واکنش مهرنیا به توضیحات دبیر اجرایی«فجر»/سیستم را باید اصلاح کنیم

سرپرست گروه موسیقی «همایون» پس از واکنش دبیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر نسبت به انتقادات مطرح شده درباره نحوه انتخاب آثار، متن دیگری را منتشر کرد.مطالب مرتبط

واکنش مهرنیا به توضیحات دبیر اجرایی«فجر»/سیستم را باید اصلاح کنیم

سرپرست گروه موسیقی «همایون» پس از واکنش دبیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر نسبت به انتقادات مطرح شده درباره نحوه انتخاب آثار، متن دیگری را منتشر کرد.

دعوای قدرت را در باقیمانده ٔعمر دولتِ بروکرات- اصلاح‌طلب بر سر سفره‌ مردم نبرید

مجتبی زارعی به اظهارات محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور مبنی بر اینکه « ما از تشکیل کمیته مشترک اصلاح‌طلبان و دولت استقبال می‌کنیم»، واکنش نشان داد.

سیستم آموزش هنر باید از بنیاد اصلاح شود

یک استاد دانشگاه رشته مجسمه‌سازی معتقد است که مشکلات آموزشی باید از ریشه حل شوند تا در دانشگاه مشکل‌ساز نشوند.

توضیحات بطحایی درباره اصلاحات ساختاری آموزش و پرورش از ستاد تا مناطق

وزیر آموزش و پرورش گفت: اصلاحات ساختاری را در ستاد آموزش و پرورش شروع کرده‌ایم و بعد به استان‌ها و مناطق وارد خواهیم شد و نکته این است که در این اصلاح ساختار باید تلاش کنیم فعالیت‌ها و وظایف موازی در واحد‌های وزارتخانه کاهش یابد.

هادی غفاری در واکنش به واعظی: اصلاح‌طلبان مردم را متقاعد کردند به روحانی رای دهند

هادی غفاری فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به اظهارات رئیس دفتر روحانی به تسنیم می‌گوید: 90درصد آراء روحانی به فعالیت اصلاح‌طلبان مربوط بود.

دولت و مجلس توضیحات بیشتری به مجمع ارائه دهند

تهران- ایرنا- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت و مجلس باید توضیحات بیشتری درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان‌ یافته فراملی (پالرمو) در مجمع تشخیص مصلحت ارائه دهند.

واکنش ابطحی به گفتگوی تسنیم با رئیس دفتر روحانی؛ "مجسمه واعظی را باید طلا گرفت"

رئیس دفتر رئیس دولت اصلاحات در واکنش به اظهارات اخیر واعظی مبنی بر عدم ائتلاف دولت با اصلاح طلبان در انتخابات 92 و 96 واکنش نشان داد.

توضیحات دبیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر درباره گلایه‌های یک هنرمند

دبیراجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر پس از انتشار متن انتقادی سرپرست گروه «همایون» مبنی‌بر عدم تمایل این مجموعه برای حضور در جشنواره توضیحاتی را ارائه داد.

از «تمامیت‌خواهی» تا «طلبکاری»؛ حمله روزنامه‌های اصلاح‌طلب به واعظی

مصاحبه روز گذشته واعظی با تسنیم درباره عدم ائتلاف دولت با اصلاح طلبان با واکنش فعالان و رسانه‌های اصلاح‌طلب روبرو شد.

وعده معاون فرهنگی ارشاد برای اصلاح نگاه‌های سیاسی در اداره کتاب

معاون فرهنگی وزارت ارشاد در واکنش استعفای اسماعیلی امینی از سرگروهی بخش شعر اداره کتاب گفت: تلاش کردیم اولویت این اداره سیاست نباشد، اما اگر چنین بود اصلاح می‌کنیم.

ماجرای ویلاسازی نماینده تهران در منطقه لواسان + توضیحات فاطمه حسینی

در روزهای گذشته تصاویری از ویلاسازی سیده فاطمه حسینی نماینده اصلاح‌طلب تهران در مجلس در شبکه‌های اجتماعی پخش شد که واکنش وی را در پی داشت.

ضرب‌الاجل وزیر نیرو برای اصلاح شیوه‌های مصرب آب

وزیر نیرو گفت: برای حکمرانی خوب در بخش آب باید از نقطه اصلاح ساختار به عنوان یک شرط لازم شروع کنیم.

نقد دلسوزانه و منصفانه در اصلاح امور اجرایی موثر است

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه از نقد دلسوزانه و منصفانه اهالی رسانه برای اصلاح امور استقبال می کنیم، گفت: آمادگی همکاری و ارتباط بیشتر و بهتر با رسانه های استان در جهت کمک به تحقق مطالبات مردم و رسیدن به اهداف مورد ن

«خوداظهاری» ملاک وفاداری نامزدها به نظام است

تهران- ایرنا- دست‌کم در 6 ماه گذشته، در واکنش به آنچه رسانه‌ها نواقص انتخابات می‌خواندند، پاسخ سخنگوی شورای نگهبان تنها یک جمله بود: «قانون اصلاح شود.» عباسعلی کدخدایی در واکنش به این پرسش‌های مکرر، در «توئیتر» هم نوشت که «اصلاح فوری قانون انتخابات ضرورتی

انتقاد یک اصلاح‌طلب دیگر از واعظی؛ در حد ائتلاف با اصلاح‌طلبان نبودید

عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در واکنش به اظهارات اخیر واعظی مبنی بر عدم ائتلاف با اصلاح‌طلبان تندرو گفت:‌ حزب واعظی درحد ائتلاف با اصلاح طلبان نبود.

قوامی: ناکارآمدی دولت روحانی و اتهامات برادرش به نام اصلاح‌طلبان نوشته می‌شود

حجت‌الاسلام ناصر قوامی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به اظهارات واعظی مبنی بر عدم ائتلاف با اصلاح‌طلبان گفت: بیان اینگونه اظهارنظرات ناشی از عدم صداقت واعظی است.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد.

مردم در فشار معیشت هستند/ باید تمام همت ما برای حل مشکلات باشد

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مردم در فشار معیشت هستند و نمی‌توانیم آن را فراموش کنیم، گفت: باید تمام همت ما این باشد که این مشکلات را حل کنیم.

عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی شبکه آبیاری دشت میناب آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی مرحله اول شبکه آبیاری دشت میناب با حضور استاندار هرمزگان، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسوولان عصر امروز آغاز شد.

استانی شدن انتخابات، سیستم ارباب- رعیتی ایجاد می‌کند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات بار مالی دارد و از سوی دیگر با تصویب آن سیستم ارباب-رعیتی ایجاد می‌شود.