همکاری کانادا با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی برای فشار بر ترامپ

تهران - ایرنا - «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا گفت که اوتاوا درحال همکاری با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی است تا دونالد ترامپ را برای لغو تعرفه های فولاد و آلومینیوم تحت فشار قرار دهند.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سایر] [ صفحه اول] [ آمریکا] [ اروپا]


مطالب مرتبط

همکاری کانادا با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی برای فشار بر ترامپ

تهران - ایرنا - «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا گفت که اوتاوا درحال همکاری با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی است تا دونالد ترامپ را برای لغو تعرفه های فولاد و آلومینیوم تحت فشار قرار دهند.

گزارش المانیتور از اعتراف دولت ترامپ به بی ثمری فشار بر ایران

تهران - ایرنا - پایگاه خبری آمریکایی 'المانیتور' گزارش داد، دولت 'دونالد ترامپ' رئیس جمهور آمریکا با انجام یک ارزیابی داخلی از سیاست باصطلاح فشار حداکثری علیه ایران به این نتیجه گیری رسیده که این سیاست موفق نبوده و جواب نداده است.

توافق ترامپ و ترودو برای اقدام علیه چین بابت کانادایی‌های بازداشتی

رهبران کانادا و ایالات متحده درباره تداوم اعمال فشار علیه پکن برای آزادسازی دو شهروند کانادایی موافقت کردند. این شهروندان پس از بازداشت یک مقام اجرایی چینی در ونکوور، در چین بازداشت شدند.

نیوزویک: دموکراتها ترامپ را به اعمال فشار متهم کردند

تهران- ایرنا- مجله هفتگی 'نیوزویک' روز سه شنبه نوشت: نمایندگان ارشد دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور را به وارد آوردن فشار به کنگره برای ساختن دیوار در مرز مکزیک متهم کردند.

تلاشهای نزدیکان ترامپ برای یک خروج سنجیده از سوریه و مشکلاتی جدید

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی به شرح تلاش‌های مقامهای آمریکایی برای متوقف کردن طرح اخیر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای خارج کردن نظامیان آمریکایی از سوریه پرداخته است.

تلاش آمریکا برای کشاندن اروپا به کمپین فشار علیه ایران، به سنگ خورد

یک روزنامه آمریکایی مدعی شد که اروپا به کارزار آمریکا برای تحت فشار گذاشتن ایران نمی‌پیوندد.

مذاکرات محرمانه هیئت کره‌شمالی در کانادا

منبعی در دولت کانادا اعلام کرد: هیئتی از کره شمالی اواخر سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی برای مذاکرات محرمانه به اوتاوا پایتخت کانادا سفر کرده بود.

آمریکایی ها ترامپ را مقصر تعطیلی دولت می دانند

پنجاه و پنج درصد آمریکایی‌ها اعلام کردند دولت ترامپ برای بروز وضع پیش آمده درخصوص تعطیلی بخشی از سازمان‌های دولتی آمریکا مقصر است.

میلیاردر آمریکایی میلیون ها دلار صرف استیضاح ترامپ می کند

تهران - ایرنا - «تام استیر» میلیاردر آمریکایی اعلام کرد که نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 نخواهد شد و به جای آن تلاش هایش را برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا دو برابر خواهد کرد.

سورپرایزهای ترامپ چالشی برای دیپلمات‌های آمریکایی

سیاست‌های غافلگیرانه ترامپ به ویژه در عرصه خارجی از ابتدای دولت وی همواره چالشی برای مقام‌ها و دیپلمات‌های آمریکایی بوده به نحوی که در مواردی به استعفای مقام‌های بعضا کلیدی دولتش از جمله وزیر خارجه و دفاع دولت وی انجامیده و تازه‌ترین‌ این سورپرایزها توئیت

چین اظهارات نخست وزیر کانادا را غیر مسئولانه خواند

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین اظهارات 'جاستین ترودو' نخست وزیر کانادا که پکن را به خاطر صدور حکم اعدام برای یک قاچاقچی مواد مخدر اهل کانادا، شماتت کرده بود غیر مسئولانه خواند.

گواهینامه پهپاد در کانادا اجباری شد

طبق قوانین جدید کانادا، مردم این کشور باید از این پس برای به پرواز درآوردن پهپادهای شخصی خود، مجوز دولتی دریافت کنند.

نماینده دمکرات: مهاجران از ترامپ آمریکایی تر هستند

تهران – ایرنا –الکساندریا اوکازیو کورتز نماینده دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه در واکنش به سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد امنیت مرزی، گفت: مهاجرانی که خواهان ورود به خاک آمریکا هستند، بیشتر از ترامپ براساس سنت آمریکایی رفتار می

کابوس ترامپ ؛ افشای تحقیقات جدید درباره همکاری با روسیه

تهران - ایرنا - افشای تحقیقات جدید درباره احتمال همکاری مخفیانه «دونالد ترامپ» با روسیه، به کابوسی برای رئیس جمهوری آمریکا تبدیل شده و او را با چالشی جدید مواجه کرده است.

افزایش فشار دموکرات‌ها بر ترامپ و جمهوریخواهان برای بازگشایی دولت

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به همراه سایر دموکرات ها در حال تشدید فشارها بر دولت ترامپ و نمایندگان جمهوریخواه هستند تا زمینه لازم برای بازگشایی دولت را فراهم کنند.

استعفای مدیر ارشد هواوی در کانادا

یکی از مدیران ارشد شرکت هواوی در کانادا روز جمعه بعد از گذشت هفت سال از مقام خود استعفا کرد، امری که نشانگر تداوم تنش میان کانادا و چین بر سر دستگیری مدیر ارشد مالی هواوی است.

نقش پررنگ نفت در اقتصاد کانادا

بانک مرکزی کانادا پیش‌بینی خود از رشد اقتصادی این کشور در سال ۲۰۱۹ را به ۱.۷ درصد کاهش داد.

مقامات آمریکایی: تصمیم برای عقب‌نشینی از سوریه تغییر نمی‌کند

مسؤولان عالی رتبه‌ای در کاخ سفید تاکید کردند، هیچ‌گونه انصرافی در مورد تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای خارج کردن سربازان آمریکایی از سوریه وجود ندارد.

بیشتر آمریکایی‌ها ترامپ را مقصر تعطیلی دولت می‌داند

یک نظرسنجی جدید انجام شده از سوی رویترز / ایپسوس نشان داد آمریکایی‌ها هرچه بیشتر دونالد ترامپ را از بابت ادامه تعطیلی بخشی از دولت آمریکا مقصر می‌دانند.

میلیاردر آمریکایی ۴۰ میلیون دلار برای استیضاح ترامپ هزینه می‌کند

یک میلیاردر آمریکایی که زمانی قصد داشت برای گرفتن قدرت رئیس‌جمهور آمریکا نامزد انتخابات شود اکنون گفته به جای این کار ۴۰ میلیون دلار برای استیضاح او اختصاص خواهد داد.