همکاری کانادا با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی برای فشار بر ترامپ

تهران - ایرنا - «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا گفت که اوتاوا درحال همکاری با سیاستمداران و بازرگانان آمریکایی است تا دونالد ترامپ را برای لغو تعرفه های فولاد و آلومینیوم تحت فشار قرار دهند.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ سایر] [ صفحه اول] [ آمریکا] [ اروپا]


مطالب مرتبط

سیاستمداران واشنگتن مشغول مطالعه یک اقدام نظامی در خاورمیانه هستند

تهران - ایرنا - روزنامه آمریکایی 'نیویورک تایمز' در تفسیری نوشت: امروز در واشنگتن، سیاستمداران مشغول مطالعه انجام یک عملیات نظامی در خاورمیانه هستند و آمریکا می تواند برای این اقدام بر روی کمک پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) حساب کند.

امضای توافقنامه همکاری دفاعی و امنیتی بین قطر و کانادا

دولت های قطر و کانادا درصدد امضای توافقنامه دوجانبه همکاری دفاعی و امنیتی هستند.

کانادا به مامن اختلاسگران تبدیل شده است

تهران- ایرنا- دادستان کل کشور با اشاره به آخرین اقدامات و تلاش ها برای بازگرداندن «مرجان شیخ الاسلامی»( متهم فساد اقتصادی) گفت: کانادا به مامن اختلاسگران تبدیل شده است و انتظار داریم که دستگاه قضا و نیروی پلیس این کشور در این زمینه همکاری کنند.

دو سناتور آمریکایی خواستار فشار حداکثری بر کره شمالی شدند

تهران - ایرنا - دو سناتور آمریکایی گفتند، روند جاری اعمال تحریم های واشنگتن علیه کره شمالی قابل قبول نیست و با سیاست فشار حداکثری و تعامل دولت آمریکا مغایر است.

"دست کانادا" در فضا چه نقشی دارد؟

یکی از اجزای ایستگاه فضایی بین‌المللی جرثقیلی است که توسط سازمان فضایی کانادا برای جابجایی اشیاء و فضانوردان در بیرون این مجتمع مداری ساخته شد. از این دستگاه به اسامی مختلف نام برده می شود: کانادآرم(دست کانادا), بازوی مکانیکی, دکستر. اما اسم رسمی آن "دستگ

ترامپ از تاکتیک 'تله سرخ' برای ایجاد ترس در آمریکا استفاده می کند

نیویورک - ایرنا - روزنامه نگار و منتقد آمریکایی معتقد است، 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا از تاکتیک 'تله سرخ' یعنی بزرگنمایی خطر 'سوسیالیسم' و 'کمونیسم'، برای ایجاد ترس و تفرقه در میان آمریکایی ها استفاده می کند.

امضا ۵ سند همکاری میان ایران و عراق

ایران و عراق بر توسعه و اقدامات عملی در حوزه همکاری‌های نفتی، صنعتی، بهداشت و سلامت، تسهیل در روادید تجار و بازرگانان و نیز طرح راه آهن بصره-شلمچه تاکید کردند.

ایرانیان کانادا خواستار تحقیق کانادا از مفسدان مالی فراری شدند

نیویورک- ایرنا- ایرانیان مقیم کانادا در طوماری که تا کنون نزدیک به 2 هزار و 100 امضا دارد، از کانادا خواسته اند تا از مفسدان مالی ایرانی که به این کشور گریخته اند، تحقیق به عمل آورد.

کاهش فشار خون بالا با چرت زدن

پژوهشگران "کالج آمریکایی قلب و عروق"(ACC) در مطالعه اخیرشان دریافته‌اند، چرت زدن می‌تواند افراد را از خطر فشار خون بالا دور نگه دارد.

شریک مشاور پیشین ترامپ به همکاری با بیگانگان متهم شد

تهران – ایرنا - تارنمای پولیتیکو نوشت که بازرگان آمریکایی ایرانی تبار و شریک مایکل فلین مشاور پیشین امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا به اتهام توطئه ارتباط و همکاری غیرقانونی با بیگانگان در این کشور محاکمه می شود.

تشدید فشارها برای برکناری مشاور امنیت ملی افغانستان توسط آمریکا

پس از اظهارات ضد آمریکایی مشاور امنیت ملی افغانستان، مقامات آمریکایی با اعمال فشار بر اشرف غنی برای برکناری وی تلاش می‌کنند.

حمله دوباره ترامپ به رسانه های آمریکایی

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» روز یکشنبه در توئیتی، رسانه های آمریکایی را دشمن و فاسد توصیف کرد و دوره ریاست جمهوری خود را بیش از دوره هر رئیس جمهوری دیگری، موفقیت آمیز دانست.

نگرانی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی از بحران سیاسی کانادا

ترامپ به مک کین بار دیگر حمله کرد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی «جان مک کین» سناتور جمهوریخواه را متهم کرد که پیش از مرگش، برای تضعیف کاخ سفید با دمکرات ها همکاری داشته است.

ظریف؛ آمریکا برای قطع روابط با ایران، به عراق فشار می‌آورد/ گفتگو با ترامپ مفید نخواهد بود

آمریکایی‌ها همچنان به صداقت ترامپ تردید دارند

در آستانه انتشار گزارش تحقیقات بازرس رابرت مولر درباره مداخله انتخاباتی روسیه، نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که اعتماد به تحقیقات شورای ویژه کاهش یافته و نیمی از آمریکایی‌ها با سخنان دونالد ترامپ که خودش را قربانی "شکار جادوگر" می‌داند، موافق هستند.

پشت پرده "رفتار خطرناک داماد ترامپ در قبال ایران" از نگاه یک استاد آمریکایی

یک استاد دانشگاه و وکیل سابق آمریکایی با طرح این فرضیه که ممکن است جرد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ آمریکا را در خطر جنگ با ایران قرار دهد به تشریح نفوذ وی در زمینه اطلاعاتی و امنیتی آمریکا پرداخت.

ژنرال ووتل: در وضعیت فعلی افغانستان خروج آمریکا به مصلحت نیست

فرمانده نیروهای آمریکایی در خاور میانه گفت، به رغم برنامه دونالد ترامپ برای پایان دادن به حضور نظامی آمریکا در افغانستان، نظامیان آمریکایی در این کشور هنوز دستوری برای خارج شدن از آنجا دریافت نکرده اند.

سیاستمداران آمریکایی باید تبعیت محض از اسرائیل داشته باشند

سخنان ایلهان عمر، نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا گویای خواسته رژیم صهیونیستی از اوست و حتی به طور ضمنی نیز به یهودیان اشاره ای ندارد.

زلزله سیاسی در راه است

اگرچه سیاستمداران و مردم آمریکا تحمل بسیار بالایی در ارتباط با فساد‌های سیاسی و اقتصادی ترامپ پیدا کرده اند، اما استعفا‌ها در دولت به شدت افزایش یافته است