امام جمعه رشت: مردم ایران در دنیا عزیز هستند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اینکه پیروزی در سایه ایمان به هدف محقق می شود، گفت: مردم ایران به دلیل اینکه به هدف ایمان داشته اند امروز در دنیا عزیز هستند.
کلمات کلیدی: [ اجتماعی] [ سیاسی] [ سایر حوزه ها]


مطالب مرتبط

امام جمعه بیرجند: اختلاس گران به مردم خیانت می کنند

بیرجند - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند گفت: دزدان و اختلاس گرانی که ترویج بی عدالتی و با تغییرات نرخ سکه و دلار روح و روان مردم را اذیت می کنند، گروه انگشت شماری هستند که به مردم خیانت می کنند.

ایران به برکت انقلاب و شهدا در دنیا سربلند است

قزوین- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: ایران به برکت انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در دنیا سربلند و عزتمند است.

امام جمعه تبریز بر رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا تاکید کرد

تبریز- ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه افتخار و احترام جمهوری اسلامی ایران در دورترین نقاط دنیا، به برکت خون پاک شهداست، گفت: باید به مشکلات خانواده شهدا توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

مشکلات اقتصادی رابا توان داخل حل کنیم/ایران آمریکا رازمین زده است

امام جمعه موقت تهران گفت: دنیا قبول دارد که ایران آمریکا را در عراق و سوریه زمین زده است.

ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: ائمه جمعه زبان گویای مردم هستند و مشکلات و دردهای جامعه را به طور معقول و به دور از غوغاسالاری و بدون آن‌که دشمن از آن سوء استفاده کند، باید بیان کنند.

امام جمعه موقت اصفهان: فاصله طبقانی بیداد می‌کند/بخشی از مردم ‌شرایط اقتصادی ضعیفی دارند

امام جمعه موقت اصفهان گفت: بخشی از مردم امروز شرایط اقتصادی ضعیفی دارند و از لحاظ معیشتی دچار مشکل هستند، فاصله طبقانی بیداد می‌کند.

امام جمعه جدید همدان با استقبال مردم وارد شهر شد

همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه جدید همدان که روز جمعه وارد همدان شده بود، در آستان مقدس امامزاده عبدالله با استقبال گرم مردم و مسئولان این استان مواجه شد.

امام جمعه خرم‌آباد: ‌مردم از نظر اقتصادی در فشار و سختی هستند

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه گرانی بیداد می‌کند و مردم از نظر اقتصادی در فشار شدیدی به‌سر می‌برند، گفت: انتظار این است عید نوروز را ساده و بی‌تکلف برگزار کنیم.

امام جمعه عجب شیر: مسوولان زندگی خود را هم سطح مردم کنند

مراغه - ایرنا - امام جمعه عجب شیربا تاکید بر تلاش مسوولان برای حل مشکلات مردم گفت: مسوولان باید زندگی خود را همرنگ زندگی مردم کنند تا بتواند مشکلات آنها را برطرف سازند.

امام جمعه جدید همدان با استقبال مردم وارد شهر شد

ایرنا- همدان- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید شهر همدان که روز جمعه وارد این استان شده بود، در آستان مقدس امامزاده عبدالله با استقبال گرم مردم و مسئولان مواجه شد.

امام جمعه رشت: دشمن نتوانسته مردم را از انقلاب دور کند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به دسیسه ها و برنامه ریزی های متعدد مخالفان و معاندان نظام و انقلاب اسلامی گفت: دشمن با همه تلاش ها ، نتوانسته مردم را از جریان انقلاب دور کند.

حق مردم ایستادن در صف‌ گوشت و مرغ نیست

نظرآباد - امام‌جمعه نظرآباد با تاکید بر اینکه حق مردم ایستادن در صف‌ گوشت و مرغ نیست، گفت: مردم شایسته بهترین‌ها هستند.

انقلاب اسلامی، تفکر جدیدی در سپهر سیاسی دنیا ایجاد کرد

زنجان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی در زمانی که دنیا به 2 بلوک غرب و شرق، تقسیم شده بود تفکر جدیدی با شعار «نه شرقی نه غربی» در سپهر سیاسی دنیا ایجاد کرد و اکنون 40 سال از عمر بابرکت آن می‌گذرد.

تاکید امام جمعه سنندج بر استقبال از مهمانان نوروزی

امام جمعه سنندج، بر استقبال گرم و پرشور مردم از گردشگران نوروزی تاکید و گفت: مهمان نوازی یکی از شاخص‌های ویژه فرهنگی مردم کردستان است.

امام جمعه زنجان: برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی منجر به دلگرمی مردم می‌شود

امام جمعه زنجان با اشاره به اقدامات برخوردی قوه قضائیه با مفسدین اقتصادی گفت: مردم با شنیدن اخبار برخورد با عاملان مفاسد اقتصادی دلگرم می‌شوند.

امام جمعه شهرری: اجرای عدالت خواسته مردم است

شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری با بیان اینکه اجرای عدالت از خواسته ها و نیازهای مردم است، گفت: مسئولان رضایت عموم مردم در اجرای عدالت و حق خواهی را جلب کنند.

دشمنان به دنبال انحراف موضوع مهدویت هستند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دشمنان با ایجاد شبهه به دنبال انحراف موضوع مهدویت از مسیر حقیقی در بین مردم به خصوص کودکان و نوجوانان هستند.

مردم استان بوشهر نگران تکرار مشکلات آب در تابستان پیش رو هستند

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم تلاش برای رفع مشکل بیکاری جوانان در استان گفت: مردم استان بوشهر نگران تکرار مشکلات آب در تابستان پیش رو هستند.

مسئولان ما زحمتکش هستند اما سوء تدبیرها هم وجود دارد

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: بیشتر مسئولان ما زحمتکش و تلاشگر هستند اما سوء تدبیرهایی نیز وجود دارد که باعث ایجاد مشکل برای مردم شده است.

دشمنان از قدرت نفوذ بالای ایران در منطقه عصبانی هستند

یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: دشمنان و به ویژه آمریکا از تأثیرگذاری، موقعیت خاص و قدرت نفوذ بالای ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه عصبانی و خشمگین هستند.