین سال پیش تاکنون گروه های جهادی با همت طلاب و روحانیون در مناطق محروم کشور اردوهای مختلف برگزار کرده و خدمات متعدد پزشکی، آموزشی، عمرانی و غیره به افراد بی بضاعت ارائه کرده اند.

اردوی جهادی درمانی در مدرسه شوریده شیرازی

جمعی از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مدرسه شوریده شیرازی اردوی جهادی درمانی برگزار کردند.

20 گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان پارس‌آباد اعزام شد

فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد از اجرای 26 پروژه محرومیت‌زدایی در 9 ماهه امسال توسط بسیجیان در مناطق محروم شهرستان خبر داد و گفت: در این مدت 340 نفر در قالب 20 گروه جهادی به این مناطق اعزام شدند.

خدمات پزشکی گروه های جهادی به مردم کلاته سهراب

یکی از مهم ترین دستاوردهای برقراری نظام جمهوری اسلامی در کشور، ارائه خدمات پزشکی در همه مناطق به ویژه در نواحی کمتر برخوردار است. با فعالیت گروه های جهادی، دسترسی مردم این مناطق به امکانات بهداشتی و پزشکی بیشتر هم شده است.

اردوهای جهادی سلامت همزمان با 40 سالگی انقلاب افزایش می یابد

شیراز -ایرنا- دبیر ستاد فعالیت های جهادی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: بیش از 970 اردوی جهادی کشوری در یک سال و نیم اخیر در عرصه سلامت برگزار شد و همزمان با 40 سالگی انقلاب این فعالیت ها به بیش از دو برابر تا پایان سالجاری افزایش می یابد.

روسای سازمان بسیج سازندگی و جامعه پزشکی فارس از مناطق محروم رستم بازدید کردند

روسای بسیج سازندگی و جامعه پزشکی استان فارس از مناطق محروم شهرستان رستم در بخش‌های مرکزی و سورنای این شهرستان بازدید کرده و در برپایی بیمارستان بزرگ صحرایی در این مناطق توافق کردند.

فردا آخرین مهلت تکمیل مدارک دانشجویان علوم پزشکی متقاضی انتقال

دانشجویان علوم پزشکی متقاضی انتقال و میهمانی تا فردا ۲۳ دی فرصت دارند در صورت موافقت با درخواست آنها مدارک و اطلاعات مورد نیاز دانشگاه مقصد را ارسال کنند.

انتقاد از تاسیس دانشگاه علوم پزشکی خصوصی/این تصمیم مغایر منافع دانشجویان است

دبیر صنفی بیست و دومین دوره سمینار دانشجویان داروسازی ایران از تصمیم وزارت بهداشت مبنی بر تاسیس دانشگاه علوم پزشکی خصوصی انتقاد کرد و این تصمیم را مغایر منافع دانشجویان و جامعه دانست.

اعتراض دانشجویان علوم پزشکی شیراز به اجرای آئین نامه بازنگری خصوصی سازی رشته های پزشکی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به دغدغه دانشجویان معترض درباره اجرای آئین نامه بازنگری خصوصی سازی رشته های پزشکی پاسخ داد.

توسعه زیرساختهای مناطق روستایی و محروم

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه ۶۸ درصد خدمات امداد در مناطق محروم انجام می شود، گفت: ۹۸ درصد روستاهای زیر ۲۰ خانوار تحت پوشش آب و برق قرار گرفته اند.

خدمت رسانی گروه جهادی دندانپزشکی در لنده

گروه جهادی دندانپزشکی شهید احمد کاظمی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مردم لنده خدمات ارائه می کند.

مطالبات اولیت دار دانشجویان علوم پزشکی شهیدبهشتی مطرح شد

۶ دانشجوی عضو تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای نخستین بار در هیئت‌ رئیسه دانشگاه حضور پیدا کردند و به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

عدم دسترسی به آب آشامیدنی در برخی مدارس مناطق محروم/رشد ویژه حقوق معلمان در سال آتی

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات مدارس در مناطق محروم در شورای هماهنگی بهبود شاخص‌های آموزشی مناطق محروم گفت: پیشنهادم این است که مشکلات اولویت دار در این استان‌ها در حوزه بهداشتی مورد توجه قرار بگیرد که از جمله آنها می‌توان

اعتراض دانشجویان شیرازی به خصوصی‌سازی رشته‌های پزشکی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور مقابل ساختمان مدیریت این دانشگاه، با طرح خصوصی سازی رشته‌های پزشکی اعتراض کردند.

شکاف اطلاعاتی بین مسئولان و دانشجویان زمینه‌ساز بروز ابهام است

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دیدار با ۶ نفر از مسئولان تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن ابراز خرسندی از دیدار مشترک با دانشجویان، شکاف اطلاعاتی بین مسئولان و دانشجویان را زمینه‌ساز بروز ابهام در برخی ح

نخستین دوره دانشجویان داروسازی در گیلان فارغ التحصیل شدند

رشت - ایرنا- جشن فارغ التحصیلی اولین دوره دانشجویان رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان امروز (پنجشنبه) در رشت برگزار شد.

لزوم استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان

مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: با فعال شدن بازوهای استانی قرارگاه جهادی ستاد، از ظرفیت گروه‌های جهادی بومی استانها و شهرستان‌های محروم استفاده می کنیم.

یک خیر ساخت 20 مدرسه را در خاش کلید زد

زاهدان - ایرنا - فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: در اقدامی خداپسندانه و جهادی یک خیر ساخت 20 باب فضای آموزشی یک تا 6 کلاسه را در مناطق محروم این شهرستان شروع کرد.

ویزیت رایگان مهاجرین افغانستانی توسط گروه جهادی شهید ابوحامد

هم‌زمان با ایام ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، گروه جهادی شهید ابوحامد وابسته به جامعه مداحان افغانستان، اقدام به اعزام یک تیم پزشکی ویزیت و توزیع داروی رایگان برای مهاجرین افغانستانی منطقه محروم کریم‌آباد کهریزک ولایت تهران کرده است.