ساختاریهایی که وقاحت و خشونت می‌زایند،از دورهمی تا گشت ارشاد

زرنگی و رموز موفقیت در جامعه ایرانی امروز، پیوندی ناگسستنی با «پررویی» و «وقاحت» پیدا کرده است؛ امروزه زرنگترین‌هاف همان پروترین‌ها هستند!مطالب مرتبط

پخش «خندوانه» و «دورهمی» در نوروز

شبکه نسیم با فرا رسیدن نوروز ۹۸ ویژه‌برنامه‌های «خندوانه»، «دورهمی»، «کودک شو»، «شکرستان» و «شوتبال» را برای تعطیلات نوروز تدارک دیده است.

اکران فیلم سینمایی 23 نفر در نخستین دورهمی نوجوانان پیشران

اولین دورهمی هسته‌های نوجوانان پیشران با حضور 400 نوجوان در قالب 40 هسته فعال برگزار شد.

میرباقری: دورهمی نوروز به آنتن می‌رسد / مدیران جوان ناکارآمد تغییر می‌کنند

معاون سیما در گفتگو با خبرگزاری تسنیم درباره موضوع پخش فصل جدید برنامه «دورهمی»، جوان‌گرایی و مدیران جوان انتخاب شده و دعوت از میهمانان حاشیه‌ساز، توضیخاتی ارائه کرد.

ساخت دکور «دورهمی» آغاز شد/ احتمال آغاز ضبط از ۲۸ اسفند

پیمان قانع طراح دکور «دورهمی» با اشاره به چند طراحی برای دکور این برنامه بیان کرد که ساخت آن از امروز ۲۲ اسفند آغاز می‌شود.

تشدید مقابله با خشونت خانگی علیه زنان در فرانسه

بر اساس گزارش سازمان دیده‌بان خلافکاری در فرانسه، ۱۰۹ زن در این کشور در جریان خشونت‌های خانگی در سال ۲۰۱۷ میلادی کشته شده‌اند.

آیا رفتارهای ماجراجویانه در چهارشنبه‌ سوری نوعی خشونت‌طلبی است؟

یک روانشناس گفت: عوامل بسیاری در علل رفتارهای آسیب‌زای چهارشنبه آخر سال دخیل هستند که برای تبیین بهتر مسئله، باید از مفهوم خشونت شناخت دقیق‌تری به دست آوریم.

ترامپ مخالفانش را به خشونت تهدید کرد

تهران- ایرنا- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با این عبارت که دولت او می تواند «بازی سخت تری انجام دهد» مخالفانش را تهدید به خشونت و اعمال سخت گیری های بیشتر کرد.

خشونت های پلیس فرانسه علیه جلیقه زردها همچنان ادامه دارد

تهران - ایرنا - انتشار تصاویر جدید در فضای مجازی از تداوم خشونت پلیس فرانسه با شهروندان فرانسوی که از ماهها قبل در اعتراض به سیاست های اقتصادی امانوئل مکرون دست به تظاهرات زده اند ؛ حکایت دارد.

دورهمی جامعه بزرگ مترجمان

تغییرات در پلیس فرانسه به دنبال خشونت های اخیر

تهران - ایرنا - خبرگزاری فرانسه از تغییرات در پلیس این کشور به دنبال خشونت های اخیر در جریان هجدهمین شنبه اعتراض های مردمی به سیاست های اقتصادی دولت موسوم به جنبش جلیقه زردها خبر داد.

خشونت برتری طلبان سفیدپوست درآمریکا افزایش یافته است

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی بی اس نیوز گزارش داد: جرائم ناشی از نفرت و اقدامات تروریستی و خشونت آمیز برتری طلبان سفیدپوست و گروه های نئونازی در یک دهه گذشته در آمریکا افزایش یافته است.

امروز باید حقیقت فرهنگ مولد خشونت غرب را به فرزندان‌مان بگوییم

وزیر اسبق امور خارجه با بیان اینکه وقت آنست که حقیقت فرهنگ مولد خشونت غرب را به فرزندانمان نشان دهیم، گفت: در کتاب‌های درسی که خبری نیست، باید این کار را خودمان انجام دهیم.

دورهمی بسیجیان در دیر با طعم پاک‌سازی ساحل+تصاویر

دورهمی دانش‌آموزان دهه 50 پس از 44 سال در زرند+تصاویر

زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شد

اخراج رئیس پلیس پاریس؛ پاسخ دولت فرانسه به خشونت‌های شنبه‌های جلیقه زرها

با تداوم خشونت‌ها در شنبه‌های اعتراضی در پاریس، نخست وزیر فرانسه ضمن اعلام برکناری رئیس پلیس پاریس از تشدید اقدامات و مجازات برای شرکت در تظاهرات ممنوعه خبر داد.

جهانگیری: باید منابع نفرت، خشونت و افراطی گری خشکانده شود

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری در پی حادثه تروریستی نیوزلند، تصریح کرد: باید نگاه، اراده و اقدامی جهانی و فراتر از آنچه تاکنون بوده است، صورت گیرد و منابع تولید نفرت، خشونت، افراطی گری و نژاد پرستی در هر شکل و شیوه ای خشکانده شود.

ایده "گفتگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها" و "جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری" عملیاتی شود

جمعی از اصلاح طلبان با انتشار نامه‌ای در واکنش به حمله تروریستی مسجد نیوزلند اجرایی شدن ایده "گفتگوی فرهنگ‌ها و تمدن‌ها" و "جهان عاری از خشونت و افراطی‌گری" را خواستار شدند.

فرانسه به جای طرح مسایل ایران پاسخگوی خشونت پلیس خود باشد

نیویورک- ایرنا- نماینده مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در کمیسیون مقام زن به سازمان ملل آمده است در واکنش به اظهارات نماینده فرانسه درباره امور داخلی ایران، گفت: فراکسیون زنان پیگیر مسایل بانوان ایرانی است؛ فرانسه پاسخگوی خشونت پلیس خود باشد.

حمایت آلمان از اقدام خشونت آمیز پلیس فرانسه در مقابله با جلیقه زردها

تهران- ایرنا- سخنگوی صدر اعظم آلمان روز دوشنبه از اقدامات خشونت آمیز پلیس فرانسه در مقابله با جنبش جلیقه زردها حمایت کرد و خواستار بازگشت نظم عمومی به خیابان های پاریس شد.