توزیع گوشت قرمز منجمد در خراسان رضوی افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان رضوی گفت: میزان توزیع گوشت قرمز منجمد از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با کل پارسال در این استان پنج برابر بیشتر شده است.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ سایر]


مطالب مرتبط

توزیع 270 تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در قم

با هدف تنظیم بازار270 تن گوشت قرمز و مرغ منجمد در دو سه روز آینده در استان توزیع می شود .

ویدئو / تیر آخر برای کنترل قیمت گوشت

طی ماه‌های اخیر قیمت گوشت قرمز افزایش کم‌سابقه‌ای را تجربه کرد. با وجود عرضه گوشت منجمد برای تنظیم بازار، دولت نتوانست قیمت این محصول پروتئینی را کنترل کند تا در نهایت ناچار شود برای تأمین و توزیع گوشت گرم و تازۀ قرمز، به واردات روی بیاورد. در این راستا،

روند توزیع گوشت منجمد در قم نامطلوب است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم گفت: روند توزیع گوشت در استان کند است، قرار بود 45 تن گوشت منجمد در عرض دو روز توزیع شود اما به دلیل بروکراسی‌های بی‌مورد اداری با معضل همراه شده است.

ادامه توزیع گوشت قرمز و مرغ تا تثبیت قیمت‌ها

توزیع گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد و گرم تا تثبیت قیمت‌ها در بازار ادامه خواهد داشت

توزیع گوشت و مرغ تا تثبیت قیمت‌ها/عرضه مرغ ۱۱.۵۰۰تومانی در میادین

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد و گرم تا تثبیت قیمت‌ها در بازار ادامه خواهد داشت.

توزیع نامحدود گوشت قرمز برای تنظیم بازار در اردبیل؛ با گرانفروشان برخورد می‌شود

 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از توزیع گوشت گرم و منجمد گوساله در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و واحدهای صنفی منتخب در اردبیل خبر داد

امسال 87 تن گوشت قرمز و مرغ در دامغان توزیع شد

سمنان- ایرنا- رئیس تعاون روستایی دامغان گفت: بیش از 48 تن گوشت قرمز و 39 تن گوشت مرغ از ابتدای سال 97 تا کنون در این شهرستان با رعایت عدالت بین شهروندان توزیع شد.

توزیع مرغ گرم و گوشت قرمز در قزوین افزایش می یابد

قزوین- معاون اقتصادی استاندار قزوین از افزایش توزیع مرغ گرم و گوشت قرمز در قزوین خبر داد.

واردات 90 هزار راس گوسفند زنده بزودی؛ آنقدر گوشت و مرغ عرضه می‌کنیم که ارزان شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: توزیع گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد و گرم تا تثبیت قیمت‌ها در بازار ادامه خواهد داشت.

آنقدرمرغ و گوشت عرضه می‌کنیم تا ارزان شود/عرضه مرغ۱۱.۵هزارتومان

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: توزیع گوشت قرمز و مرغ به صورت منجمد و گرم تا تثبیت قیمت‌ها در بازار ادامه خواهد داشت.

30 تن گوشت قرمز در جاسک توزیع می شود

بندرعباس- ایرنا- فرماندار جاسک گفت: در آستانه عید نوروز30 تن گوشت قرمز با هدف تنظیم بازار بین مردم این شهرستان توزیع می شود.

تولید و عرضه گوشت قرمز و گوشت مرغ ‌در آذربایجان شرقی افزایش یافت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال باید 53 هزار تن گوشت قرمز تولید می‌کردیم ولی 54 هزار تن امسال تولید کرده‌ایم، گفت: علی رغم افزایش قیمت، کاهش تولید نداریم بلکه افزایش تولید هم داریم که مشکل قیمت بازار از کمبود نیست.

عدم شفافیت و احتکار، شگرد سلاطین فساد

تهران-ایرنا- بازار توزیع گوشت قرمز، با گذشت چند ماه از افزایش ناگهانی قیمت ها و کاهش توزیع این کالا، همچنان آشفته است و به نظر می رسد احتکار گوشت،یکی از راه های کسب سود بیشتر، تثبیت نرخ های نجومی و امتیازگیری از دولت است.

270 تن گوشت قرمز و مرغ درقم توزیع می شود

قم- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: 160 تن گوشت قرمز و 110 تن مرغ ذخیره شده است که از 25 اسفندماه وارد بازار استان می شود.

توزیع گوشت قرمز و سفید در ایلام ادامه دارد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از توزیع گوشت قرمز و سفید در ایلام به منظور کنترل قیمت ها خبر داد.

وضعیت قرمز و زرد "آب" در 30 شهر خراسان رضوی

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی نسبت به تامین آب شرب 73 شهرتحت پوشش در درازمدت اظهار نگرانی کرد و گفت: شهرهای گلبهار، قوچان، رضویه، نیشابور و شاندیز به لحاظ برخورداری از منابع آب شرب در شرایط قرمز و 25شهرهم در موقعیت زرد قرار دارند.

102 تن گوشت در بوکان توزیع شد

مهاباد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بوکان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 تن گوشت سفید و قرمز در این شهرستان توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

زنجان مشکلی در تولید و توزیع گوشت گرم مرغ ندارد

زنجان – ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان گفت: زنجان مشکلی در تولید و توزیع گوشت مرغ گرم ندارد و این فرآورده با نرخ مصوب 115 هزار ریالی در دسترس است و با توجه به این مهم دست به ذخایر راهبردی نمی زنیم و مرغ منجمد توزیع نمی شو

مردم نگران گوشت و مرغ عیدشان نباشند

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از ادامه‌ی توزیع گوشت قرمز و گوشت مرغ تنظیم بازار در استان خبر داد و گفت: این اقلام به منظور تعدیل بازار تا پایان سال توزیع می‌شوند لذا مردم در مورد تامین آنها هیچ نگرانی نداشته باشند.

روش توزیع گوشت قرمز تغییر نکرده است/ رساندن گوشت به جامعه هدف با تعاونی‌ها