تربیت دینی در عصر غیبت/ چرا در آخرالزمان دینداری دشوار است؟

روایات مربوط به آخرالزمان نشان می دهد که دینداری در عصر غیبت کار بسیار دشواری است.مطالب مرتبط

تقویت تربیت دینی راهکار پیشگیری از تهاجم فرهنگی است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: خانواده ها باید با استفاده از شیوه‌های تربیت دینی و اسلامی فرزندان خود را از آسیب‌ های تهاجم فرهنگی در امان نگهدارند.

معرفی شخصیت هل بوی، هیولای آخرالزمان

آیا علم دینی محقق خواهد شد؟/ مدعای موافقین و منتقدین علم دینی

بحث از علم دینی به دلیل نامشخص بودن و ابهام در چیستی و چرایی و چگونگی آن در دوره کنونی، بیش از هر زمان دیگری در حال به حاشیه رفتن است.

به بهانۀ بهار: طبیعت، وارونۀ تربیت

بهار، سراسر به تربیت می‌ماند جز آنکه وارونه است. درختان را می رویانند، اما آدمیان خود باید برویند. بهار در بند ضرورت است و تربیت در بند آزادی.

فرخوان مشمولان غایبی که بالای 8 سال غیبت دارند

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از آغاز فرآیند فراخوان مشمولانی خبر داد که بیش از هشت سال غیبت سربازی دارند.

لیگ قهرمانان اروپا| عملیات دشوار لیورپول در خانه بایرن و کار سخت لیون در زمین بارسلونا

فوتبال جهان - نبردی کاملا برابر در آلیانتس آره‌نای مونیخ و جدالی به ظاهر دشوار در نوکمپ، حسن ختام مرحله یک‌هشتم‌نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

تهران| کار در حوزه فرهنگ عمومی دشوار و دیربازده است

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به تزریق بیش از 60 درصد بودجه اختصاصی به استان‌ها گفت: کار در حوزه فرهنگ عمومی دشوار و دیربازده است و خروجی مناسب مستلزم کار در صف و ستاد با یکدیگر است.

نقش بانوان فرهنگی در ارتقای نظام تعلیم و تربیت برجسته است

قزوین - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش قزوین با اشاره به نقش برجسته و تاثیرگذار بانوان در تربیت افراد جامعه گفت: معلمان زن اساسی ترین جایگاه را در تربیت دانش آموزان در تمامی ساحت های مورد تاکید سند تحول بنیادین دارند.

بی حرمتی به اماکن دینی، حرکتی ضد بشری است

ارومیه - ایرنا- دبیرکل اتحادیه جهانی آشوریان ضمن محکوم کردن حمله گروه های جنایتکار به مراسم دینی مسلمانان در دو مسجد در «نیوزیلند» گفت: بی حرمتی و اهانت به اماکن دینی از سوی هر گروهی یک حرکت جنایتکارانه و ضد بشری بوده و اهانت به تمامی موحدان جهان است.

تشریح فعالیت‌های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی درامورتربیتی

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور با حضور در نخستین کنفرانس بین المللی تربیت دینی در ادیان ابراهیمی به تشریح موفقیت‌ها و تجربیات اتحادیه در امور تربیتی نوجوانان پرداخت.

دلیل غیبت شهنازی در مراسم‌های رسمی از زبان صالحی امیری

رییس کمیته ملی المپیک در مورد دلیل غیبت دبیر کل کمیته ملی المپیک در مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش ایران گفت‌: شهنازی در این ایام مشغله‌های مختلفی دارد و بیش‌تر کارهای اجرایی من بر دوش او است.

محتوای دینی باید دارای ویژگی های نسل نوین رسانه ها باشد

رئیس هیئت مدیره بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در سومین نشست بازاریابی محتوای دینی در حوزه سبک زندگی و مصرف کالای فرهنگی گفت: محتوای دینی باید دارای ویژگی های نسل نوین رسانه ها باشد.

تهدید هواداران یووه به پس دادن بلیت ها در صورت غیبت رونالدو

تهران- ایرنا- هواداران تیم یوونتوس بیمناک از نیمکت نشینی جادوگر تازه وارد تیمشان، با تجمع در برابر دفتر مرکزی این تیم در شهر جنوا، مقامات بانوی پیر را تهدید کردند که در صورت غیبت «کریستیانو رونالدو» در بازی های سری آ، بلیت های خود را پس خواهند داد.

واکنش هواداران خشمگین یووه به غیبت رونالدو مقابل جنوا

تهران- ایرنا- هواداران خشمگین تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا پس از آگاهی از غیبت «کریستیانو رونالدو» در بازی مقابل جنوا که در نهایت با نخستین شکست بانوی پیر همراه شد، خواستار بازگرداندن پول بلیت های بازی شدند.

کارلوس گاریدو: می‌خواهیم برنده بازی مقابل استقلال باشیم/ غیبت کایو به خاطر مصدومیت است نه اختلاف با من

کارلوس گاریدو، سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال العین امارات تأکید کرد، غیبت بازیکن برزیلی این تیم در دیدار مقابل استقلال به خاطر مصدومیت است نه اختلاف با او.

نیکوخصلت: پایه و اساس مدیریت در فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها سنتی است

عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تبریز معتقد است که فلسفه ورزش، تربیت بدنی و قهرمان پروری در کشور درست تدوین نشده است.

مجلس برای غیبت در جلسات هیات اجرایی انتخابات مجازاتی تعیین نکرد

تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف ماده 61 طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات، با اعمال مجازات برای غیبت غیرموجه اعضای اداری و سایر اعضای هیات های اجرایی در جلسات این هیات در انتخابات مخالفت کردند.

اجازه وارد شدن خدشه به حریم تعلیم و تربیت را نمی دهیم

ارومیه - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: محیط مدرسه و فضای آن دارای قداست است و با رفتارهایی که باعث خدشه دار شدن نظام تعلیم و تربیت شود، برخورد می کنیم.

دوره آموزشی تربیت مبلغ خمس

مراسم اختتامیه اولین دوره آموزشی تربیت مبلغ خمس در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه برگزار شد.

اردوغان: دیدن رشد ترکیه برای پسمانده‌های جنگ‌های صلیبی دشوار است

اردوغان گفت: دیدن رشد و پیشرفت ترکیه برای پسمانده‌های جنگ‌های صلیبی دشوار است.