ساختاریهایی که وقاحت و خشونت می‌زایند،از دورهمی تا گشت ارشاد

زرنگی و رموز موفقیت در جامعه ایرانی امروز، پیوندی ناگسستنی با «پررویی» و «وقاحت» پیدا کرده است؛ امروزه زرنگترین‌هاف همان پروترین‌ها هستند!مطالب مرتبط

ساختاریهایی که وقاحت و خشونت می‌زایند،از دورهمی تا گشت ارشاد

زرنگی و رموز موفقیت در جامعه ایرانی امروز، پیوندی ناگسستنی با «پررویی» و «وقاحت» پیدا کرده است؛ امروزه زرنگترین‌هاف همان پروترین‌ها هستند!

ساختارهایی که وقاحت و خشونت می‌زایند،از «دورهمی» تا «گشت ارشاد»

زرنگی و رموز موفقیت در جامعه ایرانی امروز، پیوندی ناگسستنی با «پررویی» و «وقاحت» پیدا کرده است؛ امروزه زرنگترین‌ها، همان پرروترین‌ها هستند!

واکاوی خشونت‌های عریان در جامعه

روزهای اخیر اخبار ناگواری از خشونت افراد با یکدیگر، خشونت برخی مسئولان با افراد بی‌گناه نظیر کودکان کار به اطلاع افکار عمومی رسیده و امنیت روانی و عاطفی جامعه را دستخوش آسیب کرده است. خشونت از کلیدواژه‌هایی است که اخیرا در گوش جامعه پیچیده و روان مردم با

دورهمی های خیابانی، قطعه گمشده شهر

شماره جدید نشریه پیام شهر در جدیدترین شماره خود در مطلبی با تیتر 'دورهمی های خیابانی، قطعه گمشده شهر' از نبود فضایی برای تعاملات اجتماعی شهروندان گزارش داده است.

مکرون: خشونت نتیجه ای برای کشور به همراه ندارد

رئیس جمهور فرانسه در مراسم آغاز گفتگوی بزرگ ملی در تاکید کرد خشم و خشونت به حل مشکلات فرانسه کمکی نمی کند.

مکرون: خشونت کمکی به حل مشکلات نمی کند

تهران - ایرنا - رئیس جمهور فرانسه روز سه شنبه در نخستین روز از آغاز طرح 'گفت وگوی ملی'، ضمن دعوت از همه فرانسوی ها برای شرکت در این طرح ملی، تاکید کرد که خشونت هیچ کمکی به حل مشکلات نمی کند.

راهپیمایی هزاران نفر از مردم کلمبیا علیه خشونت

هزاران نفر از مردم کلمبیا با در دست داشتن پرچم‌های سفید برای اعلام انزجار نسبت به خشونت‌ها رخ داده پس از حمله مرگبار اخیر به خیابان‌ها آمدند.

عدم تناسب مجازات با جرم در لایحه «رفع خشونت علیه زنان»

جمعی از حقوق‌دانان کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه ایرادات حقوقی را متوجه برخی مفاد لایحه «رفع خشونت علیه زنان» دانستند.

اورژانس اجتماعی تابوشکن اعلام خشونت‌های خانگی

شیراز- ایرنا- راه‌اندازی اورژانس اجتماعی و گسترش آن در چند سال اخیر تابو بودن اطلاع ‌رسانی خشونت‌های خانگی را شکسته است و هم به منزله عامل پیشگیرنده و درمانی آسیب‌های عمیق روحی و تألمات را درمان می‌کند.

هشدار سازمان ملل درباره افزایش خشونت‌ها در میانمار

کارشناس سازمان ملل در امور میانمار نسبت به افزایش خشونت‌ها در شمال و مرکز ایالت راخین هشدار داد و از همه طرف‌ها خواست از استفاده از زور خودداری کرده و از جان غیرنظامیان محافظت کنند.

افزایش خشونت علیه پرستاران/فرهنگسازی سلامت مورد غفلت است

اردبیل - رئیس هیئت مدیره نظام پرستاری استان اردبیل گفت: در ماه‌های اخیر خشونت بر علیه پرستاران افزایش پیدا کرده و بروز چنین ناملایماتی‌ مناسب نیست.

راه اندازی کمیته‌ای علیه خشونت در دانشگاه‌های ترکیه

وزارت آموزش و پرورش ترکیه قصد راه‌اندازی یک کمیته مشترک را دارد تا میزان خشونت‌ در دانشگاه‌های ترکیه را کاهش دهد.

دورهمی غول‌های فناوری در نمایشگاه CES ۲۰۱۹+ عکس

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

زندگی کارگران اولویت دولت باشد؛ ایران جواهر خاورمیانه؛ وقاحت فرانسوی و معرفی بانک‌های متخلف به هیات انتظامی؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.

بهزیستی خشونت علیه کودکان گُل فروش را پیگیری می کند

تهران- ایرنا- رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: این سازمان خشونت علیه کودکان گُل فروش را در کرمان پیگیری خواهد کرد و به آنان خدمات لازم را ارائه می کند اما بی مسئولیتی برخی سازمان ها موجب بروز چنین مسائلی در جامعه شده است.

دورهمی با غذای دام!

عضو شورای مرکزی خانه کشاورز گفت: این روزها برخی خوراکی‌فروشی‌ها به جای ذرت انسانی، ذرت دامی به مردم می‌فروشند.

وزیر ارشاد: کشف یک میلیون جلد کتاب قاچاق در ماه‌های اخیر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در یک ماه اخیر با کار مشترک وزارت ارشاد و نیروی انتظامی، یک میلیون جلد کتاب قاچاق کشف شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان منصوب شد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی رضا کمالی زرکانی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان منصوب کرد.

پیش بینی خشونت بیشتر در فرانسه

کشف یک میلیون کتاب قاچاق

وزیر ارشاد: یکی از حوزه‌های تعامل وزارت ارشاد با نیروی انتظامی، حوزه مبارزه با قاچاق در عرصه فرهنگ است