نهادهای مسوول مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند

ارومیه - ایرنا - فرماندار چالدران گفت: اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی آذربایجان غربی مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند.
کلمات کلیدی: [ فرهنگی] [ اجتماعی] [ معارف] [ حقوقی - قضایی] [ میراث فرهنگی و گردشگری]


مطالب مرتبط

نهادهای مسوول مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند

ارومیه - ایرنا - فرماندار چالدران گفت: اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی آذربایجان غربی مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند.

سهمیه‌ بندی بنزین؛ چالش تاکسی‌های اینترنتی یا کاربرانش؟

اگر نهادهای مربوطه مانع از دریافت سهمیه بنزین از سوی تاکسی‌های هوشمند شوند، در حقیقت نه آن سامانه‌ها که بخش زیادی از خانواده‌هایی که از این سیستم‌ها ارتزاق می‌کنند با مشکل اقتصادی روبه‌رو می‌شوند.

آیت‌الله شاهچراغی: نهادهای فرهنگی و قرآنی برای ترویج قرآن «برنامه‌ریزی هدفمند» کنند

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تأکید بر اینکه امروز لازم است تا نهادهای فرهنگی و قرآنی برای ترویج قرآن «برنامه‌ریزی هدفمند» کنند گفت: روی آوردن جامعه به قرآن از برکات انقلاب اسلامی است.

رئیس قوه قضاییه: تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوبهای قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

رئیس قوه قضاییه: تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن، تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوب‌های قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد به ازاء هر مقبره 33 سال خدمات ارائه می‌دهد

مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد گفت: سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد به ازاء هر مقبره 33 سال خدمات ارائه می‌دهد.

زنان باید بین حرفه و زندگی خود تعادل ایجاد کنند

قزوین - ایرنا - مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: زنان ما باید بین زندگی شخصی و کاری خود تعادل ایجاد کنند تا نقش خود در هر 2 عرصه را به خوبی و بدون مشکل ایفا کنند.

تخریب نهادهای نظام، تخریب اصل نظام است

رئیس قوه قضاییه تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانست و در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوبهای قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است

زنجان-نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تاکید بر اینکه همه باید برای رفع چالش های کشور تلاش کنند، گفت: در حال حاضر مشکل اقتصادی و جنگ رسانه‌ای دو چالش پیش روی نظام اسلامی است.

دلالی بیشتر به بهره ‌گیری از رانت‌ها و بستر رشد مفاسد تبدیل شده است

یک فعال سیاسی گفت: دولت و یا نهادهای غیر دولتی نظیر شهرداری‌ها باید در ساختار خودشان به نحوی موضوعات را طراحی کنند که شاهد واسطه‌گری‌های مخرب و غیر تخصصی نباشیم.

تعمیر بازار تاریخی ارومیه و خوی نیازمند اخذ مجوز است

ارومیه - ایرنا - مسوول امور حقوقی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: کسبه بازار تاریخی ارومیه و خوی باید پیش از انجام تعمیرات نسبت به اخذ مجوز از میراث فرهنگی اقدام کنند.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های هنری برای گسترش مفاهیم بازار سرمایه

دبیر کل کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران گفت: متولیان بازار سرمایه باید تلاش کنند با توجه به مخاطبان خاصی که حوزه هنر هستند، از ظرفیت‌های این حوزه برای گسترش بیشتر مفاهیم مرتبط با بازار سرمایه استفاده کنند.

جهاد نهادهای انقلابی در دل مناطق محروم/ نور امید به روستاها تابید

جهاد نهادهای برآمده از دل انقلاب با رسالت خدمت‌گزاری به مستضعفان، نور امید را به دل روستاها و مناطق محروم کشور تابانده و لرستان در غرب ایران روی مدار محرومیت‌زدایی قرار گرفته است.

مجید انصاری: کژاندیشان از مرده و نام هاشمی می‌ترسند/ مناصب هاشمی از او اعتبار گرفتند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کژاندیشان تصور می‌کنند که وظایف خود را انجام داده‌اند و تنها مشکل باقی مانده این است که هاشمی را تخریب کنند، بنابراین مستند هاشمی زنده است را می‌سازند، این نشانه بزرگی آیت‌الله هاشمی است.

دشمن با تفکر انقلابی و اندیشه امام خمینی(ره) مشکل دارد

زنجان-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه دشمن با تفکر انقلابی و اندیشه امام خمینی(ره) مشکل دارد، گفت: همه وظیفه دارند برای توسعه فرهنگ و اندیشه انقلابی در جامعه تلاش کنند.

نهادهای حمایتی موفق به تکمیل چتر حمایتی در کشور نشده‌اند

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت برنامه رفع فقر مطلق را با تکیه بر سیستم نهادهای حمایتی اجرا کرد، اما موفق به گسترش چتر حمایتی نشده است.

نحوه پیگیری مشکل کسانی تا به امروز "بسته حمایتی" به حساب آنها واریز نمی‌شود

تا عصر امروز باید مبالغ نقدی "بسته حمایتی" به حساب یارانه تمام مشمولان این سری از پرداخت بسته حمایتی واریز شود اما در صورت عدم واریز این مبالغ 100 تا 300 هزار تومانی، این افراد از دو طریق تعیین شده، می‌توانند این مشکل را پیگیری کنند ...

بزرگترین مشکل چین و آمریکا جنگ تجاری نیست

جنگ تجاری بزرگترین مشکل بین چین و آمریکا نیست بلکه مشکل اصلی بین این دو کشور دشمنی فزاینده بر سر دریای چین جنوبی و رقابت در آفریقاست.

مسئولان برای رفع مشکل اقتصادی از توان داخلی استفاده کنند

یزد - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه یزد گفت: مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی از توان و ظرفیت‌های داخلی و بهره‌گیری از افراد دلسوز انقلاب و نظام استفاده کنند.

ستاد حقوق بشر خواستار اقدام فوری نهادهای جهانی برای آزادی مرضیه هاشمی شد

ستاد حقوق بشر قوه‌قضاییه با انتشار بیانیه‌ای، ضمن محکومیت شدید دستگیری خشونت‌آمیز مرضیه هاشمی خبرنگار پرس‌تی‌وی در آمریکا، خواستار واکنش فوری نهادهای بین‌المللی علیه این اقدام ایالات متحده شد.