موضوعات اجتماعی با نگاهی شاعرانه به نمایش درآمد

تهران-ایرنا- گالری «آ» در تازه ترین پروژه خود با عنوان «در پرانتز» تلاش کرده است، معضل خشک شدن زاینده رود و خطر تجاری شدن یک بنای تاریخی در اصفهان را با نگاهی شاعرانه به نمایش درآورد.
کلمات کلیدی: [ فرهنگی] [ تجسمی]


مطالب مرتبط

موضوعات اجتماعی با نگاهی شاعرانه به نمایش درآمد

تهران-ایرنا- گالری «آ» در تازه ترین پروژه خود با عنوان «در پرانتز» تلاش کرده است، معضل خشک شدن زاینده رود و خطر تجاری شدن یک بنای تاریخی در اصفهان را با نگاهی شاعرانه به نمایش درآورد.

" سیاه بازی" هنری رو به انقراض ‌

‌"سیاه بازی" یکی از انواع نمایش‌های شادی آور است که در آن از زبان بازیگر "‌سیاه " که پرسوناژی خاص تلقی می‌شود، با رویکردی انتقادی و طنزآمیز به موضوعات اجتماعی، سیاسی، عاطفی و حتی تاریخی پرداخته می‌شود، " سیاه " در نمایش سیاه بازی یا رو حوضی، به عنوان پرسو

نگاهی به زندگانی شهید مدافع حرم در مستند «عمو هادی»+فیلم

مستند «عمو هادی»، مروری بر زندگانی مبارزاتی و اجتماعی شهید مدافع حرم، حاج هادی کجباف است که در آن مقاطع مختلف از حیات شهید به نمایش گذاشته شده و تصویری از تولید ارزشی و انقلابی را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.

«جاده جنگ» از رادیو نمایش می‌گذرد/ چهار ماه زمان برای یک سریال

ساختار اجتماعی و شرایط سیاسی جامعه ایران در دهه ۲۰ تا ۴۰ خورشیدی در نمایش رادیویی «جاده جنگ» برای مخاطبان رادیو نمایش شنیدنی شد.

رسانه ها تلاش ۴۰ ساله ملت و دولت را نمایش دهند

شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جلسه سی دی ماه بر تداوم توزیع بسته های معیشتی اقشار کم درآمد و نمایش دستاوردها و تلاش چهل ساله ملت و دولت تاکید کرد.

انتقاد از نگاه سیاسی- امنیتی به موضوعات زنان و کودکان در کشور

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران نسبت به نگاه سیاسی و امنیتی به موضوعات زنان و کودکان در کشور انتقاد کرد.

چهار درصد درآمد وزارت نفت به خوزستان پرداخت می شود

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت:130 میلیون دلار معادل چهاردرصد درآمد وزارت نفت به خوزستان طی سه سال آینده پرداخت خواهد شد تا صرف پروژه های عمرانی و اجتماعی استان شود.

درام‌های اجتماعی سکان‌دار نمایش‌های تهران می‌شوند

هفته اول بهمن ماه با نزدیک شدن به ایام جشنواره‌های فجر به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نمایش‌های جدیدی در گونه‌های مختلف اجرایشان را در سالن‌های تئاتر پایتخت آغاز می‌کنند.

مستمری مددجویان بهزیستی از درآمد کودکان کار کمتر است

تهران- ایرنا- رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: میزان مستمری مددجویان بهزیستی در بهترین حالت هم به اندازه درآمد کودکان کار نیست تا بتوان از حضور آنها در خیابان ها جلوگیری کرد و به تحصیل آنها کمک کرد.

هوای صحنه لندن تراژدی است

روزنامه نیویورک‌تایمز نگاهی انداخته به تراژدی‌های تئاتری لندن در زمستان و نویسنده شرحی توصیف‌گونه از سه نمایش را ارائه می‌دهد.

ساختار سیاسی ایران در دهه‌ ۲۰ تا ۴۰ نمایش شد

ساختار اجتماعی و شرایط سیاسی جامعه ایران در دهه ۲۰ تا ۴۰ خورشیدی، در قالب نمایش رادیویی «جاده جنگ» پخش می‌شود.

آقای رئیس‌جمهور! نگاهی به پرونده اطرافیان خود بیندازید/سلطان موز چه نسبتی با شما دارد

نماینده سبزوار در مجلس مدیران شایسته خانه‌نشین شدند، گفت: آقای رئیس‌جمهور! شما که امروز داعیه مبارزه با فساد و افشای مفسدان را سرلوحه کار خود قرار داده‌اید، نگاهی بیندازید که سلطان موز چه نسبتی با شما دارد، نگاهی به پرونده‌های نزدیکترین افراد به شما و بعض

نگاهی به برترین طرح های نمایشگاه نوزدهم دستاوردهای پژوهش

تهران- ایرنا- برترین طرح های ارائه شده به نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار بعد از روند داوری جدی به طور مجزا در غرفه ای اختصاصی به نمایش درآمدند تا در رقابت جلب سرمایه موفق تر باشند.

نمایشگاه آثار هنری و صنایع دستی زنان باعث نشاط اجتماعی می شود

قزوین - ایرنا - مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: نمایش آثار صنایع دستی و هنری زنان قزوین در قالب نمایشگاه علاوه بر ایجاد اشتغال برای این قشر به افزایش نشاط اجتماعی منجر خواهد شد.

جدیدترین مجوزهای شبکه نمایش خانگی

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با نمایش دو عنوان فیلم سینمایی ایرانی موافقت کرد.

محوریت جشنواره صحنه مهار آسیب های اجتماعی است

اراک - ایرنا - مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان مرکزی گفت: محوریت برنامه های نهمین جشنواره استانی نمایش کوتاه صحنه بر پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی است.

مجبوریم از سلبریتی‌ها دعوت کنیم/ نمی‌خواهم با صحبت درباره خط قرمزها برنامه را داغ کنم/ اجراهای جیمی فالون، جیمی کمل و خانم الن را دنبال می‌کنم

علی ضیا با بیان اینکه علاقه‌ای به بازگویی خط قرمزهای سازمان صداوسیما ندارد، گفت: این موضوعات، مسائل خانوادگی به شمار می‌آید و بنده علاقمند نیستم که با صحبت درباره این موضوعات برنامه را داغ کنم.]]>

درآمد آپ‌استور ۸۸ درصد بیشتر از گوگل‌پلی استور

تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که درآمد فروشگاه اینترنتی اپ استور اپل در سال ۲۰۱۸ میلادی، ۸۸ درصد بیشتر از درآمد بزرگترین رقیب آن گوگل پلی استور بوده است.

اتفاق عجیب در بودجه 98/ درآمد شرکتهای دولتی 2 برابر ولی مالیات و سود شرکتها نصف شد!

بررسی رشد 50 درصدی درآمد و هزینه شرکتهای دولتی در لایحه بودجه 98 نشان می دهد، درآمد دولت از محل وصول مالیات و سود ویژه شرکتهای دولتی تقریبا نصف شده است.

نگاهی دقیق‌تر به قیام امام حسین(ع) با «روزنامه عاشورا»

«روزنامه عاشورا» اثری است که تلاش دارد با نگاهی دقیق‌تر به تاریخ عاشورا، به برخی از ابهامات در این زمینه پاسخ دهد. این اثر با ترجمه جویا جهانبخش روانه بازار کتاب شده است.