نماینده مجلس بر بهره‌برداری معادن سرب و روی مهریز تاکید کرد

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای تسریع در بهره‌برداری کامل از شرکت معادن سرب و روی مهدی‌آباد بهادران این شهرستان بسار ضروری است و نقش مهمی در رونق اقتصادی و اشتغال منطقه و استان یزد دارد.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ صنعت و معدن]


مطالب مرتبط

نماینده مجلس بر بهره‌برداری معادن سرب و روی مهریز تاکید کرد

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای تسریع در بهره‌برداری کامل از شرکت معادن سرب و روی مهدی‌آباد بهادران این شهرستان بسار ضروری است و نقش مهمی در رونق اقتصادی و اشتغال منطقه و استان یزد دارد.

تجهیزات بهره وری معادن به روز شود

کرمان - ایرنا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره نقش فناوری های جدید در کاهش هزینه ها ،بهره وری بالا و تامین ایمنی گفت : مجموعه تجهیزات بهره برداری در معادن باید به روز شوند.

تجهیزات بهره وری معادن به روز شوند

کرمان - ایرنا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره نقش فناوری های جدید در کاهش هزینه ها و بهره وری بالا گفت : مجموعه تجهیزات بهره برداری در معادن باید به روز شوند.

سدهای شرق استان کرمانشاه تا سال 1400 به بهره برداری می‌رسد

نماینده مردم صحنه، کنگاور و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: سد آناهیتا، قشلاق و جامیشان در صورت تأمین اعتبار تا سال 1400 به مرحله بهره برداری می‌رسد.

چهار مهدکودک در مهریز آماده بهره برداری شد

یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی مهریز گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، چهار مهدکودک در شهر و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان افتتاح می شود.

بهره‌برداری از پتروشیمی خمین به سال آینده موکول شد

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: پتروشیمی این شهرستان در سه ماه نخست سال آینده به بهره‌برداری رسیده و وارد چرخه تولید خواهد شد.

بهره‌برداری از فاز نخست کارخانه کاغذسازی خمین در دهه فجر

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: با بهره‌برداری از فاز اول خط تولید بزرگترین کارخانه کاغذسازی خاورمیانه در شهرستان خمین بالغ بر 40 درصد نیاز کشور به کاغذ در این واحد تولیدی تامین خواهد شد.

بیمارستان جدید بروجن سال آینده به بهره برداری می رسد

شهرکرد- نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت:بیمارستان جدید بروجن نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد.

باطله برداری در معدن سرب و روی مهریز در دست انجام است

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: معدن سرب و روی مهدی آباد دهستان بهادران این شهرستان که با 700 میلیون تن ذخیره دومین معدن دنیاست ، کار باطله برداری در آن توسط بخش خصوصی در حال انجام است.

ضوابط بهره برداری از خاک مشخص شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضوابط بهره برداری از خاک را مشخص کردند.

تشکیل کمیته توسعه زیرساخت‌های معادن سنگان خواف در ایمیدرو

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته توسعه زیرساخت‌های معادن سنگان خواف در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تشکیل شد.

تاکید رئیس دادگستری مازندران بر جلوگیری از فعالیت معادن مخرب محیط زیست

رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر ادامه ممنوعیت فعالیت معادن دشت نظیر در منطقه کجور، گفت: این معدن و سایر معادن استان که فعالیت آنها مغایر با قوانین محیط زیست است باید تعطیل شوند تا احداث مجتمع های شن و ماسه محقق شود.

نظارت بر امور از وظایف اصلی نمایندگان مجلس است

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین رسالت نمایندگان مجلس بعد از قانون‌گذاری، نظارت برای اجرای دقیق امور است که باید به نحو مطلوب اجرا و انجام شود.

مرکزی| 9 پروژه کشاورزی با اعتبار 90 میلیارد ریال در دهه فجر در ساوه به‌ بهره‌برداری می‌رسد

معاون فنی جهاد کشاورزی ساوه گفت: پروژه‌های زیادی در شهرستان ساوه همزمان با دهه فجر افتتاح شده و به بهره‌برداری می‌رسد ولی 9 پروژه شاخص به نمایندگی از دیگر پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداران 8 معدن خراسان شمالی سلب صلاحیت شدند

بجنورد- ایرنا- رئیس اداره امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: امسال هشت نفر از بهره برداران معادن استان با اعمال ماده 20، سلب صلاحیت شده اند.

میادین نفتی و گازی که بعد از انقلاب کشف و بهره‌برداری شدند

آمارها حاکی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون و طی چهار دهه، ۶۵ میدان نفتی و گازی در ایران کشف شده‌ که از این تعداد ۲۱ میدان نفتی و علاوه بر بهره‌برداری از فازهای میدان گازی پارس جنوبی به جز چند فاز، ۱۲ میدان گازی به بهره‌برداری رسیده‌اند. در این

بهره برداری از ۱۰ طرح ورزشی در دهه فجر

مدیرکل ورزش و جوانان کُردستان گفت: ۱۰ طرح ورزشی در دهه فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می‌رسد.

10 طرح ورزشی در دهه فجر در کردستان به بهره برداری می رسد

سنندج - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان کرستان گفت: 10 طرح ورزشی در دهه فجر به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از 9 پروژه در شهرکهای صنعتی استان زنجان

همزمان با ایام مبارک دهه فجر 9 پروژه این شرکت به بهره برداری می‌رسد.

بهره برداری از چند طرح صنعتی و خدماتی در کاشان

با حضور معاون اول رییس جمهور واحد بخار سیکل ترکیبی و خط تولید پایه های توزیع برق چدن نشکن ایران در کاشان به بهره برداری رسید.