استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهیدین شکوری دیدار کرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در سفر به شهرستان نهبندان با خانواده شهیدین سرافراز علیرضا و احمدرضا شکوری دیدار کرد.
کلمات کلیدی: [ پرونده خبری] [ سیاسی] [ سایر حوزه ها] [ دولت] [ با شهدا]


مطالب مرتبط

دیدار استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید مدافع حرم در جوین

استاندار خراسان رضوی گفت: امیدواریم مسئولان راه شهدا را ادامه بدهند.

خراسان جنوبی نیازمند جهش در بخش گردشگری است

استاندار خراسان جنوبی یکی از اولویت های جدی را در بحث توسعه استان فرآوری و بسته بندی محصولات عنوان کرد و گفت: همچنین صنایع دستی و گردشگری از دیگر ظرفیت های خوب خراسان جنوبی است که نیازمند جهشی در این حوزه هستیم.

بازدید سرزده استاندار خراسان جنوبی از روزبازارهای بیرجند

استاندار خراسان جنوبی امروز برای نظارت بر قیمت و کمیت کالاهای مورد نیاز مردم در آستانه سال نو، به روزبازارهای بیرجند سر زد.

بخش معدن یکی از راهبردهای اصلی خراسان جنوبی است

بیرجند - ایرنا - مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور آمایش سرزمین، محیط زیست و توسعه پایدار گفت: بخش معدن یکی از راهبردهای اصلی استان است و ذخایره بسیار غنی در خراسان جنوبی داریم.

نوبخت روز دوشنبه به خراسان جنوبی سفر می کند

بیرجند - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به همراه معاونان سازمان و به دعوت استاندار خراسان جنوبی فردا (دوشنبه) به استان خراسان جنوبی سفر می کند.

خبر خوش استاندار برای مرزنشینان خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی گفت: سهمیه سوخت مرزنشینان تا پایان سال واریز می شود.

رکورد اختصاص اعتبار به خراسان جنوبی شکسته شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته به استان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی یک رکورد محسوب می شود.

رکورد اختصاص اعتبار به خراسان جنوبی شکسته شد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته به استان در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به خراسان جنوبی یک رکورد محسوب می شود.

نشست عیدانه استاندار خراسان جنوبی با خبرنگاران

بیرجند - ایرنا - در آستانه عید نوروز نشست صمیمی و آیین تقدیر از خبرنگاران و عکاسان فعال در حوزه دولت و استانداری روز دوشنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون سیاسی و امنیتی وی در مرکز استان برگزار شد.

ساخت ۵ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های محروم خراسان جنوبی

بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان برنامه و بودجه کشور و کمیته امداد امام خمینی(ره) ۵ هزار واحد مسکونی برای خانواده‌های محروم خراسان جنوبی طی سال ۹۸ ساخته خواهد شد.

پیام تبریک استاندار خراسان جنوبی به رئیس قوه قضاییه

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی انتصاب حجت ‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رئیس قوه قضاییه را تبریک گفت.

32 هزار و 630 واحد مسکونی روستایی خراسان جنوبی نوسازی شد

بیرجند - ایرنا - 32 هزار و 630 امین واحد طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی استان خراسان جنوبی در روستای معصوم آباد شهرستان خوسف با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار خراسان جنوبی افتتاح شد.

دیدار استاندار سمنان با خانواده شهدا

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا ، استاندار سمنان با خانواده شهیدان قنبریان و هاشمیان دیدار و گفت و گو کرد.

40 مصوبه سفر استاندار خراسان جنوبی در درمیان اجرایی می شود

بیرجند - ایرنا - فرماندار درمیان گفت: در سفر استاندار خراسان جنوبی به این شهرستان رفع 40 مشکل مختلف تبدیل به مصوبه شد که برای توسعه شهرستان اجرایی می شود.

درخواست نوبخت از استاندار خراسان جنوبی برای مدیریت اختصاص 200 میلیون دلار

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از استاندار خراسان جنوبی خواست اختصاص 200 میلیون دلار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به این استان را مدیریت و پیگیری کند.

انتصاب نخستین بخشدار زن خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در حکمی «مهناز بوستانی درمیان» را به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان درمیان منصوب کرد.

استاندار خراسان جنوبی: روند توسعه استان شتاب می گیرد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در استان اقدامات ویژه ای در حوزه های زیرساختی انجام می شود و روند توسعه استان شتاب می گیرد.

پیام تبریک استاندار خراسان جنوبی در پی انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه

استاندار خراسان جنوبی در پیامی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان رئیس جدید قوه قضائیه  را تبریک گفت.

نگرانی برای تامین میوه و اقلام شب عید در خراسان‌جنوبی وجود ندارد

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه نگرانی برای تامین میوه و اقلام شب عید در خراسان‌جنوبی وجود ندارد، گفت: 400 تن سیب و 600 تن پرتقال میوه شب عید به استان منتقل و بیش از نیاز مردم در انبارها ذخیره‌سازی شده است .

دیدار استاندار و نماینده مردم سمنان با چند خانواده شهید در روز شهدا

همزمان با ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا استاندار سمنان، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه به همره معاونین استاندار و فرماندار سمنان در منزل شماری از خانواده‌های معظم شهدای این استان حضور یافتند.