اردوی جهادی دانشجویان علوم پزشکی در مناطق محروم برگزار می شود

کانون جهادی محیا توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران اردوی جهادی پزشکی را در یکی از مناطق محروم شهر ری برگزار می کند.مطالب مرتبط

‌عطر خوش مهربانی در مناطق محروم؛ اردوی جهادی پزشکان و متخصصان اهوازی در حاشیه شهر

جهادگران عرصه درمانی و پزشکی در بیست و دومین اردوی جهادی پزشکی در بخش های فرهنگی، ورزشی، بهداشتی و پزشکی برای اهالی مناطق محروم حاشیه شهر اهواز خدمات ارائه دادند.

ارائه خدمات درمانی در مناطق محروم جهرم

پزشکان جهرمی در قالب اردوی جهادی به مردم مناطق محروم شهرستان جهرم خدمات پزشکی ارائه کردند.

خدمات ۱۰۰ گروه جهادی به مددجویان مناطق محروم کشور

مسئول دبیرخانه هماهنگی تشکل‌های جهادی کمیته امداد از حضور بیش از ۱۰۰ گروه جهادی برای ارائه خدمت به مددجویان مناطق محروم در تعطیلات نوروزی خبر داد.

اعزام ۱۶ تیم پزشکی به مناطق محروم بویراحمد

۱۶ تیم پزشکی به همت گروه جهادی سلامت ایقان به مناطق محروم شهرستان بویراحمد اعزام شدند.

خراسان جنوبی| اعزام 10 گروه جهادی به مناطق محروم نهبندان در نوروز 98

فرماندار نهبندان از اعزام 10 گروه جهادی به مناطق محروم این شهرستان در نوروز 98 خبر داد و گفت: گروه‌های جهادی در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی اشتغالزایی، فرهنگی، آموزشی و عمرانی و بهداشتی در 47 نقطه از روستاهای مرزی شهرستان مستقر می‌شوند.

فعالیت گروه های جهادی قم در مناطق محروم تا 16 فروردین 98 ادامه دارد

مسئول جهاد سازندگی بسیج دانشجویی قم گفت: گروه‌های جهادی استان فعالیت خود را از چهاردهم اسفندماه آغاز کردند و تا 16 فروردین ماه سال آینده به در مناطق محروم خدمات فرهنگی و عمرانی ارائه می دهند.

25 گروه جهادی به مناطق محروم همدان اعزام می‌شوند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) گفت: همزمان با آغاز سال نو 25 گروه جهادی برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم و حاشیه شهر همدان اعزام می‌شوند.

24 هزارنفر جهادگر نوروز به مناطق محروم می روند

تهران- ایرنا- رییس سازمان بسیج سازندگی گفت: در ایام نوروز سال 98 هزار و 167 گروه جهادی در قالب 24 هزار نفر در مناطق محروم مشغول فعالیت می شوند.

افزایش شهریه دانشجویان علوم پزشکی ازسال آینده

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، از افزایش میزان شهریه و وام دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی از سال ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: مبلغ این افزایش هنوز تعیین تکلیف نشده، اما یقینا افزایشی در شهریه و وام‌های دانشجویان خواهیم داشت.

خدمات رسانی بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم

بسیج جامعه پزشکی استان با حضور در مناطق محروم روستایی شهرستان بدره به مردم خدمات بهداشتی و درمانی رایگان ارائه کردند.

برگزاری جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی ۹۰ دانشگاه علوم پزشکی کردستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: امروز ۲۸ نفر از دانشجویان ورودی سال ۹۰ در دانشگاه علوم پزشکی کردستان فارغ التحصیل می‌شوند.

اعزام ۱۵۰ مبلغ به مناطق محروم در تعطیلات نوروز

در تعطیلات نوروز ۱۵ گروه جهادی به مناطق محروم خراسان جنوبی اعزام می شوند.

گرانی، گریبانگیر دندان‌پزشکی/ توزیع ۱۷۰۰ دندانپزشک در مناطق محروم

رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت با بیان اینکه مشکل دهان و دندان در بیش از ۹۰ درصد افراد جامعه ما وجود دارد، اقدامات انجام شده در زمینه بهبود ارائه خدمات دندان‌پزشکی در روستاها و مناطق محروم و همچنین گروه سنی زیر ۱۴ سال را تشریح کرد.

مراسم اعتکاف دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار می شود

اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی علاقمند به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف تا شنبه ۲۵ اسفند فرصت دارند ثبت نام کنند.

اهدای کالبد به دانشگاه علوم پزشکی سمنان

پیکر مرحوم باقر پورذاتی از کارکنان آموزش دانشگاه علوم پزشکی ایران به منظور آموزش دانشجویان به دانشگاه علوم پزشکی سمنان اهدا شد.

دانشجویان پزشکی با «اخلاق حرفه‌ای» آشنا می‌شوند

وزارت بهداشت «راهنمای عمومی اخلاق حرفه‌ای» را که به پیشنهاد کمیسیون تخصصی اخلاق به تصویب شورای عالی نظام پزشکی رسیده است، به عنوان یکی از دروس دانشجویان علوم پزشکی، لازم الاجرا دانست.

شبنم مقدمی در میان دانش‌آموزان مناطق محروم

پانزدهمین دوره جشنواره‌ شاد دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس با محوریت مناطق محروم و آسیب دیده در کشور به مدت دوهفته در شهرستان گچساران برگزار شد.

شرایط اسکان دانشجویان خوابگاهی علوم پزشکی مشهد در ایام نوروز

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، شرایط اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را در ایام نوروز اعلام کرد.

دانشجویان پزشکی با اخلاق حرفه‌ای آشنا می‌شوند

تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون تخصصی اخلاق سازمان نظام پزشکی گفت: وزارت بهداشت «راهنمای عمومی اخلاق حرفه‌ای» را که به پیشنهاد کمیسیون تخصصی اخلاق به تصویب شورای عالی نظام پزشکی رسیده است، به عنوان یکی از دروس دانشجویان علوم پزشکی، لازم الاجرا دانست.

ارائه واحد درسی «راهنمای عمومی اخلاق حرفه‌ای» به دانشجویان پزشکی

وزارت بهداشت «راهنمای عمومی اخلاق حرفه‌ای» را که به پیشنهاد کمیسیون تخصصی اخلاق به تصویب شورای عالی نظام پزشکی رسیده است، به عنوان یکی از دروس دانشجویان علوم پزشکی، لازم الاجرا دانست.