بیشترین آمار زندانیان جرایم غیرعمد کشور محکومان چک هستند

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: موضوع صدور چک بیشترین آمار زندانیان جرایم غیرعمد را به خود اختصاص داده و آذربایجان غربی نیز از این امر مستثنی نیست.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ حقوقی - قضایی]


مطالب مرتبط

بیشترین آمار زندانیان جرایم غیرعمد کشور محکومان چک هستند

ارومیه - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: موضوع صدور چک بیشترین آمار زندانیان جرایم غیرعمد را به خود اختصاص داده و آذربایجان غربی نیز از این امر مستثنی نیست.

امیدواری برای کاهش 50 درصدی زندانیان غیرعمد تا پایان سال

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: با عنایت به سیاست‌های حبس‌زدای دستگاه قضاء و البته همیاری خیرین شاهد کاهش زندانیان جرایم غیرعمد هستیم و امیدواریم تا نیمه اسفند تعداد زندانیان غیرعمد کشور به نصف کاهش پیدا کند.

۹۵ درصد زندانیان جرایم غیر عمد، بدهکاران مالی هستند

مدیرعامل ستاد دیه گفت: صدور چک بیشترین آمار زندانیان را به خود اختصاص داده است.

کاهش زندانیان غیرعمد به ۹۶۲۸ نفر

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: با عنایت به سیاست‌های حبس‌زدای دستگاه قضاء و البته همیاری خیرین شاهد کاهش زندانیان جرایم غیرعمد هستیم.

کاهش زندانیان غیرعمد به ۹۶۲۸ نفر

مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: با عنایت به سیاست‌های حبس‌زدای دستگاه قضاء و البته همیاری خیرین شاهد کاهش زندانیان جرایم غیرعمد هستیم.

کاهش زندانیان غیرعمد به 9628 نفر

 مدیرعامل ستاد دیه کشور : با توجه به سیاست‌های حبس‌زدای دستگاه قضاء و البته همیاری خیرین ، شاهد کاهش زندانیان جرایم غیرعمد هستیم.

پیوستن یک استاد دانشگاه و یک پیشکسوت کشتی به پویش هفت سین خورشید

جهان پهلوان طالقانی و یکی از استاتید دانشگاه خوارزمی با پیوستن به پویش هفت سین خورشید، مردم جامعه را برای کمک فرا خواندند تا در روزهای پایانی سال، تعداد بیشتری از زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شوند.

افزایش تعداد آمار زندانیان در عربستان

رسانه‌های رسمی آل سعود از افزایش آمار زندانیان در عربستان خبر دادند.

برداشت های مالی بیشترین جرایم فضای مجازی در کردستان است

سنندج - ایرنا - جانشین رئیس پلیس فتا کردستان گفت: بیشترین جرایم حوزه فضای مجازی در این استان مربوط به برداشت های مالی بویژه از راه هدایت به درگاه های جعلی بانکی است.

آزادی زنان جرایم غیرعمد یزد 1.4 میلیارد تومان نیاز دارد

مراسم گلریزان ویژه آزادی زنان جرایم عمد یزد برای جمع آوری 1.4 میلیارد تومان در این استان برگزار شد.

خانواده‌های زندانیان، نیازمند تدبر برای رفع مشکلاتشان هستند

آیت الله علم الهدی گفت: مراجعاتی از برخی خانواده های زندانیان که از قضا خانواده های نجیبی هستند داریم که به دلایل مختلف دچار پیشامد زندان شده اند،این افرادنیازمند توجه و تدبر مسئولین هستند.

آخرین آمارولادت و وفات/کدام استان ها بیشترین تولد و فوت را داشتند

طی ۹ ماهه امسال یک میلیون و ۴۶ هزار و ۹۹ نوزاد در کشور متولد شده است که استان تهران بیشترین آمار ولادت را در میان استانهای مختلف داشته است.

دیدگاه؛ زندان زنان در دموکراسی آمریکایی خالی نمی‌ماند

آمریکا سهمی معادل 25 درصد از زندانیان جهان را به خود اختصاص داده و یک سوم کل زندانیان زن در جهان، در این کشور حبس هستند. 

خروج افغانستانی‌ها از ایران به زندانیان رسید/ انتقال 443 محکوم در یک هفته

در جریان توافق مسئولان ایران و افغانستان برای انتقال محکومان افغانستانی، از هفته گذشته تا امروز، 443 زندانی افغانستانی به کشور خود منتقل شدند.

پویش رهایی

«پویش هفت سین خورشید» با هدف نشاندن لبخند بر لبان کودکانی که پدر یا مادرشان به خاطر جرایم غیرعمد در زندان به سر می‌برند در تهران راه اندازی شده است.

پویش هفت سین خورشید

«پویش هفت سین خورشید» با هدف نشاندن لبخند بر لبان کودکانی که پدر یا مادرشان به خاطر جرایم غیرعمد در زندان به سر می‌برند در تهران راه اندازی شده است

۴۶ میلیون ایرانی کاربر اینترنت هستند/ رشد ۱۰ درصدی دسترسی خانوار

آخرین آمار برخورداری خانواده های ایرانی و استفاده افراد از فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور، اعلام شد. برمبنای این آمار، ۶۴ درصد ایرانیهای بالای ۶ سال کاربر اینترنت هستند.

وزارت کشور بیشترین مشمولان قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان را دارد

وزیر کشور بابیان اینکه بیشترین مشمولان قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور است گفت:80 درصد فرمانداران از کارکنان وزارت کشور هستند

188 زندانی جرائم غیرعمد در همدان آزاد شدند

مدیر ستاد دیه استان همدان گفت: در 9 ماهه امسال 188 نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد با بیش از 10 میلیارد تومان بدهی آزاد شده‌اند.

40 درصد زندانیان قزوین مربوط به جرائم مواد مخدر هستند

قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری قزوین گفت: 40 درصد جمعیت زندانیان استان معادل یک هزار و 700 نفر مربوط به جرائم حوزه مواد مخدر هستند.