نهادهای مسوول مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند

ارومیه - ایرنا - فرماندار چالدران گفت: اوقاف و امور خیریه و میراث فرهنگی آذربایجان غربی مشکل سند مقبره سیدصدرالدین چالدران را حل کنند.
کلمات کلیدی: [ فرهنگی] [ اجتماعی] [ معارف] [ حقوقی - قضایی] [ میراث فرهنگی و گردشگری]


مطالب مرتبط

دوستداران طبیعت اماکن گردشگری چالدران را پاکسازی کردند

ارومیه - ایرنا - دوستداران طبیعت و میراث فرهنگی در آستانه سفرهای نوروزی، اطراف محوطه‌های تاریخی و جاذبه‌های طبیعی شهرستان چالدران را پاکسازی کردند.

شهرتش به اروپا رسیده اما مقبره‌اش ناشناخته مانده + تصاویر

آرامگاه «عزیزالدین نسفی» معروف به «پیر حمزه سبزپوش» یکی از آثار تاریخی مربوط به دوره سلجوقیان در ابرکوه است که با وجود بلندآوازه بودن صاحبش در جهان، شخصیت این دانشمند و بنای تاریخی زیبای مقبره‌ی وی هنوز در کشورمان کاملاً شناخته ‌شده نیست.

نماینده ماکو: گردان مرزی چالدران ارتقا پیدا کند

نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی در تذکری به فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده مرزبانی کشور خواستار ارتقای گردان مرزی چالدران شد.

مقبره الشعرای تبریز، نمادی بین المللی- پیمان پاکزاد*

تبریز- ایرنا- مقبره الشعرای تبریز نه تنها نماد شعر و ادب خطه آذربایجان، بلکه نماد ملی و بین المللی بوده و سالانه پذیرای میلیونی گردشگران داخلی و خارجی است .

تمهید برای تسهیل مسافرت های نوروزی

تبریز- ایرنا - اتخاذ تمهیدات لازم برای تسهیل سفر ایمن شهروندان در تعطیلات نوروزی از جمله رویکردهای ارزشمند نهادهای مسوول در راستای اهمیت دادن به حقوق شهروندی است که در سال های اخیر در سراسر کشور نهادینه شده است.

رحمتی: فدراسیون فوتبال و AFC مشکل فشردگی مسابقات را حل کنند

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران باید مشکل فشردگی بازی ها را حل کنند چرا که فشردگی زیاد باعث خستگی تیم ها شده است.

عملکرد ادارات آذربایجان غربی در حوزه ایثارگران ارزیابی می شود

ارومیه - ایرنا - مشاور استاندار و مسوول امور ایثارگران استانداری آذربایجان غربی با تاکید بررسی مشکلات ایثارگران گفت: عملکرد سازمان و نهادهای اجرایی استان نیز در این خصوص ارزیابی و در صورت رعایت نکردن حقوق ایثارگران با آنان برخورد می شود.

300 میلیارد ریال به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد

ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: با تلاش های صورت گرفته از سوی نهادهای مسوول، 300 میلیارد ریال به حساب مرزنشینان استان واریز شد.

مهمترین کار حل مشکل معیشتی مردم است

سبزوار- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: مهمترین کار کنونی حل مشکل معیشتی مردم است که مسئولان و مدیران باید به آن عمل کنند.

شهدای ترور 61 سرو قامتانی با مقبره‌ای در کنار جاده خفته‌اند

سیاسی‌ترین کار کنونی، حل مشکل معیشتی مردم است

رزم حسینی: امروز مهم‌ترین کار حل مشکل معیشتی مردم است که همه ما مسئولان و مدیران باید به آن عمل کنند.

ادارات گلستان در جذب فرزندان شهیدان کوتاهی می کنند

گرگان - ایرنا - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت که دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی استان در جذب و استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران کوتاهی می کنند.

خلأ برنامه برای برگزاری ایمن چهارشنبه‌سوری از سوی نهادهای فرهنگی وجود دارد

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه امروز خلأ برنامه از طرف نهادهای فرهنگی برای برگزاری ایمن چهارشنبه‌سوری وجود دارد گفت: دستگاه‌های فرهنگی باید برای جوانان برنامه داشته باشند و هیجان و خشم آنها را با برنامه کنترل کنند.

لزوم ارتقای هنگ مرزی چالدران و تذکر به ناجا برای اجرای دستور وزیر کشور در این خصوص

هیچ مشکل امنیتی زائران راهیان نور را تهدید نمی‌کند

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت که اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد و از یادمان های دفاع مقدس بازدید می‌کنند نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در راهیان نور است.

جاده ای در ایران که سالانه 280 میلیون نفر از آن عبور می‌کنند/گردشگری مسؤلانه یعنی چه؟

معاون گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: باید در تعطیلات نوروزی ایمنی و سلامت مردم مورد توجه نهادهای متولی قرار گیرد و برای حفظ شئون مردم، احترام به مسافران نوروزی و تأمین مایحتاج آن‌ها تلاش کنند.

هیچ مشکل امنیتی در برگزاری اردوهای راهیان نور نداریم

مسئول کمیته امنیت قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: اینکه زائران راهیان نور به راحتی در نقاط صفر مرزی تردد می‌کنند و از یادمان‌های دفاع مقدس بازدید می‌نمایند، نشان دهنده نبود مشکل امنیتی در اردوهای راهیان نور است.

پرسپولیس و استقلال 4 میلیارد تومان به ورزشگاه آزادی بدهکارند

تهران - ایرنا - مسوول بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: رقم بدهی استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی 4 میلیارد است اما خودشان رقم کمتری را اعلام می کنند.

مسئولان مشکل کامیون داران آستارا را دریابند

آستارا - ایرنا - معاون امور سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آستارا از مسئولان مرتبط خواست، با اعمال قانون معافیت هزینه سوخت کامیون داران در شهرهای مرزی، از تحمیل هزینه اضافی به این قشر جلوگیری و مشکل آنها را برطرف کنند.

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ساخت بناهای یادبود و مقبره برای مفاخر ایران را از سر می‌گیرد